Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 ноем. 2017, 22:38 ч.

AVON - Само за представители - кампании 16 и 17 за 2017

• 8 685
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
Това на горната част на опаковката срок на годност ли е или дата на производство?

# 91
Дата на производство.

# 92
  • о`майна лунна нощ е
Момичета, липсвате ми. Не съм писала повече от година, но не съм преставала да се занимавам с хайваните. Отърване няма, дето му се вика.
Връщам се в темата, заради вас.
Успешни кампании през тази година и да се похвалите със значките накрая Wink

# 93
  • Бургас
Туизъл, ти се появи бря?! Че и във Вайбъра даже ми се появи днес... Къде се загуби? Добре си се завърнала!  Hug

# 94
  • о`майна лунна нощ е
Туизъл е като черен гологан - нИ са губи, .. просто деликатно самоизчезва за известно време, но следи ситуацията от ъгъла.

Аз да се оплача малко, че толкова омазана като последния път доставка, от години не ми се е случвала. Два кашона, два липсващи продукта вътре, но фактурирани, разтурията съм я преглътнала отдавна, та не заслужава коментар, ама защо по дяволите имаше вътре и фактура на някаква друга представителка от нЕзнамкъдеси. Координаторката неоткриваема, от кол центъра викат - през нея или в офис рекламацията, ама и офисът хванал крака и се преместил, та го издирвах ... Време е да поприключа изречението, че сигурно ви спря дъхът, докато го прочетете цялото. И така.

То как да почна с хвалбата?

# 95
  • В къЩи.
Здравейте.
Зададох въпроса си в темата за продукти,но явно там момичетата не могат да ми помогнат,та реших да питам вас.
Имате ли някакви отзиви за този серум https://www.avon.bg/prodykt/304-623-40578/_/anew-clinical/korigi … cal-absolute-even ?
В следващия каталог виждам ,че има крем  от същата серия,който обещава всичко,което и серума и сега се чудя,дали да поръчам сеума или да изчакам другия месец и да взема крема?
Вече втора вечер ползвам пилинг тампоните и искам да засиля ефекта им с още нещо.
Какво бихте ме посъветвали?
Благодаря. bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт