Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-69

  • 78 767
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 18 602
Кате Simple Smile и ти като патрона Peace...и той обича такива четириноги Heart Eyes
дори се грижи за бездомните....споделих за това миналия ден Peace

Орси...ами явно в такова настроение съм била...а и сцената е супер вълнуваща, както и играта на Берен Peace

Фенче Heart Eyes
Скрит текст:
кво да ти кажа ooooh!, ама бели кахъри са това Joy Joy
готини са тия стари клипчета Grinning
а Киво е обикалял толкова много, сега изобщо не е така Whistling
за превода, нали разбрахме основната идея Wink

аз нали съм на ББ вълна Heart Eyes
пускам си само сцените с тях Heart Eyes





клипчетата са почти нови, хората още се вълнуват!!
а като им гледам целувките за н-ти път Laughing
амиии няма друга двойка с толкова истински и страстни целувки!!!! Crazy Crazy


Последна редакция: нд, 17 дек 2017, 20:26 от Airra

# 466
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Айре, аз обичам всички животни, абсолютен, маниакално обсебен природолюбител съм.

Скрит текст:
Дотам, че съм способна да нараня жестоко човек, който се отнася зле с животните. И съм го правила, макар и рядко.

И това е едната причина да харесвам Киво. Хората, които обичат животни няма как да са зли.





# 467
  • Мнения: 18 602
Кате, така е Peace
на мен ми хрумна нещо
ами ако Ефе и Али/във филма/ имат кученце newsm78, според мен ще е много готино Grinning















# 468
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Айре, ако се сбъднат предположенията ви, че Киво е сценарист на филма, може и да има кученце(а).



Явно и другите го определят и чрез любовта му към животинките.

# 469
  • Мнения: 18 602
Айре, ако се сбъднат предположенията ви, че Киво е сценарист на филма, може и да има кученце(а).



Явно и другите го определят и чрез любовта му към животинките.

много хубав календар Peace

лека Hug

# 470
  • Мнения: 4 642


      Калевдарът е хубав, да  В синьо-бели цветове. Благодарско за него. Благодаря и на всички момичета за днешния ден!

      Пожелавам ми една прекрасна, преКоледна седмица!


     


     

# 471
  • Мнения: 18 539
Добро утро!  Hug Hug Hug

Кате  Hug така е, човек, който обича животните, обича и хората  Peace
Айре  Heart Eyes всичко е възможно  Laughing
Орси  Hug bouquet
Днес ще оперират актьора, който играе бащата на Къванч в Давай сине ... Да му пожелаем късмет  Praynig
Цитат
У Юджеля Ертена, актёра, который играет роль отца Кыванча Татлытуга в фильме "Давай же, сынок", 18 декабря запланирована операция на сердце. В связи с этим ищут кровь....
В очакване на новата реклама, да си припомним тези, много любими  Heart Eyes


Хубав ден, дружки!  Hug

# 472
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
⛄🎄 ⛄🎄  ⛄ 🎄 ⛄ 🎄 ⛄
Добро утро в понеделник!

Добро утро в началото на най-красивата и прекрасна седмица в очакване на Рождество Христово!



По повод присъствието в Дубай-и аз съм оптимист,защото много ми се иска да е така. Но няма да се изненадам,ако не са приключили снимките все още... и това възпрепятства ходенето на Къванч.

Допада ми и идеята на Айрето Heart Eyes за кученцето,пък и напълно би допълвало семейната картинка.
Снимките в Истанбул ме озадачиха.
Първо снимаха в някакъв университет,а след това на мястото с водата от вчера,като че ли басейн беше.
Динамична история ще да бъде,много събития явно ще преживеят героите...

Джинджър Монет също е дала своя глас за #100MostHandsomeFaces2017 излишно да допълвам за кого Grinning
https://twitter.com/gingermonette/status/942605663557029888

Желая ви вълшебна нова седмица!
Да ви се случат много хубави неща,малки чудеса и да сте здрави,за да им се радвате!

# 473
  • Мнения: 18 602
Привеет Simple Smile Hug
Фенче Heart Eyes bouquet
Али Heart Eyes  bouquet
видя ли последната публикация в Америк. сайт? хареса ми на мен Peace особено  накрая описанието, защо турските сериали се харесват в Сащ.
за Дубай.....
от Bea Otero /следя я в ТТ, пуска много ценна информация/
Цитат
Эксклюзивная информация: Награждение фестиваля Diafa от 11 января 2018 года будут транслироваться по телеканалам: MBC Wanasah, на LBC и на всех каналах ротана. Если у вас нет этих каналов вы также можете увидеть на страницах YouTube, FB & IG DIAFA



не искам да правя прогнози, само се надявам и тримата от снимката да са там Wink Peace

и мен ме учудват тия снимки в Истанбул с тоя басейн newsm78 изобщо пълна мистерия Joy
но предполагам, че ще са свършили до края на годината Peace
е прогнозата ми за тийзър на 20-ти няма да се сбъдне Laughing


усмихната и топла седмица Hug Hug




бебе фен Laughing Laughing

https://twitter.com/R22Mir/status/942717950854946816




Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 14:39 от Airra

# 474
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Айре, Heart Eyes хм,не съм я видяла тази публикация.Изключила съм си известията и напоследък не съм много в час какво споделят....после ще потърся специално.
Обаче добре,че сега се запознават с хубавите по-стари сериали,че ако трябва да се анализира спрямо последните в момента.....Neutral Face

И като гледам и колко нови се задават,бавно,но сигурно в тази индустрия количеството взема превес за сметка на качеството.
Но това е необятна тема.

