Честит рожден ден, BG-MAMMA!

  • 9 733
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 909
Честит рожден ден 🎉🎁🎈🎂

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Честит празник Бг Мамма! Благодаря, че сте част от моя живот!

# 17
  • Мнения: 311
Честит рожден ден, БГ-МАМА! Birthday
БЛГОДАРЯ, че ви има...

# 18
  • Мнения: 3 546
Честит рожден ден Mamma & BG-mamma! GiftBirthdayBalloonTada

# 19
  • Мнения: 36 457
Честит рожден ден! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 28 516
И от мен честито! Birthday

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 529
Честит рожден ден, BG-MAMMA!  

Birthday Cake Tada Party Time Balloon Champagne Flowers Bouquet Flowers Rose Flowers Hibiscus Flowers Cherry Blossom Flowers Tulip


# 22
  • Мнения: 54 389
Честит Рожден Ден, Mamma! Flowers Hibiscus Green Heart Yellow Heart Sparkling Heart Flowers Hibiscus

Бъди здрава, обичана и щастлива! Flowers Four Leaf Clover Flowers Cherry Blossom Flowers Four Leaf Clover



Честит Рожден Ден и на прекрасния ни форум! Flowers Hibiscus Heart Flowers Hibiscus
Да сме все така полезни и да се забавляваме  дълги години! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 29 313
Честит Рожден ден!!!!!

# 24
  • Мнения: 15 490
Честит Рожден Ден и от мен. Пожелавам и на вас и на себе си да бъдем още дъъъълги години заедно Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 250
Честит рожден ден на Mamma и на BG-MAMMA!

Много се радвам, че преди 14 години Ви открих! За тези години открих много нови приятели и познати, много съвети и подкрепа! Благодаря, че Ви има! Поздрави!

# 26
  • Мнения: 1 945
Честит рожден ден на бг мама .
Честито и на Mamma и моя любим скорпион моя съпруг роден на същия ден .
Желая им вдъхновение , по малко скорпионски страсти и да жилят по малко Smiley

# 27
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 235
Честит рожден ден!
Благодаря за всичко хубаво и  полезно, което съм прочела тук.

# 28
  • Мнения: 31 647
Честит рожден ден Бг Мама  Hug

# 29
  • Мнения: 4 841
Честит рожден ден! С пожелания за здраве и лично щастие на човека Мамма, и все така успешно развитие на платформата bg-mamma!

Каквото и да се пише, факт е, че повечето от нас са тук ежедневно, че сме пристрастени, че реагираме бурно и ревниво на всяка промяна - именно защото се чувстваме "вкъщи", уютно и на място, и не искаме това да се променя Gift Heart

Донякъде форумът не се изчерпва и продължава да е интересен именно с това - че идват нови хора, че се променя и  развива заедно с децата ни, че могат да се намерят съвети и интересни дискусии за всички житейски етапи - от преди зачеването, до поведението ни като тъщи/свекърви, баби  и т.н. Да, "Форумът не е същият!" и "Ех, какви потребители имаше едно време!", но сега като се връщам назад и чета стари теми и потребители, вече ми звучат доста... поизтъркано, и не си представям да се бяха "въртели" все едни и същи през цялото това време.
Вървят напред и просперират адаптивните, променящите се, адекватните на времето и средата.
Така че, bg-mamma има пълната ми подкрепа за всичко ново Hands Plus1

Общи условия

Активация на акаунт