Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 28

  • 121 816
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Самото име подасказва за да фиксира т.е. фдт и коректор и прочие да си стоят на мястото , но не бетонира. Все пак при търкане няма спасение , не става дума за просто лек допир .  Над фиксиращата пудра понякога слагам мат. пудра , но не пудря яко цялото лице  с един тон пудри само в Т-зоната и фиксираща където съм сложила коректор .
При мен фиксиращата пудра не  матира за дълго за разлика от матиращата , която ползвам на Кларанс отново прахообразна . 
При мен цапането става основно с хидратиращите фдт-ни , но факт че не е като преди . Имах периоди където изобщо не се цапаха дрехите.

# 61
  • Мнения: 2 804
Здравейте някой ползвал ли е Бб крема на Мак и може ли отзиви
Търся нещо нежно и за чувствителна кожа

На МАК ББ крем не съм, не знаех дори, че имат.
Но техни ФДТ с леко покритие са Face and body и Next to nothing.

Цапат ФДТ-те, не ми е ясно как така ползваш ФДТ и никога не си си изцапал с него яка  на риза/яке и т.н. Със зимните якета само като завъртиш глава и си обърсал бузата в яката.





# 62
  • София
  • Мнения: 5 548
И аз ползвам ежедневно ФДТ без да си цапам дрехите. Слагам го само на лицето, на шията - не.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
На шията и аз не слагам както писах , но се случва къде от нерви къде по невнимание да си тръкна бузата в яката на дрехата. 
Вчера си взех един дълго чакан от мен фдт на Wet n Wild Photofocus И разбира се днес съм с него. Мат е и това в момента леко ме побърква  понеже  усещам лицето стегнато и опъва.  Отгоре пръснах на Мак минералния фикс +, обаче пак.
За мен е фдт, който има средно покритие и си личи т.е. трябва да си поиграя с него и да го смесвам с други фдт и продукти . Иначе за мат. фдт не се е събрал във финиите линии около устата , което е очудващо добре , не се виждат пори(загладени са) . За мазна и комбо кожа е ок , като при комбото на места си опъва.
Все още не мога да реша дали го харесвам или не , то и няма как от 2 часа и нещо съм с него.

# 64
  • Мнения: 411
Здравейте, базите и фон дьо тен-ите на Дъглас добри ли са? Гледам, че имат намаление и ми се ще да взема нещо за проба.

# 65
  • Мнения: 718
Аз ползвам Ревлон и съм доволна.

# 66
  • Мнения: 1 589
Кажете нещо за най-новия фдт на Мас? Фикс студио нещо такова май беше... А относно пудрите-без тях не мога,ползвала съм всякакви през годините и учудващо,но факт най-добрите за мен са прахообразните на Манхатън и новата на Аура,която имитирала уж тази на make up forever,но за мен на Аура е в пъти по-добра.От сутрин до вечер лицето си стои бетон,без да лъсва никъде.С мазна и проблемна кожа съм

# 67
  • варна
  • Мнения: 669
А какъв крем,основа и фдт ползваш под тези пудри?

# 68
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета 😊Предложете ми хубав и покривен фон дьо тен за мазна и проблемна кожа

# 69
  • Мнения: 1 589
Крем използвам слънцезащитен целогодишно,сменям ги-в момента ползвам матиращия на Уриаж,30-ти фактор.База в момента на Лумене,харесва ми,след което фдт според случая..Мак,Ести - doble wear,Ревлон,Виши,Клиник,днес имах излизане за кратко, сложих на Мейбълин,няма значение,скъпи или евтини с тези пудри всичко е ок

# 70
  • Мнения: 1 269
Здравейте, момичета 😊Предложете ми хубав и покривен фон дьо тен за мазна и проблемна кожа
Виши Дермабленд 3D. Ползвам го в момента и е доста покривен и матиращ,   но аз слагам отгоре и антибактериалната пудра на Манхатан. Тъй като е много икономичен и ми поомръзна вече, съм решила следващият да е матиращия кремообразен фдт на Ла рош. Пробвах го от  мостри и ми допадна. На Виши също има мостри, така че може да пробваш дали ще ти допадне.

# 71
  • Мнения: 2 838
Каква е цената на фдт на Герлен?

# 72
  • Мнения: 834
Здравейте, момичета 😊Предложете ми хубав и покривен фон дьо тен за мазна и проблемна кожа
Clarins Everlasting Foundation

# 73
  • на земята
  • Мнения: 4 091
Каква е цената на фдт на Герлен?
В Бюти зона е 99 лева.
Едно вежливо момиче в Бюти зон ми пресипа в едно малко бурканче и вече трети ден го тествам,първия път като се намазах преди една седмица ми миришеше,но сега смело мога да кажа,че това е моят фондьотен ,не се свлича,много е свеж,озаряващ,не е много покривен ,но кожата ми я прави гладка и с равен тен,аз нямам много какво да покривам,и най важното за моята много,много суха кожа е отличен.Не ми опъва,не ми очертава финните бръчици,овлажняващ е,другото важно че цвета ми пасна идеално.
03N май беше цвета.
Ще го купувам,няма начин.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 3 721
И при мен ситуацията с този ФДТ е идентична. Ще се купува 👛. И моя цвят е 03 N.

Общи условия

Активация на акаунт