Модни консултации -31

  • 101 756
  • 753
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 133
От мен тези

# 586
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да погледнем от веселата страна

Попитах Гугъл , какво мисли за  тоалет на свекърва и ту ту.
Отговори ми с тази снимка[

Шегата на страна.
Всеки може да се облича както намери за добре.
Нетипичните неща могат и да бъдат оригинални, но не е задължително да се харесват на всички.

# 587
  • Мнения: 22 347
Само аз ли намипам водещата на едно предаване за безобразно облечена...
Не съм го гледала и не знам как изглежда в него, само снимки съм виждала.







Всичкото са творения на някакъв дизайнер, после ще му видя името как беше.

# 588
  • Мнения: 1 306
Не си само ти, макар че за първи път я виждам.

# 589
  • Мнения: 435
Взех си тези боти на Hilfiger Denim, доста изгодно, но сега се чудя да ги връщам ли? Актуални ли са?
Скрит текст:

# 590
  • Мнения: 35 892
не знам дали са актуални, но са чудесни, много мои Simple Smile

# 591
  • Мнения: 910
Здравейте, момичета! След месец ще присъствам на симпозиум за първи път имам нужда от съвет за купуване на някакви дрешки. На 32 г. съм 165 см и 62 кг( като се има предвид, че ходя на фитнес и имам и прилични замускуляване), по възможност да не са ОН- лайн, за да пробвам.Бюджетът е нещо средно. Моля препоръчайте ми марка и идеи да не е нещо скучно и лелинско! Благодаря!

# 592
  • Мнения: 7 519
Погледни в Бенетон или Сисли.

# 593
  • Мнения: 2 843
parusheva, зависи какъв е симпозуимът, в каква сфера е, каква е средата. Когато ходя на научни симпозиуми/конгреси, конференции у нас и в чужбина, си обличам елегантна рокля, даже цветна, сега - като е студено, си слагам плътен чорапогащник, съобразен с цвета на роклята, и ботуши. И в такъв вид обикновено съм по-официална от голяма част от участниците. Те са най-разнородни: има хора в костюми (обикновено мъжете), но и някои - съвсем ежедневни, даже с дънки, жени в жилетки. Забелязала съм, че дамите от академичните среди в Източна Европа (особено от Бивша Югославия) са по-официални, но някак "наконтени", от тези от Централна и Западна Европа, които имат вид, който аз наричам "либерален" - къси коси, не особено женствени дрехи, по-всекидневни. Така че има пълна свобода.
Но, пак казвам, зависи от характера на събитието; аз говоря за академичните форуми.

# 594
  • Мнения: 1 021
Хубави и удобни изглеждат ботите.
Не ги връщай, актуални са.

За симпозиума подкрепям. Ние много често изглеждаме престарали се. Варианта с рокля предпазва от грешки. Както и панталон, сако и хубаво палто.
Оф, много ми е гадно със снимките в тази версия.

# 595
  • Мнения: 17 936
Взех си тези боти на Hilfiger Denim, доста изгодно, но сега се чудя да ги връщам ли? Актуални ли са?
Скрит текст:
И аз си купих подобни, но височината им се оказа проблем, не тока, пъхам вътре дънки, излизат, слагам панталон отгоре- пречупва се, а мислех, че ще са универсални, уви не са

# 596
  • Мнения: 1 223
Взех си тези боти на Hilfiger Denim, доста изгодно, но сега се чудя да ги връщам ли? Актуални ли са?
Скрит текст:


И на мен ми харесват. Innocent

# 597
  • Мнения: 7 519
Ботите са хубави, не ги връщай.

# 598
  • Мнения: 22 347
Инес, ботите са чудесни, носи си ги.

За симпозиум,  зависи къде е и каква е средата.  Дали ще е международен или само с БГ представители.
Панталон, блуза и сако са съвсем ок за такова събите. За мен са предпочитани пред рокля.

# 599
  • Мнения: 330
Здравейте, момичета! След месец ще присъствам на симпозиум за първи път имам нужда от съвет за купуване на някакви дрешки. На 32 г. съм 165 см и 62 кг( като се има предвид, че ходя на фитнес и имам и прилични замускуляване), по възможност да не са ОН- лайн, за да пробвам.Бюджетът е нещо средно. Моля препоръчайте ми марка и идеи да не е нещо скучно и лелинско! Благодаря!

Аз обикновено нося черна рокля класическа, черни чорапи и обувки на лек ток. Това е съвсем класическа, бизнес и неутрална комбинация, която подхожда на всичко. Ако искаш да се отличаваш заложи на аксесоарите - шал ( копринен ) , елегантни обеци, часовник, стилно бижу и елегантна чанта. Ако е цветна, нека само тя да е акцентът.
Класически черни рокли от добра материя могат да се намерят в Пийк и Клопенбург ( Comma, Boss, Gerry Weber ), в Badoo ( Мол Сердика), а с малко по - закачлива корйка в Twin Set Simona Barbieri. От българските марки съм си вземала от Кенсол успешни рокли и от Ваяна. Бенетон, Х и М, Зара - това са масови марки, там трудно ще попаднеш на нещо наистина елегантно ушито и от добра материя. Впечатляващ шал можеш да си избереш от Frey Wille.

Общи условия

Активация на акаунт