Сватба 2018 година - Варна

  • 97 005
  • 706
  •   2
Отговори
# 660
  • Мнения: 109
Относно услугите на  Лилия Николова и Деница Славова, имайте предвид че за всяка стъпка ще ви привикват до Добрич (за даване на капаро, уговаряне на фотографиите, получаване на снимките)- това е единственото, което не ми се хареса!

# 661
  • Мнения: 538
Не мога да се съглася. Ние се бяхме разбрали или ние да отидем до Добрич или когато те са във Варна да се чуем. Ние бяхме нетърпеливи и ходихме до Добрич. Снимките ни ги пратиха по Еконт, защото нямахме възможност да отидем до Добрич.
Като съвет всъщност ще кажа, че не е лошо да се направи една среща с фотографи, DJ  и всички участници в сватбата. Ние например след среща със видеооператор просто се отказахме, защото не го усетих като нашия човек.

# 662
  • Мнения: 343
Можете ли да препоръчате видеозаснемане на нормални цени? Не държа на трейлъри и много монтажи. Трябва ми човек, който да заснеме сватбата и да поореже от тук от там.

# 663
  • Мнения: 45
Имам въпрос до вече омъжените - имахте ли заря и ансамбъл в ресторанта ? Можете ли да дадете препоръки или контакти ?

# 664
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Заря имахме безплатна - над морето Simple Smile Използвахме детски ансамбъл за народни танци /две момичета и две момчета/ от "Кремена денс център".

# 665
  • Мнения: 32
Здравейте дами!
Вчера цял ден съм чела темата и детайли и тнт и исках да попитам дали можете да препоръчате кой ресторант би бил подходящ за сватба за към 110-130 човека. Някой си пишат, че са за по-малко хора, а сякаш ще надхвърлим 100..
Наскоро се сгодих и все ми се иска да е тази година, тъй като вече план бебе ще навлиза скоро и после няма да ни е до това Simple Smile

Благодаря за изчерпателната информация и на всички включили се Simple Smile

P.s. Не живеем във Варна, но съм живяла там и си го чувствам мой града, пък и партньорът ми го харесва. Та не е като мога да обикалям из всичките на оглед за съжаление.

# 666
  • Мнения: 583
Привет Simple Smile Зависи много какъв бюджет искате да заложите - Интернационал на Златните разполагат с много голяма зала и за тази бройка ще ви е идеално, но и кувертите не са от най-евтините Simple Smile

# 667
  • Варна
  • Мнения: 11
Здравейте , нашата сватба още не е минала , но обиколихме някои места .
Като обстановка и усещане много ми хареса хотел Вентура в Аспарухово , но за тях срещнах и негативни коментарни относно коректност.
Хареса ни също Астера в Златни пясъци , упавителят беше много отзивчив , кувертите на добри цени , но залата беше малка за нас.

# 668
  • Варна
  • Мнения: 91
Здравейте,искам да попитам горе-долу как вървят цените за Дж(ако може и да е водещ,още по-добре),предполагам че е за 5 часа.Ще съм ви много благодарна.

# 669
  • Мнения: 343
Здравейте,искам да попитам горе-долу как вървят цените за Дж(ако може и да е водещ,още по-добре),предполагам че е за 5 часа.Ще съм ви много благодарна.

Средно май вървят между 600-700лв за 5 часа ангажимент.

# 670
  • Мнения: 45
Здравейте! Някой ползвал ли е услугите на Casa Flora?

# 671
  • Варна
  • Мнения: 91
Някой мнение за Бялата къща Варна?Храна, обслужване...?

# 672
  • Мнения: 538
 Била съм там като гост на сватба. Храна беше вкусна, самото помещение е малко мъничко, но ако сте под 100 човека е ОК.

# 673
  • Мнения: 1 165
Преди няколко години правихме там кръщенето на малката. Храната беше хубава, позволиха ни да си вкараме алкохол, към персонала също нямах забележки.Всичко беше много хубаво. Градината им ми харесва много, но вътре не.

# 674
  • Мнения: 1 165
Здравейте.
Да попитам вече миналите по този път от къде купувахте алкохол? Търся склад с добри цени и ако е възможно после да се върнат неотворените бутилки.

Общи условия

Активация на акаунт