Сватба 2018 година - Варна

  • 97 084
  • 706
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 583
Ооо точно тези ги бяхме гледали, но моят мъж не иска никакви камъни по неговата, не му стояли мъжко Grinning

# 541
  • Мнения: 993
Ооо точно тези ги бяхме гледали, но моят мъж не иска никакви камъни по неговата, не му стояли мъжко Grinning
И моят беше така, макар уж да му харесаха. Grinning Ако пак се заженя някой ден, такива ще са. Grinning Grinning

# 542
  • Мнения: 538
Нашите са общо 11грама и на мен си ми тежи. Просто не съм свикнала да нося нещо по ръцете си. Като цяло е удбна (доколкото мога да преценя от 10 мин носене на ден), докато я нося скришно вкъщи. А халките на приятелката ми бяха точно от Киркорян, но не знам дали са били кухи. Мен разни хора ме убеждаваха да си направим кухи халките, защото иначе плащаме повече грамаж, а плътността уж не ни бъркала. В златарското ни казаха, че класическата халка е 5 грама и 4-5мм. Аз първоначално поръчах 6мм мъжка и женска, но след 1 час поразмислих и се обадих да ми е направят 5мм и в момента пак ми се струва широка.

# 543
  • Мнения: 583
Моят годежен пръстен е 3гр злато, а не е кой знае колко тъничък, та затова ми се вижда ужасно много 20гр, но аз съм с доста тънки пръсти и е малък размер Grinning

# 544
  • Мнения: 993
Рапунцел, дай да видим годежния. :Р Иначе аз в Киркорян съм ходила, бяха ми вариант за халките и ми се сториха удобни, но в крайна сметка са ни от друго място и сме доволни. Мисля, че 9 грама са и двете и са доста тежки, 20 ми се струва ужасно много.

# 545
  • Мнения: 583
Ето тук се вижда Simple Smile
https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26047105_1015596 … 6&oe=5BEDE1F4
Съвсем изчистен е с камъче. Опитах се да хвана въпросните петънца сега, но нещо не ми фокусира добре телефона :/

# 546
  • Мнения: 993
Ето тук се вижда Simple Smile
https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26047105_1015596 … 6&oe=5BEDE1F4
Съвсем изчистен е с камъче. Опитах се да хвана въпросните петънца сега, но нещо не ми фокусира добре телефона :/
Обаче пък е красив! Simple Smile Според мен ако се родира, ще се оправи, щом е злато. Моят от Сваровски беше от сплав с мед - там спасение няма. Затова го дадохме на същия бижутер, който ни направи халките, и ми изработи същия и използва оригиналните камъни, но от сребро. Сега е още по-хубав отпреди. Simple Smile

Скрит текст:

П.С. Много яки пантофи! Grinning

# 547
  • Мнения: 583
Оооо прекрасен е Heart Аз много харесвам тези с камъчета по основата, точно за такава халка си и мисля Grinning И аз се надявам да се оправи след родирането и да не се окаже проблем от златото...То не че е нещо кой знае какво, защото реално петънцата са от долната страна, но ме дразнят Grinning
А аз проблеми със Сваровски съм имала всеки път, но най-вече, че им падат камъните Grinning

П.С. Пантофите са от Джъмбо, ама не топлят Sad За снимки поне са супер Grinning

# 548
  • Мнения: 993
Оооо прекрасен е Heart Аз много харесвам тези с камъчета по основата, точно за такава халка си и мисля Grinning И аз се надявам да се оправи след родирането и да не се окаже проблем от златото...То не че е нещо кой знае какво, защото реално петънцата са от долната страна, но ме дразнят Grinning
А аз проблеми със Сваровски съм имала всеки път, но най-вече, че им падат камъните Grinning

П.С. Пантофите са от Джъмбо, ама не топлят Sad За снимки поне са супер Grinning
Да, аз лично много си го харесвам като модел, реално харесвам или такива, или с един камък - по-класическите модели. Simple Smile Ако твоят е в гаранция, занесете го най-добре да го погледнат. Вероятно има начин да се оправи. Simple Smile Напълно те разбирам, и аз се дразнех на петънцата по моя. Никой не би се заврял да ги гледа, ама нали аз си знаех, че са там... Grinning Сваровски със сигурност ме изгубиха завинаги. Всеки бижутер, с когото говорих, ги нарече "скъпи стъкълца". Реално цирконите не са по-различни май...

# 549
  • Мнения: 583
Ами според мен си имат един по-особен блясък, но са доста скъпи и то като ти изпадат камъните, голяма работа, че блестят Grinning
Не съм сигурна за гаранцията, според мъжа ми има, но трябва да си проверя какво пише на картончето със сертификата...
На нас вече ни остават официално под 6 месеца до сватбата и уж ни се вижда много, но подозирам, че ей сега ще минат Grinning

# 550
  • Мнения: 993
Ами според мен си имат един по-особен блясък, но са доста скъпи и то като ти изпадат камъните, голяма работа, че блестят Grinning
Tочно! Grinning

Иначе си ги изживейте тия дни, наистина са прекрасни!

# 551
  • Мнения: 583
Мерси Simple Smile Така и планираме Simple Smile Като цяло искаме да стане готино, но основните неща вече са ни запазени, така че не сме се запритеснили нещо Grinning Вчера това си говорихме точно, че в крайна сметка това е едно празненство и всякакви нерви реално го обезсмислят, нали го правим за удоволствие Grinning

# 552
  • Мнения: 293
Момичета, знаете ли дали в Катедралата или Свети Николай разрешават първо да се сключи църковен брак и после граждански?

# 553
  • Мнения: 1 196
Гражданския брак е винаги преди църковния, доколкото аз знам, без значение за кой храм става въпрос.

# 554
  • Варна
  • Мнения: 563
Гражданския брак е винаги преди църковния, доколкото аз знам, без значение за кой храм става въпрос.

И аз така знам 🙂

Общи условия

Активация на акаунт