Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 окт. 2017, 13:40 ч.

Orsay online магазин

• 9 741
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
marri_ana Саката са с много хубава кройка и поне за мен, най-доброто попадение в този клас. Имам 4-5 сака от Orsay, но купувани от реален магазин, стоят страхотно. Абонирана съм за нюзлетъра им и получавам от време на време -20% при пазаруване онлайн, мисля че преди около месец ми пратиха последно имейл с отстъпка.
Да споделя, че доста неща на Orsay видях преди няколко седмици в аутлет Fashion Gallery/Basket, на много прилични цени, ако някой се интересува.

# 31
marri_ana Саката са с много хубава кройка и поне за мен, най-доброто попадение в този клас. Имам 4-5 сака от Orsay, но купувани от реален магазин, стоят страхотно. Абонирана съм за нюзлетъра им и получавам от време на време -20% при пазаруване онлайн, мисля че преди около месец ми пратиха последно имейл с отстъпка.
Да споделя, че доста неща на Orsay видях преди няколко седмици в аутлет Fashion Gallery/Basket, на много прилични цени, ако някой се интересува.
Сега и аз ще си направя абонамент. Благодаря!

# 32
  • някъде
Здравейте,
а за чантите им имате ли наблюдения- хубава ли е кожата, здрави ли са?

# 33
Здравейте!
Активно пазарувам от orsay. И онлайн и от реалните магазини. Често пазарувам от немския сайт - често излиза по-евтино, включително с доставката. /Ползвам превозвач/. Откакто има БГ онлайн магазин съм направила - 6-7 поръчки. Един път се наложи да върна пола- нямаше проблем. Възстановиха ми сумата бързо.
Колкото до чантите имам две - предвид, че не са естествена кожа - са с доста добро качества в сравнение със сходни на други марки.

# 34
  • Sofia
А защо в немския има повече неща - в българския сайт със закъснение ли идват?

# 35
А защо в немския има повече неща - в българския сайт със закъснение ли идват?

Да, в българския идват със закъснение, а част от дрехите изобщо не се повяват в българския. Лошото е, че няма как да знаем  предварително, кое ще се появи и кое не. Освен това в немския винаги има по-атрактивни намаления. Аз редовно поръчвам от там.

# 36
Здравейте,

И аз редовно си пазарувам от онлайн магазина им и досега не съм имала проблем. Пристигат бързо, веднъж ми се наложи да върна една рокля и панталон много бързо ми възстановиха парите нямаше разправия всичко беше точно.  Не съм получавала промо кодове и много се чудих защо, та сега забелязах, че съм се абонирала на немския им сайт не на българския  Sob Rage

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт