Тестове за бременност - достоверност?

  • 5 483
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 736
Аз бих сменила марката тест, дано да е каквото желаеш. Peace

# 16
  • Мнения: 71
Здравейте пак момичета Simple Smile Днес сутринта пуснах с първа урина, пак излезе някаква изнасилена чертичка, но ми се струва по-бледа от вчерашната, която още си личи, нищо че теста изветря от вчера насам Simple Smile Смятам, че ако имаше наличие на бременност, щеше да е по-видима чертата. Мисля че, тази мярка дават някакво отклонение при мен, гърдите не ме болят днес, корема също, така че смятам че няма поводи за вълнение. Замислих се дали може да отчитат овулация даже, знам ли Grinning  Благодаря на всички за отговорите, ако стане някакво чудо занапред, ще споделя с вас Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 480
Според мен си имала някаква кратка имплантация. Кръвния не е кръгла 0, а чертите на теста избледняват. Чхг се чисти по-бавно от урината.

# 18
  • Мнения: 71
Еми каквото такова. Имаше надежда в мен, макар и малка, но днес се изпари за съжаление. Ако можеше жените като забременеем да ни светва по една голяма лампа на челото, нямаше да се мъчим с тестове и симптоми, ама не би.. Трябва да е сложно Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 19
  • Мнения: 25 736
Еми каквото такова. Имаше надежда в мен, макар и малка, но днес се изпари за съжаление. Ако можеше жените като забременеем да ни светва по една голяма лампа на челото, нямаше да се мъчим с тестове и симптоми, ама не би.. Трябва да е сложно Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Добре, нали не ти е дошло? Изчакай ден два и повтори теста, с друга марка по възможност. Peace

# 20
  • Мнения: 71
Е да, ако не ми дойде скоро, мен пак ще ме завладеят съмнения, сагата не е приключила Grinning аз просто обичам да си обяснявам нещата, не да остават така без логичен отговор Simple Smile

# 21
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 409
Лично аз съм доволна от престо.

# 22
  • Мнения: 11 334
При поликистозни яйчници, може да покаже положителен резултат и без бременност, но се надявам при теб да не е това. Успех.

Поликистозните яйчници не водят до повишаване на ЧХГ. От къде да даде положителен резултат и защо мислите така?

# 23
  • Мнения: 7 519
Пусни в Гугъл polycystic ovaries and positive pregnancy test и можеш да прочетеш.

# 24
  • Мнения: 11 334
Благодаря, ще разгледам.  Peace

# 25
  • Мнения: 5 468
Възможно е да е имало бременност, но да не се е задържала(биохимична бременност). Възможно е ЧХГ да се изчистило по-бавно от урината и затова тестовете да са били положителни, а когато си направила кръвния, ЧХГ в кръвта да е бил намалял вече. Не харесвам тази марка тестове, тъй като винаги излизат едни сиви черти. Всъщност те не са толкова чувствителни, колкото си мислите. Чувствителността им е 20 единици, а на Surecheck и повечето други тестове е 25 единици.

# 26
  • Мнения: 11 334
Всъщност те не са толкова чувствителни, колкото си мислите. Чувствителността им е 20 единици, а на Surecheck и повечето други тестове е 25 единици.

Това не означава ли, че Престо на 20 единици отчита, а шуърчек на 25?

Моя отрицателен шуърчек спи отаттък, че утре е на училище. По-доволна съм от Престо, че отчете преди всеки всички други  Peace

# 27
  • Мнения: 5 468
Да, точно това означава. Идеята ми беше, че разликата е минимална Hands V Рекламата на Престо за супер чувствителен тест, отчитащ на 7ми ден след овулация, е заблуда. Споменах за минималната разлика в стойностите, които отчита той и другите тестове, защото някъде се каза, че отчита 10 единици ЧХГ, а това не е вярно. Реално един Surecheck може да отчете малко след Престо, но поне резултатът ще е сигурен, а не да се чудиш дали чертичката е изпарителна или не.

# 28
  • Мнения: X
При мен Престо отчита.
А вече предполагам, че при авторката нещата са ясни.

# 29
  • Мнения: 7 519
Всички тестове отчитат ако има бременност. Ако показва отрицателен резултат, няма бременост или е рано да отчете.

Общи условия

Активация на акаунт