Моля ви, препоръчайте ми внимателен и човечен гинеколог в София!

  • 14 955
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Писна ми от гинеколози, момичета, едни са немърливи, при други чакаш часове и не могат да ти обърнат внимание, защото има опашка от 100 човека след теб, трети - прекалено сериозни, които се застраховат за всяко нещо. С последната пък не мога да се свържа от месец да си запиша час! Препоръчайте ми някой свестен, човечен, внимателен, гинеколог, изобщо не ме интересува дали работи със здравна каса. Предпочитам да е в центъра на София и жена по възможност. Имам киста на яйчника, трябва ми човек, на който да се доверя, който ще разбере страховете ми и ще ме предразположи.
Благодаря ви предварително!:anguished:

# 1
  • София
  • Мнения: 19 094
Един лекар трябва преди всичко да е компетентен, а не да се лендзи и угажда. Не сте гаджета все пак.
По-добре да се скара, ако има защо, но да оправи нещата.

# 2
  • Мнения: 5 792
С 2 ръце препоръчвам д-р Папукчиев, от "25 ДКЦ". Отговаря на абсолютно всичките ти изисквания, с изключение на това - да е от женски пол и да работи в центъра. Приема и с направления, но се чака доста време за час при него.

Иначе, аз ходя при Попов, във "Вита". Не е разговорлив, не обяснява, пада си малко сериозен и на моменти е високомерен, но се води един от най-добрите в България. На мен ми е приятен и като човек, въпреки гореспоменатото. Преди време ме оперира от киста на яйчника, лапароскопски, много съм доволна от него. Горещо бих ти препоръчала да го посетиш, щом става въпрос за киста - това му е специалността. Hands Thumbsup

# 3
  • Мнения: 89
Един лекар трябва преди всичко да е компетентен, а не да се лендзи и угажда. Не сте гаджета все пак.
По-добре да се скара, ако има защо, но да оправи нещата.

Всеки има право на критерии! Аз не искам никой да ми се лендзи, искам да чувствам човешко отношение!

# 4
  • София
  • Мнения: 19 094
При намаляване на изискванията е възможно да намалеят и разочарованията.

# 5
  • Мнения: 5 820
   Разбирам напълно авторката. Тука не говорим за лигавене и високи изисквания. Искаме да е добър специалист, но в същото време да е Човек. Искаме да ни обяснява, да ни отговаря на въпросите и да бъде търпелив. Никой не е застрахован да не се разболее. И лекарите се разболяват също! Все пак лекарите не са Богове!

# 6
  • София
  • Мнения: 195
http://www.bg-mamma.com/?topic=255572

Преглежда много внимателно, обстойно обяснява и не претупва - много съм доволна.

# 7
  • Мнения: 15 027
Горещо, горещо препоръчвам д-р Юрий Хранов. Той е лекар в Майчин дом, има и частен кабинет близо до болницата. И двете си деца родих със секцио при него, на всеки 6 месеца съм при него за профилактични прегледи - изключителен лекар, който винаги е готов да помогне, да даде съвет и да обясни всичко, което човек иска да знае. И най-хубавото му качество, като лекар е това, че никога не си измисля допълнителни изследвания, които да назначи, само за да вземе допълнително пари. Даже е по-склонен да разубеждава, ако прецени, че няма място за притеснение. Работи с предварително записани часове. До сега не ми се е налагало да чакам повече от 10 - 15 минути  Peace Малко има проблем с помненето на имена и лица, но това му е най-големия кусур  Laughing

Ето тук има информация за него - може да прочетеш и коментарите отдолу  Peace

http://ukazatel.bg/d-r-iurij-metodiev-hranov-63135.html

http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/bremenna_rodi_s … 71150497#comments



Ето тук има дадени и телефони

https://www.facebook.com/seo.BUSINESS.bg/posts/10153102134380202

# 8
  • Мнения: 89
Благодаря, момичета! Много сте внимателни и мили!:rose:
Сега ще проуча тези лекари и ще се радвам на още препоръки! Дано всички имаме по-малко нужда от тях!

# 9
  • Мнения: 2 123
Момичето има предпочитания за жена работеща в центъра вие всички предлагате мъже работещи някъдеси.
Даниела, препоръчвам ти д-р Полина Геловска МЦ "Лора" на ул. Позитано 10 ет.4 срещу Съдебната палата.Ако имаш интерес мога да дам график на работно време и телефон за записване. Мисля, ще покрие твоите изисквания. Моите са същите!
Успех!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 447
Откакто ми минаха бременностите, ходя при д-р Петър Марков в частния му кабинет, иначе работи в МД. Не мога да кажа, че е много любезен или разговорлив, по-скоро се държи дистанцирано, но ми вдъхма достатъчно доверие. Няма опашка, но доста скъпо излиза. Нямам добри впечатления от жени. Обикновено са ми вулгарни.

# 11
  • Мнения: 5 820
   Ходила съм три пъти на гинеколог при жени и изобщо нямам добро впечатление към гинеколозите жени. Доста са дръпнати и арогантни. Макар че трябва да бъде обратното. Те като жени трябва да разбират една жена много добре!

# 12
  • Мнения: 2 681
Д-р Ани Начева, кабинета е в Лозенец, под хотел Маринела   https://zdravenspravochnik.com/%D0%B4-%D1%80-%D0%B0%D0%BD%D0%B8- … 0%BD%D0%B5%D0%BA/
Не работи с НЗОК, но е внимателна.
Доволни сме с дъщеря ми от прегледите и лечението при нея.

# 13
  • Мнения: 433
Препоръчвам д-р Николов, Свети Лазар. Голям професионалист и много опитен лекар е, но за мен най-важното е че е спокоен и умее да предразполага. При него прегледът минава много позитивно и без притеснения за пациента. Обяснява всичко и дава препоръки. Случайно попаднах на него, защото ми предстои лазерно лечение на инконтиненция и смятам за в бъдеще да си остана при него.  Успех.  Hug

# 14
  • Мнения: 959
Daniela Mihaylova препоръчвам ти Д-р Росен Билчев - МК„Д-р Щерев”

Много внимателен, отзивчив и човечен. Професионалист е и на който съм го препоръчала е останал доволен.

Общи условия

Активация на акаунт