Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 окт. 2017, 11:42 ч.

Детски торти - мнения и съвети, 3

• 17 061
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia, Bulgaria
Искам да похваля торти Чочко.Направиха ми уникална торта за 18 РД на дъщеря ми.Наистина беше много красива.Точни и коректни с доставката.Днес поръчах и тортичка за синът ми.Препоръчвам ги!
А какво е мнението ти за  вкуса на тортата?

# 31
Нашата торта от Папая също беше много вкусна. За мой срам почти само аз изядох частта, която остана след рд.

# 32
  • София
Ами тортата избрах да бъде с крем Болеро-в сайта е обяснен.На мен ми хареса,лек е кремът.Това е въпрос на вкус.Има голям избор от пълнежи. Hug

# 33
С две ръце препоръчвам тортите от Mr.Dino - http://www.mrdino-bg.com/, страхотен вкус, истински професионалисти, точни и коректни Simple Smile, може да занесете и снимки как искате да изглеждата тортите ви и ще ги направят без проблем.

Аз от Дино поръчах шоколадова торта Корона Д'Оро, но съм разочарована. Тортата беше прясна и приятна на вкус за обичащите по-тежки и сладки торти, но съставът, уви, включва палмова мазнина и растителна сметана на едно от първите места. Предполагам за да поддържат такива добри цени, няма как да влагат скъпи продукти.

Аз съм доволна от сладкарска къща Козница и 100 грама сладки, но ми се иска да разширя възможностите за избор на сладкарници, които не ползват менделеевата таблица в тортите си. Не че тортите са много здравословни, ама поне да няма всякакви боклуци вътре. На предната страница някой беше препоръчал Младман Кейкс и Кейки Бейки. Освен тях, коя друга сладкарница бихте препоръчали, които работят с качествени суровини и правят леки, приятни плодови торти? Сладкишница Гаврош такива ли са? Цената не е от значение. В петък трябва да купувам тортичка за семеен празник и се чудя от къде да я взема.

# 34
  • Макондо
На Ананда тортите са с хубави съставки, но те залитат към веганство и суровоядство, та вече не съм съвсем сигурна какво точно предлагат. Имат сезонни плодове в тортите, най-добре е на място да се опита и разгледа.

# 35
Здравейте, искам да споделя своят горчив опит от торти ЧОЧКО.
За кръщенето на синът ми поръчахме голяма торта от сладкарницата им в Гео Милев. Уточнихме всичко и платихме 1 месец преди събитието. Уговорката бе да дойдем и да я вземем на деня най-късно в 10 сутринта. На дата и часа отидохме – тортата не беше там, пътувала все още от цеха им. Обещаха ни че ще ни я докарат директно в ресторанта преди 12. Е познайте дали дойде? Последваха многобройни обаждания на „кол центъра им“ който те кара да изчакаш 5 минути и прекъсва линията..
Като родител правещ кръщене на детето си вместо да се грижа за семейството и гостите се наложи да се занимавам с тяхните торти, което вгорчи изключително много изнерви нашият празник. Не го пожелавам на никой, не си го причинявайте и вие с торти ЧОЧКО. След около 7 обаждания от които отговориха на 1 и ме увериха че тортата пътува. Най-накрая тортата пристигна в 15:00 следобяд, когато голяма част от гостите си бяха тръгнали. За нас остана неприятният вкус в устата от тяхното безхаберие.  След този случай в сладкарницата им не бих влезнал дори и да пия кафе.

# 36
  • София
Аз пък съм много доволна-донесоха ми я вкъщи без никакви проблеми.Всичко беше точно.Да,нямах точен час,но спазиха диапазона,който беше обявен.Отново бих поръчвала от тях

# 37
Здравейте ! Дали има къде да отида и директно да закупя готова торта за детски рожден ден, т.е, над 20 парчета, декорирана подходящо за дете ? Благодаря предварително.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт