Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 окт. 2017, 13:40 ч.

Orsay online магазин

• 9 024
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
marri_ana Саката са с много хубава кройка и поне за мен, най-доброто попадение в този клас. Имам 4-5 сака от Orsay, но купувани от реален магазин, стоят страхотно. Абонирана съм за нюзлетъра им и получавам от време на време -20% при пазаруване онлайн, мисля че преди около месец ми пратиха последно имейл с отстъпка.
Да споделя, че доста неща на Orsay видях преди няколко седмици в аутлет Fashion Gallery/Basket, на много прилични цени, ако някой се интересува.

# 31
marri_ana Саката са с много хубава кройка и поне за мен, най-доброто попадение в този клас. Имам 4-5 сака от Orsay, но купувани от реален магазин, стоят страхотно. Абонирана съм за нюзлетъра им и получавам от време на време -20% при пазаруване онлайн, мисля че преди около месец ми пратиха последно имейл с отстъпка.
Да споделя, че доста неща на Orsay видях преди няколко седмици в аутлет Fashion Gallery/Basket, на много прилични цени, ако някой се интересува.
Сега и аз ще си направя абонамент. Благодаря!

# 32
  • някъде
Здравейте,
а за чантите им имате ли наблюдения- хубава ли е кожата, здрави ли са?

# 33
Здравейте!
Активно пазарувам от orsay. И онлайн и от реалните магазини. Често пазарувам от немския сайт - често излиза по-евтино, включително с доставката. /Ползвам превозвач/. Откакто има БГ онлайн магазин съм направила - 6-7 поръчки. Един път се наложи да върна пола- нямаше проблем. Възстановиха ми сумата бързо.
Колкото до чантите имам две - предвид, че не са естествена кожа - са с доста добро качества в сравнение със сходни на други марки.

# 34
  • Sofia
А защо в немския има повече неща - в българския сайт със закъснение ли идват?

# 35
А защо в немския има повече неща - в българския сайт със закъснение ли идват?

Да, в българския идват със закъснение, а част от дрехите изобщо не се повяват в българския. Лошото е, че няма как да знаем  предварително, кое ще се появи и кое не. Освен това в немския винаги има по-атрактивни намаления. Аз редовно поръчвам от там.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт