Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2017, 17:16 ч.

Марка шампоан-оцветител

• 4 581
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
За мен оцветяващия шампоан и маска на Лакме са най-добри... Ползвам медените (имат и за червена коса) между боядисванията и дават много приятен нюанс, доста плътен и траен... Peace Косата се чувства добре с тях и в никакъв случай не изтощават косата... Peace  Heart Eyes
Ето тези са:

И аз си взех само, че лилавия, тъй като съм руса. Ползвам го през 1/2 измивания и съм доволна, убива жълтите нюанси.

# 16
Момичета, естествената ми коса е кестенява, след тива бях рижава и сега от две-три години руса. Искам временно да експериментирам с черно или кестеняво. Някой изпеобвал ли е върху русо страх ме е да не стана на ортна и цали има как да го махна с някакъв препарат ако не ми харесва

# 17
Момичета, естествената ми коса е кестенява, след тива бях рижава и сега от две-три години руса. Искам временно да експериментирам с черно или кестеняво. Някой изпеобвал ли е върху русо страх ме е да не стана на ортна и цали има как да го махна с някакъв препарат ако не ми харесва
На петна едва ли ще станеш върху русо,но много бързо ще пада и ще се цветоизменя непрекъснато. Няма как да го махнеш изцяло наведнъж после ,повечето шампоани оцветители са си силни и с химия,но ще се отмие с времето.Върху русо съм слагала шоколадова боя ,и дори и тя се измиваше и изсветляваше.
За временен ефект ползвай някоя по-некачествена марка ,като оцветителите на Престиж,примерно. От тях съм слагала върху русо и падаха (розово и лилаво , но чак черно не знам...) Но това беше преди 10 години ,сега може и да са ги променили Simple Smile

# 18
На коя марка си слагала кестеняво? И добре ли стой да не е като... лайно Close

# 19
На русо ще хване всичко. Аз имах руси кичури върху светлокестенява коса и като сложих такъв шампоан в шоколадово, хвана чудесно и много бързо падна напълно и косата ми стана същата както преди. После обаче сложих някакво червено на същата марка, стана си розово, хвана само на русите кичури и няколко месеца не падаше. Накрая май падна или поне вече не е розово. След това пак на същата марка си сложих рижаво, мисля, че и то падна напълно и то доста по-бързо от розовото. Или с други думи, дори на една и съща марка, различните цветове имат различни съставки. Внимавайте с червеното, много е коварно.  А иначе съм чувала, че шампоан против пърхот помагал да падне по-бързо цвета. Аз пробвах, може и да е имало някакъв ефект, но не съм сигурна.

# 20
Момичета, ходих в дм, защото в неделя нищо не беше отворено, а там имат само виктория, които не ми вдъхнаха доверие, но взех. Да ви кажа трябва два пъри иначе цвета става по-блед от този на картинката.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт