Проблем с "играещи" тухли на тухлена стена на тоалетна.

  • 1 180
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте

от скоро съм собственик на тухлен апартамент, от миналата Събота текат демонтажни работи по ламперия,врати, мрамор и т.н.Днес ми изкъртиха банята, и....имам за мен голям проблем.




Много се ронят и играят тези тухли, това е в трите стени на банята, който утре ще снимам.
Предстои подмяна на ВиК и Ел.Моля дайте ми идеи как да заздравя стените, направо съм се шашнал.
Тоалетната е около 2.8 кв.м.
Днес момчетата които къртиха, даже нарочно не са изкъртили участък от мазилката тъй като има риск от това че част от тулите играят да "влязат" в съседа.
Гледах как полагат зелен гипскартон в баня, но аз искам  преди всичко стените да имат своята якост.
Моля хора с опит да мнение....

# 1
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Като се направи замазката всичко ще си дойде на мястото. Само където доста "материал" ще влезе в дупките. Няма какво да се шашкаш - мазачите си знаят работата.

# 2
  • Мнения: 214
Като се направи замазката всичко ще си дойде на мястото. Само където доста "материал" ще влезе в дупките. Няма какво да се шашкаш - мазачите си знаят работата.

Вероятно си прав, но има друг проблем че трябва да се направят трасета за новото ВиК и това ме притеснява.

# 3
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Водопроводните тръби и изолацията им ще влязат в стената. Просто трябва да ти изградят ВиК инсталацията преди да измажеш навсякъде защото може да се наложи да се вкопае и в тухлите. Едно предложение - като ти изграждат и ел. инсталацията извикай техници и от оператора за телевизия и интернет към която ще си да си вкопаят кабелите в стените.

Общи условия

Активация на акаунт