Erkan P. Ayça V. Özcan D. Hatice Ş.~Истанбулска Невеста и Извън Протокола~179

  • 56 576
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 800
Оф...оф...Ще вдигна червен картон на тейзето, ако навреди на Сюрея...а Фарук да тропне по масата и всеки да си знае мястото. Емир не може да иска от баща си да се разведе.
В крайна сметка той пак може да не се ожени за майка му.


# 46
  • Мнения: 11 116
Здравейте! Благодаря за всичко споделено, за превода на последния епизод, за мненията! bouquet bouquet bouquet

Честно казано, този фрагман не ми хареса. Ясно е, че отивайки в конака, Сю не я чака нищо добро, ама нищо. Болно ми е да гледам това момиче, потопено в омраза и агресия. Някак си върнаха героинята в изходно положение. Тя ще се измъчва там, хората около нея ще се прикриват, за да и кажат една добра дума, ще бъде принудена да крие злобата на Есма от Фарук, в крайна сметка не може всяка вечер да го занимава с едни и същи неща, които няма да се оправят. Дори очаквам още повече сплетни, озлобление идващо от няколко посоки - Есма, другата снаха Ипек, Бегюм, която вече реши, че щастието и е в кърпа вързано, хвана се на хорото на свекървата....Вярно е, че и тя има право на щастие, но по-рано от необходимото реши, че ще си върне Фарук.
В крайна сметка пак ще се случи нещо с Фарук и Сю и става един кръг...
Ще видим, но гледайки сълзите на Сю....какво очакваме? Само преди няколко часа тя си тръгна от този дом....омерзена, отблъсната грубо, незначителна, ненужна, мразена...

# 47
  • Мнения: 618
Не очаквам Емир да почне да събера майка си и баща си, защото за разлика от възрастните засега детето показа удивително чувство за справедливост.
Освен това Емир е музикант по душа, а в лицето на Сю намери съмишленик, приятел и учител още преди бомбастичните новини.
Освен това на него  Есма не би било редно да промива мозъка /както направи с майка му/. Така че е естествено
и Емир да приеме и Сю в живота си, както и вуйчовците си - те са част от семейството на баща му... 
Но ще видим какво са ни подготвили сц все пак...

# 48
  • Мнения: 36 743
Написах един голям пост, но не го копирах и форума ме изхвърли без да го публикува.

Гости - вече ми омръзна да пиша, че Фарук трябва да удари по масата и да прекъсне всякакви спекулации от страна на майка му, на Бегюм или на когото и да било. Точка по въпроса.

Mydream - +1  newsm10
аз имам същите съмнения......Сюрея и Фарук  са наясно какво ги очаква. Занапред не трябва да има никакви тайни между тях и Сюрея трябва да споделя какво прави майка му, когато Фарук не е в конака. Само така ще могат да обединят усилия да се преборят с Есма и Бегюм. Но това е само едно хубаво пожелание.

# 49
  • Мнения: 36 743
Откъсr от 6-ти епизод на Протокола....



видео тук


Цитат
Али Кемаль: Человек лежал в психиатрической больнице Зейнеп. Мне приказали его похитить и я похитил. А потом мы оказались здесь.
Зейнеп: Тебе приказывают похитить незнакомого человека из психиатрической больницы, ты похищаешь. Этот тип знает все моё прошлое.

Али Кемаль: Не знаю, Зейнеп, он и брата твоего знает.
Зейнеп: Этот тип маньяк. А ты сможешь нас отсюда вывести?
Али Кемаль: Я стараюсь. Что это за замок такой!
Зейнеп: Али Кемаль! Будь осторожен. Али Кемаль, ты в порядке? Или сюда, я не могу туда подойти, или сюда я посмотрю.
Али Кемаль: Он везде подстроил ловушки.
Зейнеп: Иди сюда, иди! Посмотрим что случилось.
Али Кемаль: Ничего страшного.
6 серия ☺☺☺



видео тук


Цитат
Зейнеп: Ты счастливчик, пуля прошла мимо.
Али Кемаль: Счастливчик?
Зейнеп: Да! Счастливчик, ничего серьезного не произошло. Пошевели пальцем. Сейчас я надавлю, будет немного больно. Очень больно?
Али Кемаль: Нет- нет!
Зейнеп: На самом деле ты счастливчик. Этот тип настоящий Маньяк!

