Забременели след ин витро - Тема 41

  • 74 921
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 882
Джеси, и аз съм с ниска предна плацента и прокървих, но в 15 седмица. Не са ми вливали нищо, защото бях в чужбина като се случи и докато се приберем вече кървенето беше станало кафяво зацапване. Четох за доста случаи на кървене заради ниска плацента и общо взето трябва повече почивка и търпение докато се вдигне. Важното е, че ти си на правилното място и ще се погрижат за теб. Не се зачитай в листовките на лекарствата, то е ясно, че повечето не се препоръчват по време на Б, но понякога нямаме избор. Стискам палци кървенето да спира бързо и да се вдига плацентата. Praynig

Сиена, аз на няколко пъти лекувах бактерии в урината по време на Б, но бяха много упорити и винаги 10^5. Знам, че когато са по-малко, както при тебе 10^3, се оставя огранизма сам да се справи. И аз мисля, че ако засилиш малко имунитета, нещата ще се оправят от само себе си, както са писали и другите момичета.  Peace

# 511
  • Мнения: 213
Благодаря ви за отговорите и препоръките момичета bouquet Ще стягам иммуната система и дано ми се размине антибиотика.

# 512
  • Мнения: 4 696
Слънце, да,трябва да си в приложението.Ние го инсталирахме на телефон, който не ползваме по предназначение, а само за камерата.

# 513
  • Мнения: 972
Благодаря много.Така се надявах автоматично да се включва приложението,когато има звук.😁😁😁

# 514
  • Мнения: 936
Момичета, здравейте, не съм писала от много време, минавам да ви кажа, че родих бебоците на 22.10,бяхме планували секцио за 26.10,но малките си избраха да са везнички, като мама и бати. Всичко мина добре, малката се беше завъртяла в последния момент седалщно и спука мехура, стигнахме навреме от Козлодуй до София, без проблеми по пътя. Бебоците се казват Явор и Димана и тежаха 2980 и 2660, вече тежат повече Wink. Успех на всички и леко раждане, ако имате въпроси, насреща съм!❤😘

# 515
  • Мнения: 19 687
Честитооооо Simple Smile

# 516
  • Мнения: 465
Момичета, здравейте, не съм писала от много време, минавам да ви кажа, че родих бебоците на 22.10,бяхме планували секцио за 26.10,но малките си избраха да са везнички, като мама и бати. Всичко мина добре, малката се беше завъртяла в последния момент седалщно и спука мехура, стигнахме навреме от Козлодуй до София, без проблеми по пътя. Бебоците се казват Явор и Димана и тежаха 2980 и 2660, вече тежат повече Wink. Успех на всички и леко раждане, ако имате въпроси, насреща съм!❤😘
Честита двойна радост ! Hug
И двете човечета са се родили с много хубави размери Blush , живи и здрави да са и двамата !
Дай Боже всяка чакаща мама да дочака това щастие ! Heart

# 517
  • София
  • Мнения: 3 050
Честити бебоци на Илейн! Да са живи и здрави! Flowers Cherry Blossom

# 518
  • Мнения: 882
Честито, Илейн!  Hug Живи и здрави да са бебчетата!  Heart Eyes

# 519
  • Мнения: 1 965
Честито, Илейн, нека много да ви радват!

# 520
  • Мнения: 2 999
Честита двойна радост, Илейн и да са живи и здрави децата! Ясно е, че в повечето случаи - децата сами си избират кога да се родят.Sparkling Heart

# 521
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Честита радост, Илейн! Да ви радват много малките съкровища!

# 522
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Честита двойна радост, Илейн! Да са живи и здрави и много щастливи!

# 523
  • Мнения: 936
Благодаря ви, момичета, много сте мили!😘

# 524
  • София
  • Мнения: 10 642
Илейн, честита двойна радост!
Да са много здрави и щастливи и да ви носят мн радост!

Общи условия

Активация на акаунт