Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София" - Тема 3

  • 60 416
  • 742
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 482
RedBul, това си е наистина една добра бройка. За справка - аз имах само 6, от които 3 се оплодиха.

Желая ти хубави новини и успешен финал. Предстои ти свеж трансфер, нали?



# 181
  • Мнения: 43
Според д-р Белчева няма разлика м/у двата препарата. Аз слагах и утрогестан накрая поради финансови съображения.  Като ходих на ФМ при д-р Сигридов обаче, стана въпрос какви лекарства пия и тогава ми каза за утрогестана.  Добре,  че съм го слагала 1-2 седмици само . Иначе от него заспивах права направо,  а от кринона нямах никакви негативни проявления.  Дори ми остана една цяла опаковка утрогестан, която мислех да подаря, но предвид тази информация не смея...

# 182
  • Мнения: 222
RedBul, браво ! И дано утре звъннат със супер добри новини Wink ! Аз от 15 фоликула имах 6 яйцеклетки и бях много нещастна ... така че не се притеснявай Simple Smile.

Нуну, аз нямам проблем за сега с утрогестана като сънливост, но сутрин имам леко главоболие. Не знам дали е от него или си втълпявам, но ще питам в петък доктора и да видим какво ще каже. И ако го смени с кринона ще съм много доволна. Сега с това два пъти на ден ..малко множко ми идва ..Но да не се оплаквам прекалено Wink. Важен е крайният резултат.

# 183
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
15 е хубава бройка, моите от втория опит бяха само 7, за щастие 6 се оплодиха и стигнаха до ден 3 да ги замразим.
А защо фракси за 10 дни?Много ми е чудно по какво се определя за колко да е.Аз при първата стимулация бях с фракси за 10, сега само за вечерта след процедурата.
Spicy ,а естрофем взимаш ли?От него много боли глава...Ако болката е непоносима може да вземеш 1 парацетамол...

# 184
  • Мнения: 222
15 е хубава бройка, моите от втория опит бяха само 7, за щастие 6 се оплодиха и стигнаха до ден 3 да ги замразим.
А защо фракси за 10 дни?Много ми е чудно по какво се определя за колко да е.Аз при първата стимулация бях с фракси за 10, сега само за вечерта след процедурата.
Spicy ,а естрофем взимаш ли?От него много боли глава...Ако болката е непоносима може да вземеш 1 парацетамол...


Да, и естрофем взимам 3х1.Не знам от кое е, ако въобще е от някое от тях. Не е непоносимо, а е и за кратко - не е болка за умиране. Надявам се да отшуми скоро. Simple Smile Благодаря за съвета Simple Smile!

# 185
  • Мнения: 43
Аз бях на Зибор 350 /аналог на фраксито / от трансфера до към 12 г.с. през ден. При мен беше заради уголемени яйчници от стимулацията или нещо такова ми обясни д-р Белчева.
Успех на всички, които са в стимулация - скоро да се похвалите с добри новини!

# 186
  • Мнения: 1 660
На мен най-накрая ми дойде и утре ще се видим с доктора да говорим какво да правим и на къде ще поемем.

Браво за бройката.Аз след последната си стимулация с 5 фоликула и изкарана 1 яйцеклетка подхождам към нов опит с ужасен страх.Думи нямам да опиша колко съм притеснена!

# 187
  • Мнения: 222
Mmm_st, не се притеснявай - нов опит, нов късмет и дано да е последен..Simple Smile. Ще се справите - сигурна съм, че ще намерите правилния път до най-хубавото нещо Simple Smile. Предполагам всички се чувстват така. Опитай да се поуспокоиш и да мислиш в позитивна посока, дори да е трудно ...
Стискам ти палци да дойде скоро така чаканият резултат.. Simple Smile

И аз бях така, а сега го  усещам още повече преди ЗЕТ-а...След като докторът ми каза, че вероятно имам проблеми с овогенезата, не искам да си мисля какво ще правим с евентуален 3-ти опит...Факт, че тези дни съм някак позитивна и все се усмихвам като се сетя за петък и саааамо се надявам така да си остане и след това Simple Smile. Така че усмихвам си се сама вкъщи и си казвам, че всичко ще е наред. Не искам да мисля по друг начин. Ще мисля АКО стане Wink.

Успесх, момичета, и кураж !
 

# 188
  • Мнения: 482
кураж и на теб Spicy, малко е останало. Опитай след тансфера да мислиш с майндсета на вече бременна и ще видиш, че ще е по-лесно вместо да се луткаш между станало ли е нестанало ли е.

Аз така забременях първия път, за жалост за кратко, но все пак имах пробив.

# 189
  • Мнения: 369
Момичета утре ми е първата консултация  с д-р Владимиров!
Много ми е притеснено...
бях в Селена: 2 стимулации и 4 неуспешни трансфера.
Май изгубих всякакви надежди

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Оооо Селена няма нищо общо с Владимиров 😊
Могооо са далече са един от друг, в полза на Владимиров разбира се.
Желая ти успех, доктора е страхотен.
Аз също съм от Пл, пътува се..свиква се..😊

# 191
  • Мнения: 369
Благодаря..😊
Утре след прегледа ще пиша как е минало.
Интересно ми е какво ще ми предложи и как ще процедираме за напред.

# 192
  • Мнения: 1 660
И аз пътувам, но от Плевен.Да ти кажа доктора със сигурност ще иска допълнителни изследвания.Макар да са си сума, аз съм доволна, че ги направихме.Изясниха се доста неща при нас и се уточни точно начина на оплождане!
Аз бях на преглед, изписа ми противозачатъчни и като ми дойде стартираме опита.
Този път съм много спокойна и позитивна, вярвам че ще стане!

# 193
  • Мнения: 222
Iskra92, няма от какво да се притесняваш - докторът е страхотен - спокоен и винаги приятелски настроен. За професионализмът няма какво да говорим. Успех!
Mmm_st, стискам палци и на теб. Да кажете с Искра после  как е минало Simple Smile.

Аз днес отивам да си прибера скиорчето - шегувахме се, че сигурно ще обича да кара ски един ден ахаха Grinning .. Всичко ми се е свило и страшно се вълнувам, но и притеснявам дали всичко ще мине ок при размразяването .. Стискайте много палци ...

Успех на всички и хубав ден за сега от мен Simple Smile!

# 194
  • Мнения: 482
как си Spicy, прибра ли си вече детенцето на топло?

Общи условия

Активация на акаунт