Хубаво,че филм очакваме на този етап.
И все повече очакванията ми за сериал са за интернет такъв. Hands V

За сцените с басейна от филма ми идва на ум за провеждане на терапевтично лечение на детето...
С около една седмица отложиха премиерата,тоест ако това означава,че имат закъснение с около седмица,би трябвало да приключат в рамките на тази година със снимките.

Хубав колаж Flowers Hibiscus



# 475
  • Мнения: 4 642
   

  Момичета, следобедни поздрави от мен.

   За Дубай, няма начин да не са и двамата. Та те са Двойката.
Турската кинематография може и трябва да си е запланувала два дни закъснение от плана. Очаквам от вас до тогава да сте намерили връзка за гледане.

   За какви снимки в Истанбул, какъв басейн говорите. Нещо ми се губи този момент.


   

# 476
  • Мнения: 18 602
Али Heart Eyes
ето https://www.kivanctatlitugnorthamerica.com/single-post/2017/12/1 … the-United-States
запознават се със стари, ама и с нови сериали
знаеш, мнението ми за интернет проект...но все ми се струва, че няма да е такъв Whistling
ще видим дали басейна ще е за терапия newsm78
сетих се и за нещо друго, освен куче....може примерно героят на Киво да пее на сина си  Laughing

Орси Hug...аааа нищо не се знае, дано да си права Peace
а това което си пропуснала е, че снимките продължават в Ист. и излезе няколко секундно видео от един басейн

и още newsm78


Скрит текст:



от Тугай Simple Smile



Фенчето Heart Eyes днес е била на 12 часов работен ден, чакам я да се появи жива Whistling






# 477
  • Мнения: 18 539
Привет, сладурки!  Hug Hug Hug
Благодаря на всички ви за споделеното!  bouquet
Айре  Heart Eyes оживях мило и още мърдам  Laughing
Може и да не бъркаш с прогнозата си за тийзъра, не се знае.  Wink Крайно време е вече ... на друг филм, чиято премиера е чак март месец вече го излъчиха, нашия защо го бавят не ми е ясно .
Алинка  Heart Eyes невъзможно е да снимат до тогава, и аз мисля, че до края на годината ще приключат със снимките. Дано е така  Praynig
Хубав колаж  Peace

Орсич  Hug силно се надявам, че ще отидат и двамата в Дубай  Peace
Подругите са изнамерили интересни снимки на Киво, някои съм виждала, някои не  Party







Мисля, че за Коледа или най-късно за Нова година ще пуснат рекламата и за Кока Кола  newsm78
Какво ли стана с актьора, когото оперираха днес  newsm78  Дано всичко е наред с него  Praynig
Цитат
А нам напоминают, что сегодня в Бразилии, грандиозная премьера легендарного сериала "Запретная любовь"💔💔💔

На мен пък ми липсва  Джес  Wink

Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 19:53 от queen_fenka

# 478
  • Мнения: 18 602
оооо Фенче Heart Eyes жива си dance
даже и новини си успяла да сложиш Joy Joy
не пускат тийзър, щото снимките не са свършили, така си мисля Peace
а тия старите са много готини, някои не съм виждала......на втората какъв причос Joy Joy

Ранини е писала за успеха на ДК в Пакистан  Peace

Цитат
Турецкие сериалы, транслируемые в Пакистане в 2017 году

Зейнеп Габрали. 18 декабря 2017 года
От Ранини: Urdu1 - это телевизионный канал в Дубае, который транслируется на урду в Арабских Эмиратах, Европе и Пакистане и достигает миллионов зрителей, которые говорят на этом языке. С открытием турецких сериалов в последние годы наши сериалы на Urdu1 Television начали издаваться на урду. Если нужно могу дать краткую информацию об Урду; этот канал широко распространён в Пакистане и Индии. Трансляция ведется на одном из двух официальных языков Пакистана. Он также используется в качестве официального языка в некоторых частях Индии.
Хочу предоставить вам репортаж, с представителем телевидения Urdu1, Зейнеп Габрали, о положении турецких сериалов в Пакистане. В частности о сериале "Джесур и Красавица".

Bold and Beautiful - '' EK HASEENA EK DEEWANA '' - "Прекрасная леди и возлюбленный"

Мне очень понравился сериал Bold & Beautiful в Pakistan. Этот сериал успешно транслируется, во многих странах, за пределами Турции. Сериал ДиК я нахожу особенным.
"Джесур и Красавица" один из наших самых успешных проектов на телевидении Urdu1, очень полюбился зрителями. Сериал рассказывающий историю страстной любви Cesur и Sühan, который называется в английском варианте «Bold and Beautiful», где главные роли исполнили Kivanc Tatlıtuğ и Tuba Büyüküstün начал трансляцию, на Urdu в апреле 2017 года.

Сериал, имеет высокоуровневое производство, и тот факт, что сцены между ведущими актерами реалистично передаются аудитории, сыграл важную роль по сравнению с индийскими сериалами. Команда Urdu1 рассказывает о волнении и переживаниях аудитории от таинственных сцен прошлого. Они добавляют, что различные места и живописные пейзажи, в сериале, которые они видят на экране, жизнь героев, также вызывают интерес аудитории.

Я также хотела бы добавить, что в Пакистане есть серьезные поклонники, актёров Тубы Бюйюкюстюн и Киванча Татлытуг. Поскольку их прежние сериалы, очень популярны среди наших зрителей.




и двете звезди-Киво и Кеню Wink



лека вечер Hug

Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 20:50 от Airra

# 479
  • Мнения: 18 602
мммм....ашк Wink Two Hearts Kissing Heart



 Peace Peace
Цитат
Организатор фестиваля DIAFA лайкнул пост : Мы ждём наших победителей Tuba Büyüküstün & Kivanc Tatlitug

Общи условия

Активация на акаунт