AVON - Само за представители - 2017 & 2018 & 2019

  • 75 261
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 826
Я, то имало нова тема, благодаря  Simple Smile

Да питам някой поръча ли червилото-зарядно за телефон?
Искам го за щерката, но не знам действа ли наистина.

# 16
  • Мнения: 13 664
Я, то имало нова тема, благодаря  Simple Smile

Да питам някой поръча ли червилото-зарядно за телефон?
Искам го за щерката, но не знам действа ли наистина.

аз имам две от предходните модификация. Батерия като Батерия. Едната й заминават акумулаторите след 3 годни постоянно носене в чантата. Виждала съм китайски за по 10 лева но тази на Ейвън ми се стори добър баланс между цена и качество,

# 17
  • София
  • Мнения: 5 826
Поръчах го, ще го видим  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 493
Записвам се да ви следя, напоследък изключително рядко пускам поръчки и то все за лична употреба, но все пак... Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 382
Имаме две външни батерии за зареждане на телефон.... на 2 -ри месец едната сдаде тотално багажа, другата се ползва рядко. Не мисля , че е са мн.надеждни ейвънските "техники".
Едната я взехме в една к-я за 26,90, а другата в следваща к-я за 24,90лв. Т.е., не бяха евтини. Това беше преди 1 год.

# 20
  • Мнения: 36
Какво правите ако ви останат брошури от Старата кампания ?

# 21
  • Мнения: 5 382
От години не купувам брошури, съответно , единствената такава я давам на някоя клиентка - ако иска да я гледа, ако иска да дава на някой друг, ако иска да я хвърля, ако иска да я дава на детето си да я реже.... Няма да си променя отношението към брошурите, няма да купувам, не искам да разраствам дейността си Simple Smile

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Какво правите ако ви останат брошури от Старата кампания ?
Обикновено ми остава само една с прилежащия фокус, нетна или мотивационна. На 5-6 кампании купчинката отива в близкия пункт за рециклиране Wink

# 23
  • Мнения: 13 664
Имаме две външни батерии за зареждане на телефон.... на 2 -ри месец едната сдаде тотално багажа, другата се ползва рядко. Не мисля , че е са мн.надеждни ейвънските "техники".
Едната я взехме в една к-я за 26,90, а другата в следваща к-я за 24,90лв. Т.е., не бяха евтини. Това беше преди 1 год.


Те нали имат гаранция? Сега не се сещам колко , дали не е като часовниците? Две години? Разрежда ли се напълно преди да започнеш да я зареждаш? Предполагам че тази с двата месеца е била брак и е трябвало да я върнеш.
Аз от това се притеснявах че ще се случи. Но честно казано се оказа че греша - едната се изхаби след три години здраво използване ( една сребриста ъгловата май беше първия им модел ). Беше нон стоп в чантата ми.  От другата цилиндричната с фенера имаме всички и тази зима ще стане две пълни години си ги ползваме без проблем. Миналата година дъщеря ми подари на своите най-близки приятелки ( едни квадратни с поставка за телефон )  - и те казаха че им вършат суперработа бях ги предупредила ако изникне проблем че ще ги връщам . Всичко е наред казаха децата. Предполагам въпрос на късмет е това. Аз преди да се запозная с ейвънските си бях поръчала по интернет за 12 лева....  еми шест месеца и сдаде багажа.

# 24
  • Мнения: 13 664
Какво правите ако ви останат брошури от Старата кампания ?

За хартия. Но една пазя винаги! Имам брошури от 2000 година...

# 25
  • София
  • Мнения: 4 176
От вчера кашоните са в централен склад и още не са натоварени за разнасяне. Бясна съм  #Cussing out

# 26
  • Мнения: 604
Какво правите ако ви останат брошури от Старата кампания ?
Давам ги на приятелка детска учителка, децата се забавляват в детската градина с тях.

# 27
  • Мнения: 36
От вчера кашоните са в централен склад и още не са натоварени за разнасяне. Бясна съм  #Cussing out
зависи кога сте пуснали поръчката Simple Smile ако е преди 14 ч вече патуват

# 28
  • София
  • Мнения: 4 176
От вчера кашоните са в централен склад и още не са натоварени за разнасяне. Бясна съм  #Cussing out
зависи кога сте пуснали поръчката Simple Smile ако е преди 14 ч вече патуват

Имам предвид, че са в София

# 29
  • Мнения: 5 382
Нашите батерии са цилиндричните с фенер и приставка за подпиране на телефон - от миналата К17 и К 1

Общи условия

Активация на акаунт