Крем за бременен корем ;-)

  • 3 965
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 378
И с двете деца използвах малрото против стрии на Икаров-не е скъпо. И при 2-те бременностикачих по 20 кг. Стрии ми се появиха само накрая по хълбоците. На корема отпред нямам ни 1. Все пак кожата ми не е дъвка и явно горката накрая не е издържала! Shocked

# 16
аз се мажех с Мустела 9 месеца-малко е скъпичко но пък го ползвах доста време-почнах откъм седмия месец и ми стигна до края-даже остана съвсем малко и се мажех и след раждането. Мустелата се ползва и първия месец след раждането като се свива корема-нямам стрии, но не мога да кажа 100% дали е от крема или си е до еластичност на кожата.

# 17
Благодаря на всички момичета за отговорите!
Прегледах библиотеката, където има много писано, наистина.

Купих си онзи ден по съвет на една аптекарка - Перкуталфа (дано правилно да пиша името). Харесва ми засега на консистенция, мирис, и нямам сърбежи ... може би пък някаква алергична реакция съм имала от твърде дълго мазане с Чико. По принцип кожата ми е ужасно чувствителна и получавам обриви от слънце, треви и изобщо от най-малко дразнене, та да получа сърбеж от крем е напълно естествено при мен.

Цветулка, прочетох из библиотеката за тези кремове, едно друго момиче също много ги хвалеше, но за жалост тук из БГ не ги внасят и продават. Благодаря ти за предложението да ми ги пратиш, много щедро наистина от твоя страна, мога да ти ги купя? Ако ги намериш и ти се занимава да ми ги пращаш, съм насреща Simple Smile Остават ми още 10-на седмици бременност и после още няколко месеца мазане, така че ще ги употребя!

# 18
  • Мнения: 3 457
аз също ползвах и двете бременности маслото за стрии на икаров и съм много доволна-особено като се има предвид колко забгравях да се мажа . С първата бременност имам 5-6 стрии на краката ,а с втората още не съм си открила ,но ми остават  още около 6кг. за да си възвърна формата  bouquet

# 19
  • Мнения: 8 242
Всеки ден се мажа с Дева и досега нямам появили се гадорийки.. 4 лв струва.. и за цялата бременност ми отидоха 4-5 тубички  Peace
В началото почнах с Икаров, но така ужасно ме сърбеше корема и ми се обели кожата след 1 седмица #Crazy повече не съм го пробвала..

# 20
  • Мнения: 82
 От бебешкото олио на Джонсан съм си доволна. Бях с огромен корем,а сега съм си ОК и нямам никакви стрии Simple Smile  Мажех се по 4 пъти дневно.
  УСПЕХ В БОРБАТА СЪС СЪРБЕЖИТЕ И СТРИИТЕ Peace

# 21
  • Мнения: 2 936
аз се мажех с Чико,Галеник,Лиерак....сменях ги постоянно.сега нямам стрии по корема  Peace

# 22
  • Мнения: 8 505
И аз се мажех с  Мамма Донна на Чико,нямам нито една стрия,но...явно е индивидуално.

# 23
  • Мнения: 798
Има някакво готово масло, на "Икаров " мисля беше, против стрии, за употреба от бременни се препоръчва.Да не забравиш да мажеш и дупето. Wink
  Това масло го ползвах от петия месец нататък. Нямам нито една стрия по корема ,нито ми остана някаква кожа да виси,а си качих доста килца, 17. И родих с операция. Имам една стрия отстрани на ханша това е. Но всичко май си е до кожа, въпреки 4е аз се скъсах от мазане, сутрин, обед , ве4ер... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 959
Единственият крем които признавам за бременно коремче е Какаовото масло. Него съм ползвала и дай боже ако се наложи пак, пак на него ще се спра. Peace

# 25
Единственият крем които признавам за бременно коремче е Какаовото масло. Него съм ползвала и дай боже ако се наложи пак, пак на него ще се спра. Peace

А къде го раздават, че нещо не го намирам вече?

# 26
  • Мнения: 6 617
Мустела в комбинация с някакво масло.

# 27
  • Мнения: 2 381
В началото ползвах масажния крем на Дева, после се мажех цялата с олиото, което е за бюст.Резултатът- по корема нямам стрии, но ела ми виж гърдите ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 794
Току що си купих масажен крем с какаово масло и вит.Е,  в бяла кутия с червинакаво-кафяв капак. Дали е същия за който говорите? Първия пък се мазах с маслото на Икаров против стрии, крема на Дева, Кокона майка ...резултатът е, че ми се нацепи корем, бедрата и гърдите! #Cussing out Този път явно няма да се мажа със същите кремове... вероятно ще заложа на по-скъпите, но точно в момента не мога да си купя такъв.

# 29
  • Мнения: 953
Аз се мажех с крема на КОКОНА МАЙКА и съм много доволна нямам нито една стрия от бремеността, докато от преди това имам, за жалост.

Общи условия

Активация на акаунт