Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 5

  • 95 986
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
❤Благодаря ви от сърце!❤ Пожелавам също успех и виртуално ви прегръщам!

# 271
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Ето ме отново тук.Този месец правихме процедура и замразихме 6 снежинки на ден 3, защото ще правим още няколко изследвания, но началото на май се очертава поредния(и честно казано,надявам се последен) ЗЕТ при мен.Та се завръщам в добре познатата ми тема.Успех на всички момичета!

# 272
  • тук-там
  • Мнения: 5 608
Успех и на теб, Елислава! Хубаво е, че има място за споделяне! Ще съпреживяваме мечтите си!

# 273
  • Мнения: 277
Успех и на теб, Елислава! Хубаво е, че има място за споделяне! Ще съпреживяваме мечтите си!
Здравей, кога ще разбереш дали е положителен резултата? Май ние сега с теб чакаме резултат след трансфера.

# 274
  • тук-там
  • Мнения: 5 608
Успех и на теб, Елислава! Хубаво е, че има място за споделяне! Ще съпреживяваме мечтите си!
Здравей, кога ще разбереш дали е положителен резултата? Май ние сега с теб чакаме резултат след трансфера.
При мен е още рано - на 29ти ми е датата за тест, ако всичко е наред до тогава. Ти как си, мила?

# 275
  • Мнения: 277
Успех и на теб, Елислава! Хубаво е, че има място за споделяне! Ще съпреживяваме мечтите си!
Здравей, кога ще разбереш дали е положителен резултата? Май ние сега с теб чакаме резултат след трансфера.
При мен е още рано - на 29ти ми е датата за тест, ако всичко е наред до тогава. Ти как си, мила?
Аз съм добре, благодаря! Ти как си? Аз от време на време имам болки ниско долу но са леки, на мен трябва да ми дойде от 20 до 22, защото ми е три дни по рано, но за сега не е. Това не трябва да ме радва, защото ми казаха, че лекарства забавят цикала. Онази вечер 19 срещу 20 през ноща ме болеше сякащ ще ми идва, но нищо няма. И аз съм чак на 28-и за резултат. Ще видим нядявам се да е положителен!

# 276
  • тук-там
  • Мнения: 5 608
Аз съм същата случка - болка в яйчниците като при пмс. Не гледай кога следва да ти дойде, не сме в момента с естествен цикъл. Обикновено няма разлика между пмс болките и тези при ранна бременност. Стискам ти много силно палци! Ти по мои сметки си 9-ти ден след трансфера. Като те чета, имам чувстото, че нещата се развиват чудесно при теб!

# 277
  • Мнения: 277
Аз съм същата случка - болка в яйчниците като при пмс. Не гледай кога следва да ти дойде, не сме в момента с естествен цикъл. Обикновено няма разлика между пмс болките и тези при ранна бременност. Стискам ти много силно палци! Ти по мои сметки си 9-ти ден след трансфера. Като те чета, имам чувстото, че нещата се развиват чудесно при теб!
Благодаря ти за информацията, дано и на двете ни да се получи, както и на всички останали! Blush

# 278
  • Мнения: X
Здравейте отново!Имам въпрос относно естрофема-имахте ли странични ефекти от него?Аз го пия от вчера и днес ми е доста зле-главоболие, леко прилошаване, умора...при вас имаше ли такива симптоми и отшумяват ли след време?

# 279
  • тук-там
  • Мнения: 5 608
Аз имам метален вкус в устата и световъртеж - не знам от кое точно лекарство е, защото пия много. Всяка нощ сънувам, че съм пропуснала някое от тях ...

# 280
  • Мнения: 846
Аз имах, но след това, когато всичко приключи. Имах проблеми с гърдите- тежест, болка, дискомфорт убасен... Ходих на ехограф и се оказах с възпалени млечни жлези, което според доктора се дължи на хормоналната стимулация.
Не е нищо страшно и рядко се случва, но ако сте от "късметлийските", обърнете си внимание навреме.

# 281
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
От днес и аз съм с Естрофем да видим как ще е, че почти 2 години не съм го пила, а не помня преди как беше.3х2 ми го назначиха до 2.04,когато вероятно ще е ЕРА теста.По принцип не го усвоявам много добре този естроген от което и да е лекарство, ама пък с Климарата съвсем не ми се получи лигавица , с Естрофема поне я добутвам до 10 и малко мм.

# 282
  • Мнения: 1 278
От естрофем 3х2 нямам странични ефекти, освен обилно гъсто течение тип цервикална слуз. Считам го за нормално, все пак лигавицата нараства. Взимам го вече 7-ми ден.

# 283
  • Мнения: 3 900
При някои хора се отключва главоболие, особено, когато се пие. Аз имам такова дори при вагинален прием на 2х2. Всеки път.

# 284
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
SunLight, приемала ли си Преднизолон F? Имала ли неразположения от този препарат?

Общи условия

Активация на акаунт