Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Пазарувате ли на Черен Петък и/или Сайбър Monday?

Опции:

# 360
  • Бостън
Онзи ден те мислех, мило покрай ужаса в Мелбърн Sad

"Мин усилия и медиокър продукт" - стана ми интересно!?! Разкажи, моля те! И докато те занимаваме с детайли и твоите ще пристигнат Simple Smile Колко ли им липсваш вече!?!  Hug

Кoето ми напомня как днес прегръщам моето, коетo ще ходи на сайънс кемп и питам дали ще и липсвам. Отговорът ще го цитирам дословно: "Едва ли, but I'm gonna really miss your cooking"

Агент, звучи прекрасно!  Heart Eyes
Hug А на теб съм безкрайно благодарна за помощта за моите хора, дето ти ги пратих! Безкрайно положително са впечатлени от теб и Р.! Което ми даде право да река самоволно "Когато аз се пречупя да кажа, че човек е читав, да се разбира че е изключителен! Grinning Задължена съм ти! Ти съвзе ли се от онова премеждие на магистралата!?! Hug

PS А в БГ Мамма вися редовно просто защото си отчитам тренировките в спортната - събрали сме се една луда агитка от 5-6 год и се наритваме в името на добрата форма. А и е много удобно да си правя справки назад, години назад, кога, как и какво.

Последна редакция: пн, 12 ное 2018, 01:20 от Agent Provocateur

# 361
  • WA, USA
Ами нищо особено, просто тук се работи за да се живее. Няма оувъртайм, няма неизказани очаквания да работиш от вкъщи без да ти плащат, уикенда е за семейството и вечерите ти също, а и ранното арво (това е от afternoon). Не се преработват. Няма лошо, само да си вършеха и работата докато работят хахаха, но те са над тези неща - нещата се правят за да отметнем чекбокс, а не за да се постигнат някакви висоти в кариерата или живота😎

# 362
  • WA, USA
И не, хич не им липсвам на моите, освен на баща им. Големият даже бил забравил че ме е имало някога. Добре ще са в живота, няма лигавщини и сантименталности - прагматични са - да има кой да ги храни и пои, пък другото не е толкова важно.

# 363
  • The QC to be!!!
Агент  bouquet радвам се да прочета, че са доволни и им желая попътен вятър! Да, аз се пооправих, имам белези + остатъчни болки, но се надявам скоро време да отшумят. Де да имах волята като теб за фитнес, но аз ... срам, срам, срам  Blush за това ще си мрънкам и пазя само старите-нови дрехи, някои от които никога не обличани... уф... помрънках си пак, лош навик.  Blush

Руми, звучи като островитянски манталитет. Същото усещане имах за работата в Ирландия, но и в Белгия имаше много от този сорт, пък и в Германия не са малко хората работещи на този принцип. Изобщо, извън щатите, намирам, че много повече хора работят на този принцип. От една страна живота така е по лесен. Но пък от друга..  Sick А аз започвам да се изморявам от това да си блъскам главата срещу планината и се усещам как леко почвам и аз да ставам като другите - просто да има отметка... не искам, но съм изморена...

# 364
  • WA, USA
 И аз си мислех че е от слънцето и хубавото време. Няма лошо, явно аз съм тази която трябва да си пренареди приоритетите.
Чиърз!

# 365
Аз като Агента съм пак в маммата, за да се отчитам в тренировъчната, но не ми стига времето за всичко. Рядко влизам във форума...

Весел уикенд!

# 366
  • Miami, Fl.
Здравейте, момичета!
За пръв път пиша в тази тема, а трябваше по-рано да го направя май Simple Smile Интересни неща си споделяте и полезни също. Не разбрах има ли някой да живее в Маями?
Ние сме в Маями от почти пет години. Дойдохме със зелена карта - аз, мъжът ми и двете ни деца на 8 и 10 години.

А ако има и някоя мама да живее тук някъде, ще се радвам и да се видим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт