Нежелана бременност

  • 18 021
  • 132
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 16 871
Е все пак е гЕнеколожка.....

Ако беше гИнеколог може и да разбира нещо от бебета и бременности 😁


Генеколожката не знае на 100% дали е бебе или не.


Виц на годината! АХахахахАХахаха Grinning

# 136
  • Мнения: 988
Доколкото разбрах те си ползват презервативи и се пазят незнам какво  им се карате толкова да взимат мерки,по 2 ли да слагат.На 24 съм и понякога лекаря ми като си почне с медицинските термини нищо не разбирам,камо ли 16 годишна да разбере,филмират се и чуват други неща и затова става развален телефон.А тестовете може да са положителни и без бременност,но тук трябва родителите да я водят на лекар,а не гаджето,защото може да е някакъв сериозен проблем.Симптомите и на мен ми изглеждат като паник атаки и в случая момичето има нужда от психолог,а не психиатър,че има разлика.Но задължително да ходи на лекар,защото има сериозни болести,които биха повлияли на тест за бременност.

# 137
  • Мнения: 16 871
А тестовете може да са положителни и без бременност,но тук трябва родителите да я водят на лекар,а не гаджето,защото може да е някакъв сериозен проблем...........Но задължително да ходи на лекар,защото има сериозни болести,които биха повлияли на тест за бременност.......
Май не си чела особено внимателно - тя няма повишено ЧХГ - правен е кръвен тест. Няма как  при кръвен 0, пикливите от аптеката, които засичат ЧХГ над 20/50 да са положителни!

# 138
  • Мнения: 988
Май вие не сте чела внимателно, казах именно за тестовете от аптеката,че може да покажат грешно, ако има някои болести ,които няма да изреждам за да не ги плаша допълнително.За тестовете кръвните не съм казала нищо, вие ако искате и на видеозона да има изкривяване.Само на тестовете за бременност от аптеката се получава,не на всички видове изследвания за бременност, които можеш да направиш.

# 139
  • Мнения: 1 466
Май вие не сте чела внимателно, казах именно за тестовете от аптеката,че може да покажат грешно, ако има някои болести ,които няма да изреждам за да не ги плаша допълнително.За тестовете кръвните не съм казала нищо, вие ако искате и на видеозона да има изкривяване.Само на тестовете за бременност от аптеката се получава,не на всички видове изследвания за бременност, които можеш да направиш.
Наистина не сте чела внимателно:
Истината е: 3 теста от аптеката положителни, генеколожката ги видя. Тя не е сигурна и е казала да се чака цикъла и тогава на преглед за да се знае на 100%. Отделно кръвен тест отрицател;ен.
***
Иначе за тестовете, видях единия. Имаше 1 червена черта. Мислех, че 2 са за бременни, а онази генеколожка й казала, че и с 1 също е бременност ако е бледо червена.

# 140
  • Мнения: 988
Предположих,че втората е била много бледа,иначе не знам коя гинеколожка ще каже,че е положителен,ако няма втора бледа черта да вземе да си скъса дипломата,че заради такива лекари стават``лекарските грешки``.

# 141
  • Мнения: 1 872
Подозираме, че гинеколожката друго е казала, но момата толкова е чула. От друга страна, като знам разни педиатри какви дебилни съвети дават за кърмене и грижа за новородено, не бих се учудила и гинеколожката да е за бой:

# 142
  • Мнения: 16 871
Малдини, за съжаление, идиоти "лекари" колкото искаш, че и със самочувствие! Никога няма да забравя колко лекари ме гледаха и никой не можа да види тумор с размер 9 см 😠
Подозираме, че гинеколожката друго е казала, но момата толкова е чула. От друга страна, като знам разни педиатри какви дебилни съвети дават за кърмене и грижа за новородено, не бих се учудила и гинеколожката да е за бой:

# 143
  • Мнения: 988
А всъщност точно това се чудех как на теста ще отчете по-високо чхг,а там ще е ниско.И няма ли да каже вече това момче на теста 1 черта бледа ли имаше или втората беше бледа,че ако е била само 1 и тя е била бледа май се води за невалиден тест.

# 144
  • Мнения: 367
Ами ако е извънматочна бременност, ще покаже ли на кръвния тест Confused

# 145
  • Мнения: 25 729
Ами ако е извънматочна бременност, ще покаже ли на кръвния тест Confused
Ще покаже, да.

# 146
  • Мнения: 603
 Закъснение и гадене,повръщане - нещо не е в ред. Само да кажа,че съм била в ситуацията, описана от автора, но момичето нещо го лъже много сериозно. Презервативите се късат, но би трябвало да си го усетил,че се къса. За да стане това,което гинеколожката ви казва, трябва да се е скъсал презерватива и автора не го е видял. Друга причина няма как да е.
"Бързите" хапчета се вземат най-късно един ден след скъсан презерватив.Даже след акта за най-сигурно, но това не ви върши никаква работа.
Трето - забременяването не е толкова лесен процес и може да има други проблеми като стрес и подобни. Мога да потръвдя за стреса, че ми е закъснал доста време. Едва ли е това,но щом кръвният тест е отрицателен - няма за какво да се притесняваш. Другият път - взимай от скъпите презервативи и сменяй, ако имаш съмнения, че ще се скъса. По- добре с 4 лева по-скъпо, отколкото да плащаш 18 години издръжка.
Образовайте се, моля ви. Тя най- вече. Като жена е длъжна да знае тази неща и къде 16-годишна е тръгнала да прави секс? Да си сяда над уроците и да се образова! Интернет има, разни дни на безопасния секс и подобни. Как ЗА БОГА момиче на 16 няма сексуална култура за подобни неща?

# 147
  • Мнения: 1
Отидете да си направи кръвен тест в някоя лаборатория във Варна и ще разберете веднага дали е бременна , недейте да чакате 10дни са доста време .. А аборт може да се прави до 3 месец след това не ... Моето мнение е по-добре момичето да роди отколкото да направи аборт защото абортът е рискован може след това да няма деца повече ...

Общи условия

Активация на акаунт