Отговори
# 45
  • Мнения: 17 407
Претендирам пък! Айде да видим кой ще ми излезе насреща!  Twisted Evil Joy

Аз Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 006
Александра Анна-Мария

Това имената на едно дете ли са?
Що?Някакъв проблем ли имаш?

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ейй, кво сте гадни Mr. Green Големи следователки сте.
Аз съм сигурна, че името на най-големия ми син (долу в лентичката) е уникално, но няма да го кажа...защото цялото ми прикрите отива на кино  Joy

Кажи го дееее  Praynig, че аз знам само на 2-я ти син  Laughing

# 48
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Александра Анна-Мария

Това имената на едно дете ли са?
Що?Някакъв проблем ли имаш?

Ама защо така реагираш?!

Стана ми интересно и реших да попитам правилно ли съм разбрала. Името м/у другото много ми харесва...

# 49
  • Мнения: 2 006
Александра Анна-Мария

Това имената на едно дете ли са?
Що?Някакъв проблем ли имаш?

Ама защо така реагираш?!

Стана ми интересно и реших да попитам правилно ли съм разбрала. Името м/у другото много ми харесва...
Как реагирам? Задавам изясняващ въпрос....
За името сме на едно мнение.

# 50
  • Мнения: 47 981
мойта щерка се казва любов-много ще се радвам да има и други дечица с това име,но не съм срещала

# 51
  • Мнения: 3 153
Знам, че има доста Ивовци във форума, но не знам дали не са Ивайловци по принцип newsm78 Моят син е само Иво!

# 52
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз съм от претенциозните. Друга Констанца не съм срещнала още. Това беше и идеята, като я кръщавахме.

# 53
  • Мнения: 3 562
Такаааа.....Засега имаме: Климент,Валимар,Ксения ,Линда ,Ив-Надин и Александра Анна -Мария и Дея-Мария

Включете и дъщеря ми РАДОЛИНА

# 54
  • Мнения: 160
И аз претендирам - малкия се казва Георги (и то Христов), едва ли има друго дете с това име  Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 11 314
Смятах да претендирам за уникалност при бъдеща комбинация на име на щерката и Самуил. Но се оказа, че светът е малък. Даже се заканиха да ме "съдят"  Wink Laughing
Отказвам се Laughing
Мъжа ми каза "Тц!" ooooh!
Сега мислим друго за следващата евентуалност, въпреки че имаме поръчка за сестричка Mr. Green
Иначе друга Мирел мисля, че във форума няма  Party

# 56
  • Мнения: 7 837
Смятах да претендирам за уникалност при бъдеща комбинация на име на щерката и Самуил. Но се оказа, че светът е малък. Даже се заканиха да ме "съдят"  Wink Laughing
Отказвам се Laughing

Ще ти се  Laughing

Самуилска майка е в основата на заканата  Grinning

# 57
  • Мнения: 11 314
Смятах да претендирам за уникалност при бъдеща комбинация на име на щерката и Самуил. Но се оказа, че светът е малък. Даже се заканиха да ме "съдят"  Wink Laughing
Отказвам се Laughing

Ще ти се  Laughing

Самуилска майка е в основата на заканата  Grinning
Аз си помислих, че става дума за правата над Елица Mr. Green

# 58
  • Мнения: 3 537
Не ,не претендирам.Моя е Георги... Wink

# 59
  • Мнения: 2 818
За форума - да, не съм срещнала да има друго дете Алина, но това не значи, че няма...

Общи условия

Активация на акаунт