Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 окт. 2017, 12:17 ч.

Предложение за среща

• 3 843
  • 4
  •   1
Отговори
Привет,

имам 12 годишен син и 11 годишен опит в осиновяването.

Също така имам желание да споделям. Форума сякаш ограничава донякъде комуникацията, затова търся по - ефективен начин.

Предлагам да се срещнем някъде, където да има още един двама опитни доброволци да споделят. Хубаво е да има и хора желаещи да чуят някакви начини за преминаване през нещата. Не, че няма да сме си полезни и тримката само де:)

Идеята на тази среща освен да споделим опит е да покажем, че опита ни е различен. И това се дължи на факта, че сме го натрупали в различни обстоятелства и с различни деца.

Аз бих споделил и по - специални моменти свързани с болката в децата ти - борба, фрустрация.

Няма правила, няма ограничения.

Има ли идеи и желаещи?

# 1
  • behind your back... don't turn around
Бих посетила и поговорила, най-вече послушала, че прохождам тепърва в това. Peace

# 2
Защото имаше въпрос в друга тема -  не може ли виртуална среща - ето и отговора:

http://www.bg-mamma.com/?topic=745004

Опитах се, но не се получи много. Може аз не съм бил достатъчно готов.

Хайде не остаха места! Без напрежение. Да се посмеем на глупостите си:)

# 3
  • София
Тая тема я четох и тогава и сега - призив за среща не видях. Но не мога да устоя - още ли си женен?
Бъзикам се, разбира се.Satisfied
Аз съм пас - осиновяването вече не ме вълнува - аз го надживях, детето ми не дава признаци да има проблеми с това, други неща ни вълнуват, дори вече съм позабравила кое как беше.
За мен всичко е в нашите глави.
Той вече е мой син. Може би колебанията и търсенето на теле под вола е било докато не стане мой син. Дори ако се понапъна, мога да се сетя, какво е било раждането му /пак се бъзикам/.
Успех!

# 4
Дзвер, ела, ще се запознаем, не е казано, че ще се говори само за осиновяване  Hug

И аз нямам проблеми с детето, околните имат  Joy

Ако има среща искам да се включа. На място, където децата могат да дивеят, докато си говорим.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт