Плешивите мъже

  • 15 892
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 22 944
При всички случаи не харесвам епилирани мъже, а най-противно ми е да видя мъж с оскубани веждИ.

И аз така...  ooooh!

# 46
  • Мнения: 31 656


Моя роднина е нещо подобно, но още по-фрапиращо.

Последна редакция: вт, 14 ное 2017, 22:04 от bubanka

# 47
  • Мнения: X
Това отива в графа дългокоси. При всички случаи след определена възраст е добре косата да е по-къса, без значение гъстотата ѝ. Освен, ако притежателят ѝ не се боядисва или не е Джейсън Момоа.

# 48
  • Мнения: 4 841
При всички случаи не харесвам епилирани мъже, а най-противно ми е да видя мъж с оскубани веждИ.

Две видеа, които се чудя на какво ми влияят по-зле - на либидото, или на апетита... Ще ги споделя, няма само на мен да ми е гадно Trollface




# 49
  • Мнения: 9 052
... При всички случаи не харесвам епилирани мъже, а най-противно ми е да видя мъж с оскубани веждИ.

Голяма гнус е ако са си махнали космите на гърдите, носят впита тениска с голямо V деклоте и ... продулжават да я носят дори когато космите на гърдите набодат и се виждат ... бля .
А гадни са също с прорасли косми по врата надолу към яката на ризата.
Абе гадории всякакви. Няма ли шампоани за мъже за сгъстяване, заздравяване и стимулиране на косата? Има с кофеин , но дали имат ефект ?

# 50
  • Мнения: 5 820
    Всичко зависи дали на даден мъж му подхожда да бъде с обръсната глава, каква е формата на главата му. И аз не харесвам всички плешиви мъже. Ужасно изглеждат някои плешиви мъже. Дори ги намирам и за гнусни.
   А относно епилирането на мъжете - някои мъже имат нужда от епилиране. Доста са космати, а това наистина ме отблъсква и ме погнусява.

# 51
  • Мнения: X
Те всичките голи охлюви по улиците от нужда са го направили. Епилиран мъж след определена възраст е мега-гига нелепост. Спортистите са ми ок. Имам приятел, който си постригва космите на краката, по-приемлив вариант е.

Естествено всеки е свободен да се прави на каквото иска, аз само споделям своето закостеняло виждане. Ако момчетата ми решат да се обезкосмяват обаче, шъ съ гръмна. Или ще им направя по една домашна кола маска, че да ги откажа завинаги 😇😠😳.

# 52
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Изглежда и на скубане търпят. 😂
Нелепи са, да. Споделям абсолютно.
Мен и очертаните с линия бради ме отблъскват ужасно, особено на ръба на челюстта, а от всички страни по 3,4,5см синьо - бляк. Иначе харесвам бради и мъжа ми цял живот е с такава(много преди брадата да се превърне в тренд), поддържа я къса и равна заедно с косата, или поне това което е останало от нея. 😆
Но веждите, веждите... не знам защо се докарват така!? Защо!? Не мога да погледна мъж с оскубани вежди без да се изхиля, а някои са направо гнусни. Придобиват едно такова изражение...  (зелено човече)

# 53
  • Наблизо
  • Мнения: 6 076
Ох ужас...оскубани вежди.И толкова си личи и е толкова грозно.Честно казано хомосексуалните не изглеждат така,както псевдометросексуалните,епилирани..
Пример(на всичкото отгоре някаква мутра)

# 54
  • Мнения: X
Тоя и с коса пак ще е толкова красив Simple Smile))))
Но бръснатото определено добре подчертава колко му е крива главата. Веждите пък - телешкия поглед.

# 55
  • Мнения: 9 052
ама че мутра е този селски ергенин!

# 56
  • Наблизо
  • Мнения: 6 076
Написах оскубани мъжки вежди и излезе това - обвиняем за някаква стрелба в Слънчев бряг..но прекрасен пример за зле изглеждащ бръснат и ужасни вежди.

# 57
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Епилирaн и с оскубaни вежди -товa мъж ли е?!
Колкото до шaмпоaните и рaзни други нещa -поне при ММ нищо не помогнa, обaче в последните години имa няколко нови косъмa ,тaм където преди нямаше.А знaете ли ,че плешивосттa се предaвa по наследство от майката. Т. е. aко нейния баща е бил плешив и тя имa син е много вероятно той също да оплешивее.Примерно на ММ дядото по мaйчинa линия е тъй и всичките му внуци-ММ, брaт му и брaтовчедите му сa плешиви мaлко или много. За съжаление и моят бaщa е плешив и според генетичните изследвания ,които си прaвихме ,вероятносттa детето ми кaто порaсне да остaне без косa е 10 пъти по-голяма от нормалнaтa...

# 58
  • Наблизо
  • Мнения: 6 076
Не се коси,Елсислава!Виж колко дами споделиха,че не им пречи Simple Smile Отгледай го отговорен,мил и стабилен и ще видиш,че без добра снаха няма да останеш.Дори и да оплешивее рано Simple Smile

# 59
  • Мнения: X
Вярно е това, дядо и баба имаха гъсти и хубави коси до последно. Баща ми обаче тц (мяза на дядо си). Отделно, че дядо ми беше висок и строен, а баща ми е обратното.
Едното ми момче е с много гъсти къдрици, не се е метнал на него, ама второто май, май ще е от неговата партия. Ще залага на друг вид красота, какво да се прави.

Общи условия

Активация на акаунт