Време е за ИКЕА! - Тема 24

  • 132 203
  • 787
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 5 362
Ако успея да се вместя за петък евентуално..Иначе ММ като види лудницата и ще направи обратен завой.

# 166
  • София
  • Мнения: 546
Ако успея да се вместя за петък евентуално..Иначе ММ като види лудницата и ще направи обратен завой.
Точно така - ние последните пъти винаги в петък вечер ходим, екстра си е тогава

# 167
  • Мнения: 892
А чашите издръжливи ли са в съдомиялна? Или се надраскват/матират бързо?
Имам нужда от доста чаши и се чудя дали да заложа на Икеа. Simple Smile
Аз имам доста чаши от икеа и си ги мия в миялната без проблем, ползвам обаче гел Сомат. Приятелка ползваше някакви евтини таблетки за съдомиялна и се бяха позахабили нейните. Според мен зависи от таблетките, не от чашите. В темата за препарати за съдомиялна момичетата са доста компетентни и могат да препоръчат „недраскащи” таблетки.
Иначе чашите са супер, изпускали сме и са здравички.

# 168
  • София
  • Мнения: 44 084
Ние имаме доста чаши от икеа, ползвам таблетки от лидл и изобщо не се надрасщкват, когато  чашите са качествени не се дерат, когато са кофти, с каквото и да ги миеш пързо се появяват поражения Wink

# 169
  • Мнения: 1 787
Момичета, заглеждали ли сте в магазина изкуствените елхи, дали са добра изработка?  Thinking Издирвам си нова хубава голяма изкуствена елха. Настоящата ми е много красива - не бихте казали, че не е истинска, но е мъничка, а сега имам място да си сложа голяма. Simple Smile

# 170
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Ние имаме доста чаши от икеа, ползвам таблетки от лидл и изобщо не се надрасщкват, когато  чашите са качествени не се дерат, когато са кофти, с каквото и да ги миеш пързо се появяват поражения Wink
Точно заради това питах. Simple Smile

# 171
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 747
Ще се върна към темата за чистене на абажура - най-лесно става, като се свали абажура, измие се добре с веро и вода и се подсуши с микрофибърна кърпа. Имала съм цветни абажури, така ги чистех. Всичко друго замазва, особено ако са в кухня и прахът се смеси с мазни изпарения.

# 172
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
Момичета, заглеждали ли сте в магазина изкуствените елхи, дали са добра изработка?  Thinking Издирвам си нова хубава голяма изкуствена елха. Настоящата ми е много красива - не бихте казали, че не е истинска, но е мъничка, а сега имам място да си сложа голяма. Simple Smile

Не съм заглежда икейските, но тук има симпатични https://kolednielhi.com/  Wink

# 173
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
Не съм заглежда икейските, но тук има симпатични https://kolednielhi.com/  Wink
Събота ходих до магазина им на Т.Каблешков в търсене на конкретен гирлянд, защото им бях гледала нещата онлайн и ми допаднаха. Исках обаче преди да купя да ги видя на живо.
Оказа се, че нямат на склад или моста от повечето гирлянди. Имаха 2 вида в магазина - нито един не беше харесаният от мен. Мострените елхи бяха значително повече и изглеждаха добре по мое мнение, особено по-скъпите, които са по-бухнали.
Проверете по телефона дали имат налично, каквото ви вълнува, преди да се разхождате до там. Не разбирам как в разгара на сезона, когато най-много се продават такива артикули, нямат мостри поне. Обслужването не беше на ниво и то - оставиха впечатление като от тийнейджърите, работещи по морето. 3 момичета в малкото офисче и скад в съседство, не особено заинтересовани да обслужват клиенти - ами не ми стана Коледно-вълшебно. Знам, че човек отива за кратко да си купи елхата и си тръгва, но обичам качествено обслужване и негодувам срещу некачественото такова.

# 174
  • Мнения: 1 787
Много благодаря и на двете ви!  Hug

Скрит текст:
Ще ги посетим при първия удобен случай. Искам голяма, хубава, бухнала, естествено изглеждаща елха. Разгледах ги, цените не са проблем, стига да са хубави дръвчетата - все пак веднъж ще я купя и ще си я ползваме дълги години. Тази Скандинавската 3D изглежда добре като че ли...

# 175
  • Мнения: 4 518
Аз съм хвърлила око на тези http://www.ikea.bg/eating-and-drinking/Dinnerware/Dinnerware-set … k-64920/10392012/ , че много ми харесва цвета. Някой с отзиви ?

И аз се нареждам за отзиви. Харесала съм си по-светлия тюркоаз, ще ми отива на дивана.
Аз съм с пълен комплект от светлия тюркоаз. Удобни са, чудя се дали да не допълня с тъмния тюркоаз, харесва ми комбинацията. Единствения проблем е, че големите недълбоки чинии не мога да ги сложа навсякъде в миялната, защото перката ги удря, така че не са подходящи за малка миялна. Иначе съм доволна!

# 176
  • Мнения: 1 669
Аз също ще подменям чинии и се колебая между Fargrik и ARV.
Също ми трябват хубави чаши за просеко.

# 177
  • София
  • Мнения: 44 084
Момичета, заглеждали ли сте в магазина изкуствените елхи, дали са добра изработка?  Thinking Издирвам си нова хубава голяма изкуствена елха. Настоящата ми е много красива - не бихте казали, че не е истинска, но е мъничка, а сега имам място да си сложа голяма. Simple Smile

Не съм заглежда икейските, но тук има симпатични https://kolednielhi.com/  Wink

От тези в линка май имаше доста доволни  из форума. Икейските са ...мммм... в Лидл по-хубави продават, но и тях не бих ги нарекла - акто истински Simple Smile

# 178
  • Мнения: 10 685
Здравейте, момичета!
Имам една огромна молба! Ако някоя от вас има път към Икея тези дни, може ли да снима една нова серия мебели (Сонгесанд), която още я няма качена в сайта, но вече има наличности и сглобени мостри. Мен по-специално ме интересуват скриновете...
Предварително благодаря,ако някой откликне  Simple Smile

# 179
  • FRANCE
  • Мнения: 2 222
Здравейте.
Някой има ли този скрин http://www.ikea.bg/bedroom/Wardrobes-Bedroom-Storage/Chests-of-d … lm-4220/00214553/? По чуждите форуми коментират че е много нестабилен, в Щатите имало доста смъртни случаи на затиснати малки деца. Искам да го взема за 7 годишна девойка. Надявам се няма да влиза в чекмеджетата. Не предвиждам да го фиксирам за стената. Благодаря за всякъкви мнения.

Общи условия

Активация на акаунт