Работа в Южна Африка

  • 2 415
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте
С моята половинка бихме искали да емигрираме в Южна Африка или по точно в Кейптаун .
Бих била благодарна на всички които могат да ни дадат насоки за работа и живота там .
Знам само че владеенето на език е абсолютно задължително и че без кола си с вързани ръце .

# 1
  • Мнения: 263
ох много ми харесва идеята! определено се записвам да следя с интерес Simple Smile и извинявай, ако не е удачно да попитам защо решихте там. Повечето хора определено избират западна европа, америка, но африка..определено събуди интереса ми
пс: желая ви успех Simple Smile)

# 2
  • Мнения: 1 283
Надявам се знаеш какво представлява ЮАР далеч зад туристическите брошури. Престъпността там е доста висока, а на жените се гледа, като на втора ръка хора. Успех!

# 3
  • Мнения: 8
Да известно ми е напълно за какво иде реч като престъпност и знам ,че е трудно за жена .Но все си мисля че ще е по добре от тук
Или по скоро се надявам

# 4
  • Мнения: 9 052
Nikolina Ivanova помисли си добре какво означава
  Но все си мисля че ще е по добре от тук
 

Толкова неопределеност и липса на информация има в това иъречение, че не ми е ясно как изобщо може да служи за база за емиграция и то там.
Ако става въпрос за скука и възможност за авантщри, то потърси временна програма за около година или две и после си прецени .

Общи условия

Активация на акаунт