Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 41

  • 77 045
  • 750
  •   1
Отговори
# 1
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 651
Благодаря за новата тема!
Много хубав хайлайтър на последната снимка. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 467
Благодаря за новата тема. Искам да похваля и крем за лице на Palmer's . Търсих си нещо само хидратиращо (на 24г.съм) . Харесва ми че има и SPF Simple Smile и аромата му е страхотен

Да попитам кога започнахте да ползвате нощни кремове, и рано ли ми е на тези години.?

# 3
  • Мнения: 7 516
Днес минах през две аптеки Медея. В първата нямаше тестери на Ла рош и Виши, момичето каза, че им давали само по десетина бройки и вече се били свършили. Но ми предложи тестер на Юсерин от новата им серия за проблемна кожа и аз си взех. В другата аптека ми дадоха тестер на хидратиращ крем на Виши без проблем, но те толкова малки и жалки тези тестерчета, чак смешно ми стана защо ли да ги крият от аптеките. И на двете места бяха много любезни момичетата, не мога да се оплача изобщо. Така че явно зависи на кого ще попаднеш.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 548
Благодаря и аз за новата тема!

Бихте ли споделили от кой околоочен крем сте доволни?

# 5
  • Мнения: 2 609
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Записвам се с последната ми покупка - балсам за устни на Жая с кокос
Скрит текст:
Доста бях скептична, но ми трябваше нещо малко за да завърша поръчка и го взех. Успя да се справи с изсъхналото подобие на устни, което имах, дори и при нанасяне само вечер. Ползвам го от седмица и не му намирам минуси засега.

# 6
  • Мнения: 17 546
Благодаря за новата тема!
Много хубав хайлайтър на последната снимка. Simple Smile
Laughing Той  за разкош! Flutter

.♥.Петя.♥., вече не смея да предлагам този на Балеа, защото не само на мен последните купени се пресекоха и това не ми харесва. Иначе измазах един на BioKarite и ми хареса.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 638
Благодаря за новата тема Hug
В Медеа в квартала като отвори да ми даде тестерите, направо паднах. Беше пълно с какви ли не. Много се стискат, че няма да има за родата иначе...

Последна редакция: чт, 26 окт 2017, 15:42 от CruellaDeVil

# 8
  • Мнения: 2 109
Здравейте и в новата тема Simple Smile
Аз тази седмица си взех едни сенки на Есенс от металическата серия и два цветни гланца. Много съм доволна и от трите продукта Simple Smile


01 solar explosion



Lipgloss - shine shine shine lipgloss 07 - happiness in a bottle



Lipgloss - shine shine shine lipgloss 10 - dress up your lips!

# 9
  • София
  • Мнения: 5 914
Благодаря за новата тема!
Много хубав хайлайтър на последната снимка. Simple Smile
Laughing Той  за разкош! Flutter

.♥.Петя.♥., вече не смея да предлагам този на Балеа, защото не само на мен последните купени се пресекоха и това не ми харесва. Иначе измазах един на BioKarite и ми хареса.
И аз съм с него, но ми е на привършване. Доволна съм, но ми се ще нещо по-богато.Чудя се на Нивеа...в момента съм с нощния от Cellular серията и съм много доволна.

# 10
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 651
И аз съм с този на БиоКарите.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 109
Аз също съм доволна от околоочния на Биокарите. От няколко дни съм с околоочния с вит.С на Нивеа . Още не мога да споделя впечатления от него, но се чувствам комфортно.

# 12
  • Мнения: 17 546
Чудя се на Нивеа...в момента съм с нощния от Cellular серията и съм много доволна.
Ох, аз много харесвам нещата на Нивеа и конкретно дневния и нощния на тази серия, но точно за околоочния на Cellular нищо добро не мога да кажа. Имам тестер. Две вечери подред го ползвам. Материята му е от тези, за които аз казвам, че все едно "ламинират" кожата. Получава се един силиконов филм, който не попива, а остава на повърхността и ако разтъркаш с пръст след малко, се отслоява във вид на трици, което ми е много неприятно в какъвто и да е крем.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 456
Благодаря за новата тема! Hug

Тези дни си взенх от Лили две сенки на Llums от единичките:

Много ми харесват и двете, държат се чудесно и без база, а с база са бетон. Приятни цветове, маслени текстури, браво Simple Smile))

# 14
  • Мнения: 24 041
Никакъв ефект не видях от БиоКарите  Confused

Общи условия

Активация на акаунт