Сватба 2018 - II-ра част

  • 46 509
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Опс, май не доскивам. Тя си има презрамки твоята горна част.

# 691
  • София
  • Мнения: 22 923
Има да, беше ми по-удобно така. Simple Smile

# 692
  • София, България
  • Мнения: 3 580
И аз исках твърдо без обръч, но като сложих обръч, направо няма база за сравнение. Много по-лесно се върви с обръч Simple Smile моят е малък. 2-ка размер се води май. Simple Smile пробвайте всякакви варианти според мен! Не се ограничавайте при пробите, за да не съжалявате после Simple Smile

# 693
  • Мнения: 808
Вероятно въпросът ми спада към категорията "тъпи", ама.....как сядате после с тези обръчи? Не е ли неудобно?

# 694
  • London, UK
  • Мнения: 301
Няма да те лъжа, за вървене е супер, за сядане не чак толкова. Ще трябва малко да ти помагат като се качваш в колата и със стола при сядане, но е поносимо. В крайна сметка през повечето време ще вървиш, танцуваш или иначе казано ще си права. А пък и винаги можеш да махнеш обръча, ако толкова ти пречи Simple Smile

# 695
  • София, България
  • Мнения: 3 580
Моят обръч е такъв тип:

Не е чак толкова зле сядането. Пробвах го.

Честно казано всяка рокля ми е неудобна. Никога не съм носила такива рокли. И за това предпочетох поне да мога да ходя по-добре отколкото да седя.
С рокля без обръчи едва ходих. А дори дължината на едната от тях ми беше супер  и все се оплитах в тюловете.

# 696
  • Мнения: 266
Хм... като чета коментарите ви май и аз ще пробвам с обръчи. И аз съм нисичка и с рокля по тялото изглеждам като тапа... А ако без обръч едвам се върви и познавайки себе си ... не ми се иска на сватбата си да се просна по лице някъде ... Обръчите май не са толкова зле хахах

# 697
  • Мнения: 882
А аз бях пробвала  няколко рокли на пиротска, в който явно имаше на места прешит обръч в долната част на роклята и да ви кажа момичето въобще не разбрах че има . Мислех си, че беше с обем от това, че полата беше от тюл. Консултантската ми каза че има. Магазина е този на ъгъла мисля, че Палома са казваше. Момичето там беше доста мила с мен и без час пробвах 7 или 8 рокли. Но като цени в сватбения център мисля, че са по евтини.

# 698
  • Мнения: 1 998
Аз винаги съм си мислела, че такава обемна рокля ще ми стои по-добре. Било то с обръч или тюл, но да има обем надолу. Е, оказа се, че не ми стои. Така че наистина пробвайте различни модели. Дори такива, за които сте се заричали, че няма да облечете.

# 699
  • Мнения: 119
Никкви рокли не ми харесват нещо ...днес гледах клип и много ми хареса идеята ,но не знам от къде е..хем е нежна,хем на фотосесията е с кецове и много ми допада като идея

# 700
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета!
Да Ви споделя моя опит от разходката до Асеновград... Много магазини, уж голям избор, а накрая едно голямо нищо... Нагледах се на стари модели от преди 5-6 години и най-вече на едни и същи рокли във всеки магазин. Общо взето пълно разочарование... Възлагах надежди на Стоян Радичев - булчинските рокли бяха прибрани в калъфи, имаше 6-7 наврени в единия ъгъл, а в целия магазин се шириха абитуриентските рокли, защото 12-класничките вече са по магазините.
Имаше богат избор на модели в Сватбен център - Асеновград. Там роклите варират от 500 до 5 000 лв. Много любезен и учтив персонал. Огромен избор на чаши имаха - сигурно 40-50 модела. Та поне чаши и бокал си купихме да не сме капо. Grinning
Най-важното от ходенето беше, че булката не си намери рокля, но облякохме младоженеца от до от асеновградската фирма "Агресор". Simple Smile

# 701
  • Варна
  • Мнения: 153
ЗДРАВЕЙТЕЕЕ! Аз в момента съм в София, специално дойдох от Варна, за да поканя моята най-добра приятелка за кума и тя каза ДА!!! Супер много се изкефи и дори е споделяла, че тайно се е надявала да е тя.. Направих й много изненади, ще покажа снимка, и както трябва я поканих с питка, торта и винце (пиле нямаше, тъй като тя е вегетарианка хаха). Написах й писъмце, в бял балон сложих листче " ще ни станеш ли кума" и като пукна балона почна да пищи:) много яко беше, ето снимчици Simple Smile

Скрит текст:





Междудругото на 09.12 във Варна организират мастър клас за бъдещи булки (Artdeco), има събитие във фейса, от 17:00 до 20:00h, аз съм се записала, може някоя от вас ако има интерес да ми пише и заедно да ходим Simple Smile И да се похваля, рокля имам вече! В ПЪРВИЯ магазин, в който влязох, тя беше първата, която пробвах, влюбих се тотално и така тя си и остана Simple Smile При мен се получи доста лесно, а си мислех, че ще е голям зор, защото откъм дрехи и мода съм голям каприз, ноооо късмет Simple Smile
ЗА ВСЯКА ОТ ВАС има предназначена рокля, просто трябва да я откриете! УСПЕХ:*

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 22:06 от AnMary

# 702
  • Мнения: 25
Summer20, с удоволствие бих дошла с теб. Незнех за събитието - добре че каза.

# 703
  • Мнения: 519
Какво се прави на мастър клас за бъдещи булки? Joy учат те как да носиш бяла рокля и да се подписваш?

# 704
  • Варна
  • Мнения: 153
Хаха еми който не знае може и на това да учат ! Срещат те с фотографи, ще има флористка също, дават съвети относно организация, препоръки и идеи Simple Smile

Какво се прави на мастър клас за бъдещи булки? Joy учат те как да носиш бяла рокля и да се подписваш?

Общи условия

Активация на акаунт