Звездни компромати - 341 част

  • 101 517
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 648
На кого да се оплачат обарваните в началото на кариерата си, когато са били на по 14-16-18-20 години?

На родителите си? А те от своя страна на съответните власти.

Аз също смятам, че огромна част от звездите са се бутали доброволно или са "преглъщали" в името на кариерата и парите. И много от родителите им доброволно са ги насърчавали... Примери бол...

# 706
  • Мнения: 8 520
Това и аз си го помислих - какво е правило 14-годишно момче сред пияни чичковци, но това е било отговорност на родителите му и не оправдава мераците на пияните чичковци педофили.
Може да е по договор😁

# 707
  • Мнения: 2 420
Това признание дали си заслужава да се разкости от БГ-Мамите, а?
http://life.dir.bg/news.php?id=26515815
Веднага.
Слави е  Peace

Слави Трифонов ли?
Ст.И? а И-то ?

Слави Трифонов Идиотов

# 708
  • Мнения: 12 473
Ст. Иванов според мен е от другия бряг.. Joy

# 709
  • Мнения: 2 625
Никол Кидман на корица
Скрит текст:
Принц Хари и Мегън
Скрит текст:
Йорданка Христова с Бони
Скрит текст:
Мира Добрева и Алекс Сърчаджиева
Скрит текст:
Драго "Чая"
Скрит текст:
Веселин Маринов и Люси Иларионов
Скрит текст:
Захари Бахаров
Скрит текст:

# 710
  • Мнения: 17 546
Боже, тая Йорданка! Heart Eyes Искам на 70+ да изглеждам като нея. А сега ѝ искам всичките рамки за очила.

Люси Иларионов след тая операция се превърна в старец...

# 711
  • Мнения: 2 420
Боже, тая Йорданка! Heart Eyes Искам на 70+ да изглеждам като нея. А сега ѝ искам всичките рамки за очила.

Люси Иларионов след тая операция се превърна в старец...

И аз искам като стана на 70 да изглеждам като Данчето.
Люси и на мен ми е супер състарен.
Имам една позната с операция за смаляване на стомаха - след една година брадичката и се е изострила като на козел и цялото и лице е станало продълговато. Вярно е, че е отслабнала, но неестественото някак си личи. Постоянно е болна, имунната и система е ужасно слаба, въпреки добавките, които цял живот трябва да взема.

# 712
  • Мнения: 10 256
За Данчето специално си говорим с моя мъж, че тя на младини не изглеждаше толкова добре, че и мустаци ми се виждаше, че има по разни стари снимки и фотоси. Но от как е остаряла, е страхотна. Точно с възрастта си изглежда, без да се стреми да се прави на чучело...Абе красива възрастна жена. Дано и аз съумея така да остарея, че в манията си да изглеждам добре, се престаравам понякога и не се усещам, че не съм на 20 вече, а прехвърлих 40-те.

# 713
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
нов апликейшън маха грим от снимки - https://www.boredpanda.com/app-removes-makeup-makeapp/?utm_sourc … mpaign=BPFacebook

# 714
  • Мнения: 17 546
Лелей newsm43 страховито! Само Кендъл е хубава и без грим, и Рийз от каките.

# 715
  • Мнения: 31 154
А Дженката е по-хубава без грим.  Peace

Най-известната блогърка в света, която се изучава в университетите Киара Ферани е бременна.

# 716
  • На топло
  • Мнения: 4 130

Най-известната блогърка в света, която се изучава в университетите Киара Ферани е бременна.
Много е красива тази Киара....мъжът и обаче е голям крокозъбел 😅. Не си отиват заедно.

# 717
  • Мнения: 4 821
Нетфликс са обявили днес, че тв сериалът със Спейси ”Къща от карти” е прекратен.
Неуместно ми се струва това, че се спекулира защо едно 14 годишно дете е било на парти. Едното няма нищо общо с другото. Това, че е бил сам до късно с възрастни не означава, че който си иска от тях може да го обарва или да му се предлага.

# 718
  • Мнения: 17 546
Как стигна до извода, че щом питам какво прави 14 годишно дете на това парти, нямам нищо против който и да е, да го обарва?
Вие наясно ли сте, че има родители, които имат по болни амбиции от децата си и са готови да ги пробутат по всякакъв начин, само и само да ги вкарат в киноиндустрията? Че пътят към славата не е даден даром на никого и всеки е платил някаква цена за това? Или вярвате в приказки за талант, труд, късмет...
И сега всички, които се разграничават, са чисти като сълза! Да... наивните да го вярват. 

# 719
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Напълно съгласна съм с Лили. Виждали сме в Toddlers and Tiaras какво правят някои родители с децата си, за да спечелят този загубен конкурс
Скрит текст:
Изкуствен тен



Фалшиви гърди

и други

Мога само да си представя, когато става въпрос за Холивуд, до колко по-големи крайности стигат някои родители.

Спейси не ми е от любимите актьори, безразличен ми е, но честно казано, подлгам на съмнение думите на другия актьор. Чудесен отскок в кариерата му би било това. Аз лично за първи път чувам името му сега, за първи път го виждам, та защо да не използва наличните скандали в момента...

Общи условия

Активация на акаунт