::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 170 904
  • 1 591
  •   1
Отговори
# 30
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Аз само не разбрах, суджуците колко време съхнат в хладилника?
Някой в предишната тема писа, че около месец съхнат в хладилника. Нашите ги суших на вън и нямам представа в хладилника как е.

Според мен зависи и от хладилника. В нашия за 20-тина дни стават.

# 31
  • Мнения: 350
Здравейте, момичета!
Има ли някой от съпрузите, който да ползва акумулаторната самобръсначка, която ще е в продажба от утре? Моля за отзиви! Praynig

# 32
  • Мнения: 1 453
Всички продукти, предложени за списъци са добавени, подредени по азбучен ред. Някои от тях си ги имаше, де.
Допълвам списъка до 24 ч. от пускане на темата. После кепенците хлопват. Mr. Green

Благодаря за труда!  Hug
Сетих се за още няколко неща от хранителните, които харесваме и купуваме редовно:

Скрит текст:
майонеза в буркан, но не салатна, а обикновена!
кетчуп Kania - 1:1 с Heinz, но не толкова сладък;
соев сос от Азиатската седмица, ориз и нори за Суши (само от Лидл ги купувам);
хляб със семена  Heart Eyes ;
червено вино Тарагона Гран Резерва;
кисели краставички Freshona;
онези десертчета, които са имитация на Сникърс и Баунти...

# 33
  • Мнения: 6 709
Идвам с една странна история от вчера в Лидъл на бул Вардар в София. Отидох и аз за прословутите суджуци (само една опаковка беше останала)............

Помслих, че ще ти грабне от ръцете така лелеяните жужуци  и изтръпнах....Stuck Out Tongue Winking EyeJoy
И аз това си помислих.
Благодаря за темата! bouquet

Харесвам: кашкавала на Йотови, патицата и отделните разфасовки (бутчета и гърди). Peace

# 34
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Звънче,благодаря за новата тема.
Леле,ужас,и в Лидл ли има вече такива натрапници.Аз на един такъв бях попаднала скоро на центъра,в града ни,имах 5 лева и му ги дадох тогава,а той взе да ми размята папката,че било кауза,но се събирали по 20 лева.Тези 5 не стигали за нищо.Е,теглих му една майна и си тръгнах.

# 35
  • Мнения: 668
Сусам и кокосови стърготини в редовния асортимент има ли?

# 36
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 754
Сусам и кокосови стърготини в редовния асортимент има ли?
Кокосови стърготини мисля видях, когато ходих да гледам за бадемовото брашно. Сусам не се сещам да съм виждала, може и да има.

# 37
  • Мнения: 668
Блу Ейнджъл благодаря! Добавям в списъка за утре.

# 38
  • Мнения: 27 486
Сусам и кокосови стърготини в редовния асортимент има ли?
Сусам не съм виждала, но кокосови стърготини има, пакет от 200 грама на цена около 2,29- или поне това съм запомнила (не купувах аз). Peace Много са хубави. Simple Smile
Любими продукти са ми:
-рибени пръчици- синята опаковка с филето риба вътре
домашната едромляна лютеница
шоколадите Финкаре и Беларом
инстантното кафе в буркани по 100 и 200 грама
луканката от около 3 лева- май Барони беше
изварата в кофичка на Родна Стряха
замразен грах, царевица, микс броколи-карфиол-моркови- тези на тяхната си марка, не по-евтините български
печения слънчоглед
сушените сливи
суровата наденица Стара планина и карначетата (най и те са Стара планина newsm78)
мицеларната вода
натуралните кремове за лице
какаото и кокосовите стърготини

Спирам дотук Laughing , вероятно доста от изброените са вече харесвани продукти.... newsm78

# 39
  • Мнения: 1 008
Аз харесвам:
душ геловете, сапуни, лосион за тяло Cien;
зеленият боб, граха, спанака;
прясното мляко 1 и 1,5 %;
препарата за тоалетна W5 - лимон Hug

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Аз само не разбрах, суджуците колко време съхнат в хладилника?
При мен станаха за седмица, максимум 10 дни. Рафтовете ми са стъклени, бях сложила две скарички от парти грилчета, имам запазени. Без Артия, без нищо, като се сетя, щом съм отворила хладилника, ги понамачквах с пръсти, чрез стискане (леко, иначе може червото да се пукне), а съм ги точила с бутилка не повече от 5 пъти. Целта е да се размества съдържанието вътре. На тия скарички бях наместила 5 кравая. Спомням си, понеже ти говоря за миналата година, че последните бяха станали доста твърдички, бях ги увила в торба да спра съхненето.

Тази година ще ги пропусна, взимаме готовите жужуци на родна стряха и чат-пат Пикок.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 842
На мен мандраджийското масло винаги ми мирише гадно. Не знам тази миризма дали не се появява като престои, но е ужасна. Последното, което взех такова, беше от Сърбия, там със сигурност е от мляко. Защо не го помирисах още там? Смрад до задушаване. Оттогава - само на пакетчета.

От харесваните - добавям замразените пици от постоянния асортимент и шоколада с цели лешници.

# 42
  • Мнения: 36 469
Още някои неща, които май не бяха споменати:
Сусамките (тези, дето са по много в опаковка);
Десертчетата, които имитират Марс, Сникерс и т.н.;
Пуешкият салам Дулано;
Пицата Маргарита (3 броя за 6 лв - но си ги гарнираме допълнително);
Плодовите десертчета от био щанда, дето приличат на пресован мармалад...

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Радост, много благодаря за подробното обяснение Flowers Hibiscus
И на всички останали.
За суджуците, де Blush

# 44
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Киселите краставички са страхотни, рибата тон в зехтин, маслините с аншоа, пастета от гъши дроб, тънките наденички с черен пипер са разкошни, сиренето за мазане на Пилос, желираното месо в стъклени бурканчета, пестото и моцарелата.

Общи условия

Активация на акаунт