Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 65

  • 120 111
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 955
Надежда, незнам дали да се радвам, дали да плача. Стана естествено, но явно материала не е бил качествен, което може да се повтаря до безкрай, за съжаление ...
В сряда сме при андролога, записах час, ще се възползвам и ще питам на регистратура дали не могат да ме запишат при Персенска все пак

# 31
  • София
  • Мнения: 9 107
Задължително питай и обясни ситуацията. Все пак веднъж вече си ги изчакала тези месеци. Успех!

# 32
  • Мнения: 399
Beloved Summer, прегръщам те!
Радвай се, защото дори това е повече от нищо. Силно стискам палци да разнищите проблема о следващият път да е до финал!

# 33
  • Мнения: X
Биловед, обясни ситуацията и бъди настоятелна.
Таричка, успех!

# 34
  • Мнения: 1 416
момичета чхг 42,42 расте, но бавно.Казаха пак да го повторя.Май само ще се мъча.Изпих всички лекарства че ги бях спряла.Взех и но-шпа че ме боли корема и сега се чудя може ли да е извън маточна с тия ниски стойности или се психясвам вече

# 35
  • Мнения: 1 144
Аз загубих и яйчник и брак и надежда по пътя към дълго жадуваната рожба, но не се отказах. Много прегръдки за всички. Hug
Милата ми тя 🤗🤗🤗
Много прегръдки за теб, Елдорадо, а на останалите желая от сърце кураж и успех 😘

# 36
  • Мнения: X
Кейла, как ти е прогестеронът?

# 37
  • Мнения: 1 416
в деня на трансфера над 60
сега не съм пускала

# 38
  • Мнения: 1 144
Малеее😮😮
Момичета, вижте в темата за СБЛГРАМ София какво разказват за арт с ДЯ 😠
Много лъже и маже тоя доктор май

# 39
  • Мнения: 1 659
Благодаря за новата тема !
Труден път вървим всички, но ще успеем да станем мами!
Сега изчетох края на предишната тема и да питам искам нещо в тази връзка - с хормони в норма и редовен МЦ, но слаб цикъл може ли да има читава поне една Я. на няколко месеца? Кое е по-добре ЕЦ или лека стимулация ?

# 40
  • Мнения: X
ЕЦ. При някои жени стимулациите скапват яйцеклетките.

# 41
  • София
  • Мнения: 910
Таричка,и в другата тема го писах и пак ще го напиша:Прекрасна си! Толкова добър и мил човек заслужава безгранично щастие след трудностите! Прегръщам те и вярвам в успехът Ви!
Успешна и много бремелински новини да има в темата от всички чакащи !

Последна редакция: вт, 07 ное 2017, 13:46 от Stеfa

# 42
  • София
  • Мнения: 158
Момичета запис и от мен в новата темичка. Продължаваме борбата и никакво отказване.

Малеее😮😮
Момичета, вижте в темата за СБЛГРАМ София какво разказват за арт с ДЯ 😠
Много лъже и маже тоя доктор май
Малее погледнах някой друг пост. Ужас милите момичета. И май почти всички ги кара да правят този ЕРА тест, който в първите постове ми се мерна, че е 1000лв

# 43
  • Мнения: 19 687
Кой лекар?

# 44
  • София
  • Мнения: 10 642
Владимиров

Общи условия

Активация на акаунт