Али Кемаль: Зейнеп, посмотри какой я счастливчик? Я ведь ранен.
Зейнеп: Да ты ранен, но рядом с тобой мог оказаться человек, который боится крови, а так рядом доктор.
Али Кемаль: Ты меня странным называешь, а сама ещё более странная, Зейнеп. Спасибо. Хорошо, хорошо, я счастливчик.
Зейнеп: Я ещё немного надавлю сейчас.
Али Кемаль: Кажется он везде установил ловушки.
Зейнеп: Подожди, осталось совсем чуть-чуть.
Али Кемаль: У тебя легкая рука.
Зейнеп: Да, многие говорят.
Али Кемаль: Но я боюсь укола.
Зейнеп: Открою тебе тайну, я тоже очень боюсь.
Али Кемаль: Когда ты делала укол Тыфылу, я не смог смотреть.
Зейнеп: Ты в порядке?
Али Кемаль: Да!
Зейнеп: Минуточку!
Али Кемаль: Спасибо ещё раз!
6 серия 😍😍😍


# 50
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 800
......Сюрея и Фарук  са наясно какво ги очаква. Занапред не трябва да има никакви тайни между тях и Сюрея трябва да споделя какво прави майка му, когато Фарук не е в конака. Само така ще могат да обединят усилия да се преборят с Есма и Бегюм. Но това е само едно хубаво пожелание.


може пък да стане

# 51
  • Мнения: 36 743
Гости, това би ми харесало, но едва ли ще ни доставят това удоволствие....
Öteki Taraf Film - Özcan Deniz Röportajı (8 Aralık'ta Sinemalarda)



https://youtu.be/YZjdiwpWuMQ

репортаж с Ози за игралния филм. Мисля, че Боби пеше написала, че сцените с Фарук и Сюрея ще бъдат оскъдни заради премиерата на игралния филм. Премиерата ще бъде на 08.12. - много е рано още от сега да е толкова ангажиран. Може би във връзка със сватбата ще отсъства сега....

# 52
  • Мнения: 36 743
Есма султан е голяма манипулаторка. Използва всички както й е угодно....Първо още след като си тръгна от сватбата обвини Гарип, че той е съучастник в сценария на цирка, който направи Адем....След това й беше изгодно и нареди ред сълзи, ред сополи пред Фарук и обвини Сюрея, че е знаела всичко....Фарук се изложи като кифладжия и взе, че попита Сюрея....
Сега при посещението на Гарип, отново обвини него, че е съучастник на Адем за представлението на сватбата.....
Ама аз се чудя на акъла на Гарип. Хубав, интелигентен мъж, какво е тръгнал да се занимава с тази коза...Да я пуска да пасе, няма какво да й обяснява....Ама макар и съблазнител, може би човека не е забравил младостта си...Чак не искам да повярвам, че може да е влюбен в това чучело......
Макар и малка да е ролята на Гарип на мен ми е много симпатичен и актьора играе перфектно...Тези усмивки, тези мимики които прави с очите, едва забележими на мен ми харесват.
Не харесвам натрапчивите жестове и мимики, каквито прави Бегюм.....
Светлето в предишната тема се питаше за Бурджу и Осман. сега изгледах този момент. Не мога да кажа категорично, но според мен първоначално Бурджу прояви интерес към Осма именно заради благия му поглед, за това, че е различен от нея - добродушен, внимателен. сега обаче, след като разбра, че Осман е Боран, за нея той стана предизвикателство. Двамата са на двата полюса на веригата от някакви тайнствени взаимоотношения между баща й и майка му. Това разбрах от думите на Бахар...И още нещо. До сега на хубавицата бързо са й се изпарявали чувствата и е зарязвала гаджетата си...Омръзвали са й. Може да е наследствен ген...Нали на Гарип му се носела славата, че бил съблазнител..... Grinning  За в бъдеще мисля, че нещата ще се получат. Не знам дали Осман ще има смелост да я представи като негова любов пред Есма..... Thinking
На вечерята, когато обсъждат предстоящия рожден ден, Есма каза, че "Заради тази жена, Фарук е загубил усмивката си дори...." Ами той я беше загубил 10 години....Есма късопаметна ли е, или не говори това, което й изнася....Нали точно Сюрея му върна усмивката и желанието за живот.....

