Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 окт. 2017, 21:38 ч.

Хотел Риу Правец - мнения и препоръки?

• 1 201
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте!

Предстоят ни 3 дни престой в Риу Правец. Бихте ли ми дали съвети и мнения за престоя ви там?

Благодаря предварително!

# 1
На мен хотелът много ми харесва, добър избор сте направили.

# 2
Чудесен хотел, чудесна храна, спа, гледка.... Ще изкарате страхотно.

# 3
Не препоръчвам хотела, не си заслужава парите.

# 4
Преди месец настанявах чужденци там. Бяха доволни от стаите и персонала, но не и от храната. Имаха платени закуска и вечеря и на втория ден се отказали от веечрята. Казаха, че и закуската не им е харесала, но сутрин няма къде да ходят преди работа и да търсят да ядат. Ходили пеш до града за вечеря, до някакво заведение Зелената къща, нямало меню на англ., сервитьорката и тя не знаела...превеждали с гугъл...смях .

# 5
Ми не знам какви са били чужденците, но ако са били англичани може и да не им хареса. На мен в Лондон, в хотела също не ми хареса закуската ама никак. Изненадана съм чак толкова да е паднало нивото на въпросния хотел ,че пък и закуската да не е добра.Жалко ,ако наистина е така.

# 6
Точно преди месец бях в хотела. Закуска, вечеря, спа...всичко си беше перфектно, храната много и вкусна.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт