Какво ви е мнението за Прайда? Part 2

  • 7 259
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Темата беше интересна, нека я продължим...
Ето я и старата, дано новата не последва съдбата й
http://www.bg-mamma.com/?topic=982006;topicrefid=20

И актуален прайд
https://www.blitz.bg/lyubopitno/i-tova-go-ima-lvove-geyove-byakh … i_news554803.html

Последна редакция: ср, 01 ное 2017, 17:41 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 2 420
Мерси, Скуба!
Темата много ми липсваше.



А лъвчетата кога да ги чакаме?

Последна редакция: ср, 01 ное 2017, 18:09 от Mirella_

# 2
  • София
  • Мнения: 28 552
Не ми пречи, не застрашава мен или семейството ми, не ме интересува. Това е мнението ми.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Подкрепям гейовете в битката им за повече права, следователно – нямам нищо против "Прайда". Hands V

Последна редакция: ср, 01 ное 2017, 19:23 от Blаck Cat

# 4
  • Мнения: 414
Изобщо не ми прави впечатление Прайда или което и да е събитие без значение от естеството - концерт, протест и т.н.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 420
Подкрепям гейовете в битката им за повече права, следователно – нямам нищо против "Прайда". Hands V

А би ли споделила за кои права става дума?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А би ли споделила за кои права става дума?

Право на брак, осиновяване на деца, борба срещу дискриминацията на всички фронтове и т.н.

# 7
  • Мнения: X
Темата беше интересна, нека я продължим...

И актуален прайд
https://www.blitz.bg/lyubopitno/i-tova-go-ima-lvove-geyove-byakh … i_news554803.html

Айде да не пренасяме неграмотни статии.
На тия два лъва им дай 10 женски и тогава ще видиш ще се онождат ли един друг.
Явно са си смотани и не могат да се преборят за женските с другите мъжкари.
Лъвове гейове били  hahaha може зоофили да са Joy

# 8
  • Мнения: 14 623
Олеле, бързо тогава на Прайда.
Само така може да се извоюва правото им на бракуване.
Я,да не бързат с бракуването,че хич не са моногамни.Ще започнат едни разводи,едни убийства,самоубийства,не си е работа.И така им е добре,секс до дупка. Whistling
В края на 90те имаше някакво зловещо убийство в София,после се разбра,че гей заклал друг неверник.Единият беше балетист,но не знам жертвата или убиеца.Пак тогава убиха голям бизнесмен с финансова къща.Какво ли не се говореше,че са конкуренти,южноамериканска мафия, не знам какво,милион конспирации.И накрая какво?Гей ревност.Не си струва.

# 9
  • Мнения: 2 420
Олеле, бързо тогава на Прайда.
Само така може да се извоюва правото им на бракуване.
Я,да не бързат с бракуването,че хич не са моногамни.Ще започнат едни разводи,едни убийства,самоубийства,не си е работа.И така им е добре,секс до дупка. Whistling
В края на 90те имаше някакво зловещо убийство в София,после се разбра,че гей заклал друг неверник.Единият беше балетист,но не знам жертвата или убиеца.Пак тогава убиха голям бизнесмен с финансова къща.Какво ли не се говореше,че са конкуренти,южноамериканска мафия, не знам какво,милион конспирации.И накрая какво?Гей ревност.Не си струва.

След като им вземат парите за бракуването (нали знаете колко хетеро не се бракуват, понеже нямат пари за сватба?) ще започнат да ги карат и деца да осиновяват. Айде пак пари за памперси, за пюрета, за дрешки (маркови, ъфкорс)...ох забравих и за сурогатните майки, те пък колко мангизи лапат. И щом си семеен, трябва ти дом, хайде кредити за къща. И като не могат да се разберат кой да гледа дятито, кой да ходи на гейска сауна, ей ти го развода...Ей ся вече алчните акули-адвокати почват да дерат до месо.
Очаквам в скоро време Антипрайд, в защита на гейовете от оковите на брака и бремето по сменяне на пелени.
 

# 10
  • Мнения: 68
Подкрепям Прайда и  битката на лгбт хората за повече права.Аз съм ходила няколко пъти.Самото събитие ми харесва беше забавно,имаше музика и всички бяха много позитивни и  свежи.

# 11
  • Мнения: 6 122
Подкрепям гейовете в битката им за повече права, следователно – нямам нищо против "Прайда". Hands V

И аз като теб.

# 12
  • Мнения: 1 121
Подкрепям гейовете в битката им за повече права, следователно – нямам нищо против "Прайда". Hands V

И аз като теб.

Това означава ли, че подкрепяте и повече задължения за същите? Защото правата вървят в комплект със задължения, иначе не са права, а привилегии, и подхранват неравенството.
И "повече" права спрямо кого, спрямо обикновените, нормални хора?На какво основание?
Последно - предполагам наясно сте, че такава "борба" ??? е борба срещу закона за естествения отбор, нали?
Дай тогава да поведем и една "борба" Simple Smile срещу закона за гравитацията Simple Smile

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Това означава ли, че подкрепяте и повече задължения за същите?

Не разбирам въпроса.

# 14
  • Мнения: 1 121
Това означава ли, че подкрепяте и повече задължения за същите?

Не разбирам въпроса.

Ами прочетете и следващото изречение Simple Smile То е като пояснение. Ако отново не разбирате, не мога да ви помогна.

Общи условия

Активация на акаунт