# 53
  • Мнения: 7 044



Добро утро, любими момичета, приятен ден и всичко най-хубаво. Да сте млади и желани.
Нека Бог да бди над вас и вашите семейства. Желая ви  духовна  благодат.


# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
ДОБРО УТРО food010момичета Hug Hug Hug
Да се заредим с добро настроение,усмивка и да посрещнем утрото на новия ден с чаша ароматно кафе... Coffee
Щастлив и ползотворен ден,желая на всички
                 
                                                         
Ани Hug
Цитат
Мисля, че Боби пеше написала, че сцените с Фарук и Сюрея ще бъдат оскъдни
Така си помислих като видях снимките от 22-ри епизод...,понеже има само една снимка с Фа и Сю Thinking
                                                       
Цитат
Макар и малка да е ролята на Гарип на мен ми е много симпатичен и актьора играе перфектно...
И на мен ми харесва Тамер Левент и играта му също Peace
Може по-нататък да не му е толкова малка ролята newsm78
Сега чета,че се отказва от ролята във филма с Къванч,понеже ще продължи снимки в "ИН" Grinning
Скрит текст:
Цитат
- Произошли изменения в новом фильме "Ну, давай же, сынок / Hadi be Oğlum". Тамер Левент должен был в нем исполнять роль отца Кыванча Татлытуга, но так как съемки проходят в Каше, а актер еще снимается в сериале "Стамбульская невестка" , из-за нехватки времени он вынужден был отказаться от этого предложения.
                                                                               
Гости Hugблагодаря ти Kissing Heart
                                                                                     
Момичета waveyблагодаря ви за споделените мнения Heart Eyes
                                       
                   
ПП          Сиси Hugрадвам се,че си пийваме кафето заедно Heart EyesИ на теб приятен ден Peace

# 55
  • Мнения: 36 743
Добро утро и от мен  Hug
Студеничко е вече навън, ама в сърцата ни да е топло  Peace
Приятен и според есенен ден  Hug
Сиси  Hug Боби  Hug мерси за кафето, пожеланията и новините  Hug

Боби - не знаех, че Тамер Левент се е отказал от участието в сериал с Къванч и е избрал Невестата - преди това бях чела информация, че ще се снима в другия сериал. След като е така, сигурно наистина ролята му ще става по-голяма.
Представям си какво чудовище е Есма, след като успява да ядоса и този иначе уравновесен мъж.....
Моралната Есма.....какви ли ще ги къдри, за да се отърве от Истанбулската невеста. Все едно ще започнем първи сезон от втори епизод....Ще направи куп гадости, докато сценаристите решат да покажат и нейните мръсни ризи, които толкова усърдно крие в скрина.....Надявам се Ипек, подкрепяна от майка си, от страх, да не остане на заден план, да застане на страната на Сюрея - поне тя да не я тормози....Достатъчни са двете змии Есма и Бегюм.....



момичета, какво мислите за тази снимка...Къде са Боран начело с мама им, без Фарук и Сюрея....Да не би това да е дома на Бегюм....и цялото семейство да заговорничат как да разделят Фарук и Сюрея.....
Ако е така, срам и позор за Осман и Мурат.....



