Couleur Experte на Loreal

  • 585
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 526
Ползвали ли сте този продукт
Състои се от 2 части, 1- основно боядисване , 2- кичури по- светъл цвят нанася се с четчица върху вече боядисаната коса. Ама го обясних... става въпрос за това
http://www.lorealparis.co.uk/Catalog/product.asp?idObjLien=%7BA0 … Metier=HairColour

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз съм го ползвала, но в България все още не се внася. За цвят и кичури е. И аз питах за серията за боядисвани коси скоро, но и тя още не се внася. Ще влезе,де  Peace На мен лично са ми доста силни тези бои и не повторих повече.

# 2
  • Мнения: 1 526
Тук ги има, днес разглеждах цветовете. Какво имаш предвид под ` доста силни` горят косата или нещо друго

# 3
  • Мнения: 27 524
Да, щипеше ми много и ми изсуши косата, после ми скърцаше и се заплиташе. Така ми става и с Рецитал. Но не казвам, че са лоши,де. За мен са силни, за други сигурно няма да са. Хубаво са направени, има вътре скици според лицето къде да си разположиш кичурите. Удобно и добре са направени. Пробвай ги. Аз все пак взех доста светло, предполагам, че с по-тъмните цветове няма да щипе  Peace

# 4
  • Мнения: 1 526
Blondi , ти какво ползваш когато така ти се изсуши косата, как ти се оправи и колко време ти взе. Като пробва това светлото, кичурите личаха ли си

# 5
  • Мнения: 27 524
Каквото си ползвам по принцип - шампоани, маски и балсами за суха коса - жълтата и червената серия на Лореал. Иначе слагам и кристали  Peace

Последна редакция: пн, 15 май 2006, 20:49 от Blondi

# 6
  • София
  • Мнения: 10 858
Само да се намеся малко за сухите коси - тази маска на Лореал е страхотна за много сухи и третирани коси PeaceНе спирам да я препоръчвам навсякъде. Сухата коса след тази маска е просто коприна Mr. Green

# 7
  • Мнения: 27 524
Вивиан, тя е от професионалната серия, нали? Мернах ги тези маски, към 20 евро са май  Shocked Но щом са хубави, ще си взема. За колко време стига горе-долу?

# 8
  • Мнения: 319
Снимката не ми се отвори нещо, но по принцип съм ползвала тази боя - на мен специално много ми хареса.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
Вивиан, тя е от професионалната серия, нали? Мернах ги тези маски, към 20 евро са май  Shocked Но щом са хубави, ще си взема. За колко време стига горе-долу?

О, за адски много време стига. Много малко се слага /колкото орех примерно/ и се разнася идеално на косате. За предпочитане е да я нанесеш на попита с кърпа коса. Да не тече вода. Така ме посъветва фризьорката. И да поседиш поне 15 мин.
Ако ти е наистина много суха и изтощена косата, вземи си по- силна е
Аз си бях взела една кутия от първата, дето ви казвам, преди 2 години, но от 500мл, не от 200мл. и още я ползвам, смятай Mr. Green
И тук са скъпи, 500мл е 50 лв. а 200мл е 27лв.

Общи условия

Активация на акаунт