ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ-12

  • 76 214
  • 746
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 7 411
Пляс, и аз тук Simple Smile

И за да не е гол запис, да попитам момичетата, които ходят в Надежда: колко от вас са правили маточна биопсия и какво е излезнало като проблем от нея?

Бамболинка, странно ми е, щото на мен Сигридов именно на база АПТТ (малко под норма) ми повиши дозата на АП. Хем не съм бременна.

# 2
  • Мнения: X
Има три вида биопсии.Едната показва имунологичен проблем, ако има, втората възпалителен процес, третата е за имплантационен прозорец.

# 3
  • Мнения: 50
Момичета, утре ми предстои глюкозотолерантен тест (ОГТТ), и ми казаха да не се храня тази вечер след 20ч, но нищо не казаха за пиене на вода. В нета също нищо не намирам, вие знаете ли нещо по въпроса? Благодаря предварително!

# 4
  • София
  • Мнения: 7 411
Хм, а няма ли комбинирано нещо? И трябва ли да си в инвитро процедура в Надежда, за да направиш биопсия?

Има три вида биопсии.Едната показва имунологичен проблем, ако има, втората възпалителен процес, третата е за имплантационен прозорец.

# 5
  • пазарджик
  • Мнения: 514
Доколкото аз съм запозната биопсиите ги правят именно репр.специалисти,а за тях трябва предварително попълване на анкетата за заявяване на час.Можеш да звъннеш на информация да питаш все пак.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета, утре ми предстои глюкозотолерантен тест (ОГТТ), и ми казаха да не се храня тази вечер след 20ч, но нищо не казаха за пиене на вода. В нета също нищо не намирам, вие знаете ли нещо по въпроса? Благодаря предварително!
Вода си пий

# 7
  • София
  • Мнения: 7 411
Герда, Данито - благодаря!
Засега имам план, да видим Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 1 324
Пляс, и аз тук Simple Smile

И за да не е гол запис, да попитам момичетата, които ходят в Надежда: колко от вас са правили маточна биопсия и какво е излезнало като проблем от нея?

Бамболинка, странно ми е, щото на мен Сигридов именно на база АПТТ (малко под норма) ми повиши дозата на АП. Хем не съм бременна.

И на мен ми е странно

# 9
  • Мнения: X
АРТТ може да показва как да се пие аспирин протект.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 324
АРТТ може да показва как да се пие аспирин протект.

Аз го пих около 8 месеца преди да забременея, а при бременност Аптт винаги ми е било около 26-27.
Доколкото знам има накакъв аспиринов тест, който прави тази Паскалева.
А и другото, което коментираха имунолозите от Надежда , че тези ниски тромбоцити , означавало доста разредена кръв ...
Ама от кое- от фраксито или от ап , така и не попитах.
Само знам, че казаха - при следваща бременност нито фракси, нито Ап.
Аз все пак, като настъпи такава, ще се консултирам с хематолог

# 11
  • София
  • Мнения: 10 642
аРТТ няма нищо общо с аспирина.

# 12
  • Мнения: 847
Момичета утре ще ходя в Малинов да правя НК клетки, АФА и ТЛА и исках да питам иа ли някакви специални изисквания за тези изследвания?

# 13
  • Мнения: 2 999
Момичета утре ще ходя в Малинов да правя НК клетки, АФА и ТЛА и исках да питам иа ли някакви специални изисквания за тези изследвания?

Хапни си и си пий вода.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 411
На мен Сигридов ми каза че ниския аптт означава по-сгъстена кръв, затова ми увеличи дозата на аспирин протект на 100мг (преди това взимах ацетизал Кардио 75мг). И честно казано оттогава не са ми изтръпвали ръцете и краката. Не вярвам да е самовнушение.

Общи условия

Активация на акаунт