А на тази снимка, да не би Есма да дава на Гарип материал от ексхумацията на гроба на Февзи. Сноще като гледах 21 епизод ми се стори, че Гарип е дошъл да каже на Есма за решението на съда да се отвори гроба и това да стане с близките на Февзи.....

Последна редакция: ср, 25 окт 2017, 09:50 от MAMA-AN

# 56
  • Мнения: 41 639
Добро утро! Hug Hug Hug



Сиси HugБоби Hug,благодаря за кафенцето и инфото! bouquet bouquet

Ани Hug,благодаря за  руските преводи на ИП,стоп-кадрите и коментара от вчера за ИН! bouquet

За Тамер Левент знаех,че няма да участва във филма,тъй като следя и Къванч след като игра в Дръзки и красиви,но забравих! Peace Който не гледа сериала,може да го гледа по БТВ-започва на 27.11.,другият го спират! :peace Там може да видите играта на Тамер Левент-играе също много хубаво!Актьорът има и много театрални роли! Peace

Аз днес ще довърша епизода на ИН на бълг. език!Снощи не успях-имаше мачове,др. сериал който следя-Пълнолуние имаше фрагман!Покрай моята любимка ,знаете я,също имаше новини! Peace

Ани,относно питането ти за 2-те снимки и аз мисля като теб! Peace




Цитат
-Эсма-ханым, я здесь
Начинается новая война Сурейи и Эсмы

Днес е финала на ''Светулката'' и ''Номер 309''.Така,че още два сериала ми намалят! Laughing Кой ли да започна? Wink Laughing

При нас вали от вчера,направо е потоп! ooooh! umbrella

Приятен и успешен ден! Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 25 окт 2017, 10:19 от Zlatina3

# 57
  • Мнения: 36 743
Злати хубав ден, макар при вас да е много дъждовен...
Скрит текст:
Разбрах от телевизията, че при вас има потоп - дори един мъж е загинал, както си е бил в леглото....не можем да се борим с природата.....
Направо ме попари, че споделяш моето мнение за снимките, които сложих, особено за първата снимка. Дано да сме в грешка, защото това е много долно......Ако е така, наистина ще бъда много разочарована особено от Осман....и ако продължава да се прави на мижитурка и този път мълчи и не каже нищо на Фарук какви ги върши майка му...Не мога да повярвам, че може една майка да се занимава с такива подлости и гадости, защото виждаш ли на нея не й харесва жената на един от синовете й..... #Crazy #Crazy А за хрисимата Бегюм вече нямам думи като как да я нарека. Правилно са го казали хората - тихата вода повече носи....Не очаквала тя да влезе в живота на Фарук с помощта на майка му....Това каза Бегюм на Пелин в 21 епизод.....Как да й повярвам за всичко останало...... Thinking след като лъже най-близката й приятелка.....

# 58
  • Мнения: 41 639
Цитат
Направо ме попари, че споделяш моето мнение за снимките, които сложих, особено за първата снимка.Дано да сме в грешка, защото това е много долно.....
Ани Hug,ами диванчето и масата са от дома на Бегюм!Можеш да направиш стоп-кадър от момента от последния епизод,когато Бегюм чака Фарук и Емир да се приберат от школата!Проверих-на 1:13:44! Peace

# 59
  • Мнения: 36 743
Права си Злати

Ето снимката от 21 епизод....



И снимката от 22-ри



Като две капки вода - масата, дивана, цветето....

Срам и позор за Осман, че участва в това.... #Cussing out

Няма да се изненадам ако двете змии спретнат номер на Фарук, когато той е при Емир и му чете книжка, преди това Бегюм да му сипе приспивателно и да инсценира любовна сцена....
Това го видяхме в Дила ханъм, как Арзу раздели временно Дила и Ръза.....
Да й е яка душата на Сюрея.....

Последна редакция: ср, 25 окт 2017, 11:53 от MAMA-AN

Общи условия

Активация на акаунт