Екипът ви за готвене

  • 1 811
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 222
И аз готвя с дрехите за в къщи, но пък имам друг порок - постоянно бърша и мия. В следствие от това кухненската ми хавлиена кърпа става мокра от едно готвене, та я сменям по веднъж - два пъти дневно #Crazy Все се опитвам да не си мокря ръцете по толкова много пъти, но не мога...навик ми е явно
Все едно аз съм го писала Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 299
Много рядко ми се е случвало да се изцапам, докато готвя. Дет се вика, мога да готвя и с костюм Mr. Green bowuu  chef

# 17
  • Мнения: 614
Имам и проблема с кърпата - след всяко нещо си мия ръцете и после трябва да я сменям... Confused

 И аз така Simple Smile

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
s domashnite drehi si gotwiia....
( niiama kredor, sorry Confused )

# 19
  • Мнения: 5 877
Детето ме подсеща да слагам престилка, нали на нея винаги слагам, като дойде да помага.

# 20
  • Мнения: 3 760
И аз готвя с дрехите, дето си стоя вкъщи с тях. Но пък и не се цапам много.
И аз.
А по въпроса с миксера - преди една две седмици в полу заспало състояние метнах лъжица оцет в силно сгорещена мазнина... Е не ме питай на какво приличах  Wink

# 21
  • Мнения: 93
И аз готвя с домашни дрехи,по принцип не се цапам.Но това за кърпите ми е много познато.

# 22
  • София
  • Мнения: 587
Много рядко се цапам като готвя и за това нямам навик,или по-скоро никога не слагам престилка.Готвя с домашните си дрехи - анцунг или тениска.Косата задължително вързана. 4470

# 23
  • София
  • Мнения: 625
Не слагам престилка...Себе си не цапам много обаче кухнята по някой път.............е доста наптрупана Crazy

# 24
  • Мнения: 208
Аз също готвя с домашни дрехи и не слагам престилка. Цапам себе си и всичко наоколо Mr. Green.

# 25
  • Мнения: 1 446
Нямам, обикновено карам на вкъщните дрехи, т.е. сменям три анцунга  Wink
Престилката ме задушава.

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Нямам екип за готвене, не обичам да слагам престилки и не го и правя. Гледам само косата ми да е вързана а не спусната. Цапам се много, ама ужасно много, особено сега с корема напред съм като артилерия. То от мен се виждат само цици и корем и има огромна площ за оплескване.  Laughing

# 27
  • Мнения: 5 877
Една позната има такава престилка

# 28
  • София
  • Мнения: 6 242
С къщните дрехи.
Престилка слагам само когато ще меся нещо, че ставам цялата в брашно.

# 29
  • Мнения: 8 917
И аз готвя с дрехите, дето си стоя вкъщи с тях. Но пък и не се цапам много.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт