Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 ноем. 2017, 18:54 ч.

STOKKE колички, мнение от личен опит!3

• 29 571
  • 334
  •   1
Отговори
# 15
  • София
Моята количка е купувана миналата година ноември и първия внос на новото шаси, на което стават двата вида гуми. Аз взех помпащи. Пукала ми се е веднъж едната гума и сега ми прави проблем, но просто има някакъв фабричен дефект и се разбрахме с Добче густо собственика да ми донесе нова вътрешна гума, която всъщност е проблема. Извън това количката е супер - просто няма мясно за сравнение. Реално между нея и бившото Крузи разликата е едно или две кила разлика в тежестта, но возията е като на висок клас автомобил със супер амортесьори. С количката минавам навсякъде - дупки и друсане не ме плашат, а и бебето също. Друсането  е меко и не причинява дискомфорт. Аз взех в червено коша за новородено и стола за кола, заедно с чантата. През зимата, защото моето бебе си е зимно бяхме като светофар. Червената количка е много ефектна. Коша за след 6 месец го взех бежов с бежова чанта и чадърче - е все едно имам нова количка. Имам и пухения чувал, който може да се ползва и с двата коша,  миналата зима бях много доволна от него.
Относно обявите за втора употреба. Количката за да е 1000 лева и да е читава, трябва да е много на зор продавача. Или евентуално 2 ръка, т.е. втори собственик да я продава и да са я пазили. Аз например не съм регистрирала в официалния сайт на Стоке количката и кошовете, но ако реша да я продавам ще го направя, за да се удължи гаранцията. Но тези колички си държат цена и първата продажба обикновено е около 50% от цената й. Моя количка е подарък от родителите ми, но всички кошове, изофикс системата, чанти, чадърче, пухения чувал излязоха над 4000 лева - точната цена не помня. Ако тръгна да я продавам няма как да струва 1000 лева.

# 16
Мами,кажете ми детски магазин в София,където да разгледам Стоки.

# 17
здравейте, включвам се в темата като бъдеша мама в началото на февруари. Харесала съм crusi, но ще търся втора ръка. Въпроса ми е имали протектори за колелата, за explory виждам в нета,че продават, но за crusi някой знае ли дали се предлагат?

# 18
  • Пловдив
Здравейте, момичета! Ще ви бъда благодарна за мнения и отзиви относно stokke scoot stokke trailz. На гост съм при майка ми в Англия и ги има за 440£.... чудя се коя..... трябва бързо да взема решение, че ще свършат!

# 19
Здравейте, момичета! Ще ви бъда благодарна за мнения и отзиви относно stokke scoot stokke trailz. На гост съм при майка ми в Англия и ги има за 440£.... чудя се коя..... трябва бързо да взема решение, че ще свършат!

Единствения съвет,който мога да дам е по отношения на визията-с две ръце за trailz.

# 20
Аз бих купила Trailz. Повече ми харесва.

# 21
  • Varna
Трейлз е по скъпия модел, съответно по висок клас. Мисля че може да му се сменя коша, докато Скот си е с 1 кош само.

# 22
  • Пловдив
Ако имаш голям бажник на колата -Trailz, разбира се Heart Eyes

# 23
Трейлз е по скъпия модел, съответно по висок клас. Мисля че може да му се сменя коша, докато Скот си е с 1 кош само.
Scoot имат кош за новородено.

# 24
  • Sofia, Bulgaria
Здравейте,аз също се интересувам дали в София има магазин, където мога да погледна Stokke xplory v5?

# 25
  • София
Здравейте,аз също се интересувам дали в София има магазин, където мога да погледна Stokke xplory v5?
В 9+

# 26
Здравейте, предстои ни купуване на количка и сме си избрали Stokke, съвсем случайно видях, че в румънски сайт - vipbebe , в момента има промоция 1800 лв излиза комплекта с двата коша. За момента се чудим дали има смисъл да я вземем лт там, да търсим втора ръка или направо да си вземем от 9месеца магазина. Ако някой се интересува в румънския сайт има всички цветове още налични.

# 27
Здравейте, и аз гледам Stokke, но имам въпрос
Гледам втора ръка и Накарах продавача да ми снима серийния номер
Пише че количката е от 23.06.2014
Възможно ли е да е v4? Тя казва че е такава.
Аз поисках серйноя номер тъй като искам да ползвам борд за породени деца и там има условие да е след определен сериен номер
Моля за помощ къде мога да проверя нещата

# 28
Аз поисках серйноя номер тъй като искам да ползвам борд за породени деца и там има условие да е след определен сериен номер

Мисля, че е напълно възможно да е V4. Аз закупих моята октомври 2015, а ноември мисля 2015, точно след месец излезе v5. Нейната е купена юни 2014.

# 29
  • Varna

Къде се намира този номер, питам от любопитство, моята е V3.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт