Фермата 3 - 2017 г. - Тема 6

  • 60 971
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 20 061
Нещо ме чопли - има ли още какво да строят във фермата? Или ще им измислят?
Винаги могат нещо да им измислят - я къща за гости, я някой каменен дувар...
Прави ми впечатление, че този сезон не те водят добитъка на паша.

# 46
  • Мнения: 1 437
Нещо ме чопли - има ли още какво да строят във фермата? Или ще им измислят?
Винаги могат нещо да им измислят - я къща за гости, я някой каменен дувар...
Прави ми впечатление, че този сезон не те водят добитъка на паша.
Ее как? Нали веднъж дадоха Ленчето и Анита да ги водят на паша.

# 47
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Вече имат електронен пастир, та и воденето на паша ще им е по-лесно.

# 48
  • София
  • Мнения: 20 061

Ее как? Нали веднъж дадоха Ленчето и Анита да ги водят на паша.
Да, веднъж. И веднъж Марина и Алек /май/ бяха. Но като беше фермер Божидара и беше пратила Алек и Гечо да доят кравите една сутрин, те си говореха, че трябва да бързат, за да са готови животните, като дойдат да ги вземат.  Thinking

# 49
  • Мнения: 1 804
Нещо ме чопли - има ли още какво да строят във фермата? Или ще им измислят?
Щото ако няма, много им е лесно на мъжете така - вижте колко сме велики, можем и без жените да се оправим с всичко. Като са равни, защо жените перяха дрехи на мъжете? Да не са им слугини. Не ми се нрави много това да показват на жените колко са ненужни там... Грубо е. Верно, че мъжете повече работа вършат, но все пак едва ли някоя жена може да зида и маже, видяхме, че и да режат и коват не могат... Мъжете, че могат да готвят, е ясно. Но кой би заместил примерно Гечо в строителните работи? Не ми харесва някак цялата работа - прилича на наказателна акция срещу жените. С което не защитавам жените, разбира се, не отричам, че са мързеливи болшинството.
Такова е и моето мнение. Виждам, че жените тази година са "бутни-колиби" с дребни изключения, но не ми харесва отношението на мъжете и как постоянно им/ни се навира в очите, че нищо не правят. А демонстрацията на Гечо с това, че сам щял да свърши цялата женска работа е напълно излишна. И ще се върна към разговора от преди време за преднамерено слабия женски каст. Просто е очебийно силен контрастът между работливите мъже и нищо-не-правещите жени.  Мързеливецът Мишо беше изключение на фона на всички други здраво бачкащи мъже, а при жените е точно обратното - 1 работлива (ама и нея намериха с какво да я компрометират още от визитката ѝ) на фона на останалите "кокошки". Все ми се струва, че в реалния живот не е така, ама нали съм жена, явно съм пристрастна Grinning

# 50
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Даже и Мишо работеше, като изключим ратайството.
Рейна, да, като нищо ще им измислят още строежи. Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 16:39 от Ензим

# 51
  • София
  • Мнения: 11 562
Аз съм забелязала, че и Валерия работи, дали заради Алек, но много пъти са я давали да върши и тежката работа, да реже, кове, мъкне дъски. Направиха заедно параклиса, пътечката (не частта с рисуването, а физическата). Факт е и че Алек в началото ѝ показа как да цепи дърва и явно доста е цепила оттогава, за да покаже такъв добър резултат на играта.

Аз мисля, че точно това харесва той в нея, че е спортист и е по-здрава, във физическите състезания в сравнение с другите момичета, изпъква.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Благодаря и от мен за новата тема  Hug

Чак днес успях да изгледам снощния епизод.

Не,че нещо ново и различно мога да кажа от вече коментираното...

Алек направо прекали.Не само с Виолета,но чак па да събира всички да им обясня колко мисли да не се отказва и колко е Флюбен... ooooh!Ми нали на нея и каза,що трябва да ги интересува другите.Не разбра явно Станислав какво имаше пред вид под “открити отношения”  Mr. Green  Joy

Все си мисля,че Елена беше наясно,че нямаше да е фермер.Бая близки бяха с Анита,за да не са го обсъждали.

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 18:41 от avi10

# 53
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И Виолета са я показвали да работи. Но Божидара, Елена, Ивона - откакто Владо Николов излезе, Франческа - откак се сдружи с Елена, тях май не са ги давали изобщо да бачкат напоследък... Е, помагат уж нещо на този-онзи мъж, но крайно малко и неефективно. Дарина е ясна. Simple Smile
Ави, точно, Алек нещо не разбра какво точно означава "открити отношения" . 😂

Последна редакция: вт, 17 окт 2017, 17:00 от Ензим

# 54
  • Мнения: 14 830
Аз не харесвам Виолета, ама хич не я харесвам.Обаче снощи Алек не беше прав спрямо нея.Няма право така да я подлага на другарси съд и то защото на него му въртят номера и не го огрява.
Сега ако съм на мястото на Вила и съм ратай и после дуелист , ще избера за втори дуелист Валерия само и само да държа Алек 2 дни на нокти/ много съм гадна значи/.
Айде стига толкУ любоФ.

# 55
  • София
  • Мнения: 11 562
Явно прчината не е само това, а това, което е станало в автобуса, защото и самата Вили ревеше как се е изложила и как баща ѝ щял да се срамува. Така че там се е случило нещо, което им е обрънало отношенията. А той го каза пред всички, за да им покаже един вид, че той досега я е подкрепял, но вече и той се отрича от нея.

Алек иначе ми е много симпатичен, обаче такъв като него не бих търпяла, въобще не си представям някой да ми виси на врата.

# 56
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Уф, верно, сега ме е яд, че не не ни показват какво е ставало в рейса.  Twisted Evil Какъв ли грандиозен скандал е било, опущихме сеира.  Twisted Evil  Joy Joy

# 57
  • Мнения: 14 830
Уф, верно, сега ме е яд, че не не ни показват какво е ставало в рейса.  Twisted Evil Какъв ли грандиозен скандал е било, опущихме сеира.  Twisted Evil  Joy Joy

Направо.Замазаха ни очите с едно фърчило и един Пешо.
Обаче съм сигурна че опосумите ги два пъти по яд от нас , че не са имали камери в рейса.

# 58
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Ужас! Голяма драма с тази Валерия. Не знам какво му хареса на този недорасляк Алек, ама явно си подхождат- то ред сълзи, ред сополи за тази руса... хм, да речем кукличка, въпреки че имам друга дума на ума си за нея.

# 59
  • Мнения: 7 847

Обаче съм сигурна че опосумите ги два пъти по яд от нас , че не са имали камери в рейса.
Все си мисля, че някои от тях, продуценти, организатори пр. е снимал с телефон. Кой препоръчваше да гледаме Войо, нека прегледа материалите, може да са го качили.

За темата, Ензим:  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт