15май - 21 май. Нова седмица, започната с обич за всички

  • 4 388
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 718
Е, хайде и аз да пусна една нова тема. Laughing

# 1
  • Мнения: 4 324
Айде мацки, ново поле за изяви 

Добро утро и успешна седмица на всички   Praynig Hug

След слънчевия уикенд, дано и повече слънчеви новини има тази седмица.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Добро утро и от мен по понеделнишки Party Party Party
Седмица на сбъднати желания ви желая и стискам палци на всички.
Лея ти кога ще правиш лапаро?

# 3
  • Мнения: 740
Аз започвам мноооого, мнооооооооого зле Sad Тест за хламидия - положителен Sad

# 4
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех на всички през седмичката.  bouquet Еххххх, Сима защо така? Sad

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Брей чудо Laughing
Симма не е добра новината, кога ще се консултираш и с лекаря?
Аз не дадох кръв, защото никой не ми каза, че трябвало да ида в 7. Аз отидох в 8 и мнещо и чаках до 9:15 и ме върнаха. Утре рано.

# 6
  • Мнения: 195
Аз започвам мноооого, мнооооооооого зле Sad Тест за хламидия - положителен Sad

Съжалявам, и сега какво лечение следва?

# 7
  • Мнения: 4 000
Лоша работа, Симичка, запази спокйствие! Лекарят видя ли теста - ще Ви изпише аннтибиотици и на двамата най-вероятно и дано след десетина дни ни докладваш за негативен резултат! С теб сме!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 273
Симма, съжалявам за резултата, но след лечение с подходящ антибиотик, скоро ще е отрицателен.
На мен днес ми дойде. Аз очаквах, де. Важното е, че нямам болки, нито е обилно течението.
......
Лея ти кога ще правиш лапаро?
Утре вечер съм при Стаменов и ще обсъдим кога. Трябва първо да си отиде неканената гостенка Wink Искам ако може още този месец.

# 9
  • Мнения: 740
Утре сутрин ще отида за рецепта, но лекаря каза резултат 18 е много при референтни 0-9.
Къде ме стигна това нещастие - кьорав признак нямам и цикъла ми е идеален. Ще ми се пръсне сърцето от мъка. Някой минавал ли е по моят път да сподели?

# 10
  • София
  • Мнения: 213
Симма , аз бих те посъветвала друго.
Зълва ми прави изследване за хламидии и дава положителен резултат.Започва да пие много скъп антибиотик и след 1 мес. отива на ново изследване в друга лаборатория.Първото го прави в Цибалаб.Оказа се че изобщо не е имала хламидии и напразно се е притеснявала и пила антибиотика #2gunfire А доктора й каза че ако е имала за 1 мес. не може да се оправи.
Направи и трето изследване и пак отрицателен.Затова те съветвам да пуснеш още един път кръв - за по-сигурно.

Успех !!! Peace

# 11
  • Мнения: 1 029
Хубава седмичка и от мен, мацки!

Симма, съжалявам.Надявам се, че скоро ще ги преборите и отново сте на фронта!Прегръщам те!
Леичка, ще стикаме палци, нали си знаеш. Hug
Херич, а така, пиши тук. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз в събота бях на срещата на Зачатие и беше много весело.Бяхме 29 човека, от които един смел мъж.
А довечера пък ще ходя на срещата на Искам бебе.
Въобще весело е като има срещи.
Успешен ден на всички!
  bouquet

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351


Аз в събота бях на срещата на Зачатие и беше много весело.Бяхме 29 човека, от които един смел мъж.
А довечера пък ще ходя на срещата на Искам бебе.
Въобще весело е като има срещи.
Успешен ден на всички!
  bouquet

Хаймана Mr. Green
Леичка чакам да пишеш после какво сте решили.
Ва а защо задължително в 07,00 часа трябва да си там Rolling Eyes Тези лаборатории понякога ме ядосват.
И аз тази седмица ще ходя на боцкане...идва време за вторите ми изследвания.

# 13
  • Мнения: 3 376
Сима, съжалявам за кофти резултата. Но и аз бих те посъветвала да повториш изследването преди да предприемеш каквото и да било лечение. Вече доста разкази за фалшиви положителни тестове за хламидия прочетох. Май май на някои лаборатории човек просто не може да се довери Confused Иначе, теоретически хламидията е възможно да протече безсимптомно, за това така само по признаци не може да се определи дали имаш.

Леа, стискам палци да уговорите лапаро още този месец! Какво пък, човек трябва да действа смело и настъпателно, докато постигне желания резултат Peace

Дани, ама тя мноого голяма била тая среща на Зачатие - 29 човека са си баз бая ooooh! Хайде и довечера да се представим достойно! Аз, честно казано, не съм сигурна дали ще дойда - просто както ми светне крушката в последния момент Embarassed

# 14
  • Мнения: 553
Сима, съжалявам за резултата  Sad. Но наистина, момичетата са прави, повтори го, пък дано да е било грешка  Praynig

Лея, стискам палци за лапарото  fingerscrossed

Успех на всички тази седмичка и от мен  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт