Нежелана бременност

  • 18 025
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Здравейте!

Ако мога да ви попитам следните неща..
Доста сложна ситуация ;

Приятелката ми е на 16. Мислим, че е бременна, но не е сигурно.
Повръща, припада, храни се обилно, 3 теста за бременност положителни. Водихме я до спешното и там на видеозон я гледаха и нямало нищо. После на другия ден при друга генеколожка правят преглед и 80% шанс, че имала бебе. Казаха ни да изчакаме 10 дни и да й дойде цикълът за да е сигурно. Отделно, че последният й цикъл преди 2 седмици го имаше.. Може би е цветна бременност?  Отделно след цикъла имаше кървене за 1 ден. Също и е наддала с 3 кг.
Възможно ли е след всичко това да не е бременна? Преди 2 мес пак имахме съмнения и си прави тест за бременност и й казаха, че е полжоителен. А този видеозон как няма да види нищо ако са минали 2 мес или дори 1 да е? Кога отчита той?

Същи така ако може да ми разясните някои неща, ще съм ви много благодарен.
Понеже ние с нея не искаме бебето, та:

- Къде във Варна може да се направи аборт без подписи на родители?
- А може ли с подпис само на единия родител?
- Колко струва и безопасно ли е? Да кажем до 2-3-ти месец?
- Как протича и колко време е абортът? Предполагам няма разрези..

Много ви благодаря!
При три положителни теста, ако не е правила аборт, е бременна естествено. Аз до сега не знам някой с три положителни да не е бил.

# 16
  • Мнения: 81
На 16 е... Неудобно ми беше да кажа 1-вия път, съжалявам Close
И е много сериозно, не е пързалка. Изпозлвам презервативи от 9 год. За 1-ви път ми се случва подобно нещо и съм в шок.

За кръвен тест изисква ли се нещо от родители? И има ли значение дали е на гладно или не?
Мерси.

# 17
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
На 16 е... Неудобно ми беше да кажа 1-вия път, съжалявам Close
И е много сериозно, не е пързалка. Изпозлвам презервативи от 9 год. За 1-ви път ми се случва подобно нещо и съм в шок.

За кръвен тест изисква ли се нещо от родители? И има ли значение дали е на гладно или не?
Мерси.
Какъв кръвен тест бе човек! Ако обикновения тест е положителен момичето е бременно. Защо не каже на майка си? Как предния път е имала три положителни теста и без да прави аборт смяташ, че не е бременна? Това са някакви абсурди. Ти на колко години си?

# 18
  • Мнения: 81
Генеколожката й не беше сигурна на 100% дали е бременна.
Каза, че може да се потвърди само с проба от следващия й цикъл, понеже продължава да й идва...
 Тестовете от аптеката са фактор 80%. На видеозон нямаше нищо 2 мес, след като прави предния път тестовете, които бяха пак положителни. Направо не знам...
Кръвен ще правим. Дано става без родители..

# 19
  • Мнения: 3 031
Генеколожката й не беше сигурна на 100% дали е бременна.
Каза, че може да се потвърди само с проба от следващия й цикъл, понеже продължава да й идва...
Сори, но не вярвам, че има толкова тъпи лекари. Какви са тия проби, какви са тия глупости?

Тестовете също са с точност около 99%.
Не са нужни родители за кръвен тест.

# 20
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Генеколожката й не беше сигурна на 100% дали е бременна.
Каза, че може да се потвърди само с проба от следващия й цикъл, понеже продължава да й идва...
 Тестовете от аптеката са фактор 80%. На видеозон нямаше нищо 2 мес, след като прави предния път тестовете, които бяха пак положителни. Направо не знам...
Кръвен ще правим. Дано става без родители..


Това е направо абсурно, изобщо не ми се вярва някой доктор да каже подобна глупост. Дори и да й и идва, ако е бременна хормон може да се засече с кръвен тест, то още 11 дни след зачеване може какво остава за 2 месеца . Това май е пързалка:crazy:

# 21
  • Мнения: 39 248
Какво значи, че ще вземе проба от следващия цикъл?

# 22
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Какво значи, че ще вземе проба от следващия цикъл?
Ами да види дали бебето не е скрито вътре. Сигурно си мисли, че кръвен тест се взима от менструалната кръв..... Ще се гръмна, не мога повече, това, ако не е пързала, е списвано от идиот.

# 23
  • Мнения: 39 248
Ама какво ще я прави тая кръв?!?! Под микроскоп ли ще я гледа, магия ли ще и прави?

Иванов, бая те пързаля някой.

# 24
  • El Paso
  • Мнения: 2 053
И от 9 г ползвал презерватив. Тая Айфон ли заработва или тоя води полов живот от някви юношески години?

# 25
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
И от 9 г ползвал презерватив. Тая Айфон ли заработва или тоя води полов живот от някви юношески години?
Той може и да ползва от девет години презерватив, ама явно друг не е ползвал. Та така...

# 26
  • София
  • Мнения: 7 984
Бебето скоро ще започне да рита, докато вие се накумите дали е бременна или не.
Ако тест за бременност показва, че е бременна, то значи е.
И сменете гинеколога, защото или той/тя е псевдолекар, или вие сте изтървали доста часове в училище по биология.

# 27
  • Мнения: 81
Вижте какво..
Не съм влизал аз при генеколога. Бяха тя й майка. Майката знае.
Генеколожката не знае на 100% дали е бебе или не. Казала й когато й идва цикъла да отиде при нея тогава, за да се потвърди на 100% или не. Щото на нея 2 седмици след цикъла предния път й текло кръв за 1 ден без болки. Това ми казаха, това знам.
Никога не съм чакал бебе и не знам нищо, съжалявам. Не съм го искал детето затова винаги съм се пазил.
Над 18 съм. Стига с вашите пързалки. Ситуацията за мен е отвратителна.
Ако тя беше над 18 отдавна да сме приключили с бременността, но е малка и е трудно. Страхлива е, нерешителна, родители.. Затова се бавим.
Ако има аборт ще е явно в края на евентуалния 3ти месец.
В Майчин дом четох, че правят в първите 3 мес, даже в първите 5, но било опасно тогава.
Надявам се да няма разрези, че тогава съвсем нщ няам да иска.

# 28
  • Мнения: 2 721
Абе как в първите 5месеца ти в час ли си? Извинявам се много ама не си искал бебе , но не пазиш момичето, сега тя трябва да изтърпи всичко това , заради твоето безхаберие! Знаеш ли колко опасно може да бъде за нея да прави аборт след 12г.с.???
И какъв е този гинеколог , който не може да разбере дали има бременност или не. Иди вземи пари от мама и тати и я заведи да си направи кръвен тест! Стига си се чудил и писал ами действай, и се стискай малко следващия път като правите секс!

# 29
  • El Paso
  • Мнения: 2 053
Още по-зле, че не е пързалка! След 3 месец е криминален аборт и е опасно пък и надали някой ще го направи. Незаконно е (уж).
Малеее тва момиче на какъв човек си е давала оная работа сега да му мисли. Като гледам колко ти пука. Симпатяги. Пу-пу.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт