РД в Арена

  • 1 747
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Някой да е празнувал РД в Арена?
Интерсува ме колко би ми струвало, ако поканя приблизително 10 деца и 10 възрастни?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За децата 10х15=150 лв. И за възрастните поне още толкова.

# 2
  • София
  • Мнения: 293
Изобщо не съм доволна от организацията на РД в Арена!
През цялото време децата скачаха на надуваемите играчки. Сандвичите и тортата им дадоха накрая, в последните 15 минути. Децата нито успяха да си изядат сандвичите, нито тортата, щото вече беше време да излизат.  #Cussing out Да не говорим че нямаше никаква програма от клоун (в Патиланци например клоуна забавлява повече от 1/2 час децата и те много се смеят).
И не на последно място - не дават да се снима!  #2gunfire
Много съм възмутена и до ден днешен съжалявам за всеки лев, който им платих! 

Моят съвет е да потърсите друго място за празненство!  Crossing Arms

# 3
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
А за Jimmy's някакви отзиви и впечатления да имате?

Мислех си за Арена - Младост, тъй като е сравнително близо за нас и за гостите /живеем в Малинова долина/, а РД ще бъде в делничен ден след работа. В Патиланци празнувахме миналата година РД на дъщерята, но не ми хареса, поне по отношение прекарването на възрастните. А и там е твърде шумно и прашно.

# 4
  • София
  • Мнения: 293
Нашия РД беше в другата Арена. За Арена Младост не знам как седят нещата. Може и да не е така  Stop  Praynig

# 5
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Нашият беше в Арена 5деца 75лв. 30лв -10 снимки (ужасни) а за родителите още 80лв. без да сме хапнали нищо...В кентъки е доста по ефтино и малката беше по-доволна по там, бяха ги нарисували.... За догодина иска в кентъки

# 6
  • София
  • Мнения: 15 215
Сега съм на вълна "избор на място за празнуване на РД" и днес минахме да проверим как стои въпросът с празнуването в Арена.
Ами-няма да е там! Даже и не попитах колко ще ми струва. В момента се празнуваше рожден ден, но клубът беше отворен и за други деца. Това определено не ми хареса. Имаше 3 "каки-лелки", които стояха отстрани и наблюдаваха с безизразни лица като пъдари. Изобщо не се хабиха да се занимават с кое да е от децата, камо ли да забавляват рожденника и гостите му. Имаше и един мъж (предполагам newsm78), облечен като клоун, който седеше на края по турски на едно дюшече. Да кажем, че си е изиграл представлението.....та затова. Не се допускат родители. Иво ревна и не само, че никой не се опита да го забаламоса с нещо, ами не ни пуснаха и да влезем да си го приберем Shocked
Те не се занимавали с децата персонално.  Close Аз не искам да ми се занимават с детето персонално през цялото време, а поне когато има нужда някой да го погледне. Иво се шмугна в тоалетната (тоалетните и кофите за боклук са му мания Crazy Embarassed)-с баща му извикахме една "кака-лелка" да ходи и да го извади от там, защото така и никой не забеляза, че е вътре.

Чета рекламки разни, пише за някакво специално внимание, което получава всяко дете.... аниматори имало..... Нищо такова не видях.
Не, благодаря. Ще си потърся друго място. Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 2 818
Ние сме ходили 2пъти на рожден ден в Софияленд и на мен много ми хареса. Какичките определено се занимават с децата. В заличката са само децата от рождения ден, а отпред има заведение, където възрастните могат да си седнат. Май има две зали - едната за по-малки(с готина пързалка с топки), а другата е за по-големи деца - 4-5г може би.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
Vivi, ако Люлин ти е наблизо, мога да ти предложа клуб " Пипи". Вчера там отпразнувахме рождения ден на детето.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 215
В "Западен парк" съм. Близо ми е. И почти всичките ни гости са от "Западен парк", затова се ослушвам за нещо в тази част на София. Не съм попадала на нищо за "Пипи". Кажи ми нещо повече Hug
Днес ходихме да проверим и в "Мечо Пух" в Люлин, но още не е открит.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на твоето момченце!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 530
Благодаря. За разлика от другите клубове в " Пипи" купона е 2-3 часа.Ще ти пиша на лични.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Само лека поправка за РД в Арена:
Вече е по 16лв. на дете.
Тортата е от вас.
Консумацията на родителите - отделно!

И аз не съм им фен. Страхотна скъпотия, а нищо насреща.

В София Ленд наистина е по-хубаво. В Джими'с също. Обаче си е  Money и на 2-те места.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 #Crazy До кога ще ги "надуват" цените там? При тази конкуренция... Whistling

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
#Crazy До кога ще ги "надуват" цените там? При тази конкуренция... Whistling

"Не е луд този, който яде зелника, а този, който му го предлага!"  Wink

# 14
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
И аз се отказах от Арена. Като прочетох постингите ви, а и като сметнах, че РД ще ми излезе към 400 лв  Rolling Eyes. В Джимис нямаше свободен час, така че най-вероятно ще сме си в къщи - поне имаме двор, та децата да полудуват Simple Smile.

# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В Джими'с в Бизнес парка не ми се вярва да няма свободен час.
Но е точно до езерото и не знам как ще си пазите децата....

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз все за Мики Маус си пея, но наистина са много добри Peace.  Проблемът е, че са претоварени и записването на дата обикновено става за месец напред.
Айяла, щом имате двор, хич не ти трябва клуб Wink

# 17
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
В Джими'с в Бизнес парка не ми се вярва да няма свободен час.
Но е точно до езерото и не знам как ще си пазите децата....

Е там пък изобщо не знаех, че имат сладкарница. Благодаря, ще го проверя.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз се отказах от Арена. Като прочетох постингите ви, а и като сметнах, че РД ще ми излезе към 400 лв  Rolling Eyes. В Джимис нямаше свободен час, така че най-вероятно ще сме си в къщи - поне имаме двор, та децата да полудуват Simple Smile.
Вчера минахме покрай един двор- целият украсен с балони... Беше толкова шарено и празнично  party006 Какво повече искаш? Peace

# 19
И аз съм на вълна РД,
някой празнувал ли е в Патета и какви са цените и въобще дали с и струва ходенето до там.
Поздрави

# 20
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Вчера минахме покрай един двор- целият украсен с балони... Беше толкова шарено и празнично  party006 Какво повече искаш? Peace


Ами, искаше ми се някой да забавлява децата, че като се съберат десеттина момченца на по 6-7 години стават леко неконтролируеми. От друга страна, честно казано, не ми се занимава с приготовления, сервиране, почистване - няма кой да ми помага.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е да, вкъщи е повече зор. Но поне приготовленията можеш да си ги спестиш- взимаш готово. Можеш да направиш страхотна почерпка и пак да ти излезе по-евтино, отколкото в Арена.

# 22
  • Мнения: 134
Най-добрите програми и забавления за децата са в СМЕХОРАНИ.
Там наистина са професионалисти и правят много готин купон за децата

# 23
  • Мнения: 222
Vivi, ако Люлин ти е наблизо, мога да ти предложа клуб " Пипи". Вчера там отпразнувахме рождения ден на детето.
Можеш ли да ми кажеш каде се намира точно този клуб

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Айяла - ами мини през МакДоналд'с и купи 10 детски менюта и ето ти яденето осигурено. Торта ще си купите, а можете да си вземете от парти аксесоарите (има ги във всички големи Търг. вериги) и после просто всичко отива в боклука.
Пък все ще им измислиш някаква час-два занимавка. На двора всичко е лесно. Люлка или дърво за катерене, водни пистолети, ако имате от къщичките за двор дето са...Ей - пълна съм с идеи Party

# 25
  • София
  • Мнения: 7 242
Леля ми живее в САЩ и ми разказа, че там на РД на всички гостенчета раздават така наречения "арт проджект" - нещо което детето да направи само. За РД на сина си тя взела дървени кутийки, в които сложила от шоколадчетата във формата на парички и пъстри лепенки /на морска тематика/, с които да се облепи "пиратското съкровище". Могат да се използват и картинки и гипсови фигурки за оцветяване, да се апликира и т.н. Щом сте на двора могат да се правят и сапунени балони, да се играе на сляпа баба, да се организира някакво състезание, или да скриеш по храсталаците малки подаръчета за гостите и т.н. С една дума, можеш да направиш много по-добър РД, отколкото в някой клуб. А можеш и да наемеш човек, който да ги забавлява  - на РД на детето на моя приятелка с това се занимаваше клоунът Руди и децата бяха мн. доволни. Като врземеш и детските менюта от  МакДоналд'с, както предлага Шани, ще стане страхотен празник.

# 26
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Лекси и Шани много добре са те посъветвали. Идеята за клоун е много добра. Имаме познати, които бяха наели някаква актриса клоун, която занимавала децата 4 часа, като сама си носи музика, игри, аксесоари....бяха изключително доволни.
В "Патета" бяхме миналата седмица на Рожден Ден и много ни хареса на всички.

# 27
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Шани,Лекси, logo5ka, благодаря за идеите   bouquet. Непременно ще се възползвам от някои. Сега се сещам, че имаме една книжка Барби, тематиката на която е точно - идеи за РД.

Ако някой може да ми даде координати на детски аниматор, но да не са Малчуган-Великан, че напоследък те присъстват на всеки втори РД на който ходим, и на децата май малко им поомръзнаха.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Почти всички детски клубове в София, като някои от тях организират РД на място, посочено от родителите:
http://www.deteto.info/pages/HIDDENFRAMES.HTML

# 29
  • Мнения: 90
Моля ви,дайте инфо за цените в София Ленд! Звучи ми добре,нашите гости са окло 2 годишни,супер е че има зала за по-малки.

# 30
  • Мнения: 118
На нас ни предстои същото, но си мисля за Джимис в Арена не и в детския кът там е скъпо. newsm78

# 31
  • Мнения: 90
На нас ни предстои РД на 31, в повечето детски центрове е заето, а и освен това децата няма да са поже4е от 5-6,така че не знам изобщо заслужава ли си извън дома?  Thinking Може би ще го направя в Мак Доналдс,където поне ще потичат (за разлика от тесния хол) и там нямат никакви допълнителни изисквания. Даже ако децата са повече от 5,има безплатна торта !  Wink

# 32
Изобщо не съм доволна от организацията на РД в Арена!
През цялото време децата скачаха на надуваемите играчки. Сандвичите и тортата им дадоха накрая, в последните 15 минути. Децата нито успяха да си изядат сандвичите, нито тортата, щото вече беше време да излизат.  #Cussing out Да не говорим че нямаше никаква програма от клоун (в Патиланци например клоуна забавлява повече от 1/2 час децата и те много се смеят).
И не на последно място - не дават да се снима!  #2gunfire
Много съм възмутена и до ден днешен съжалявам за всеки лев, който им платих! 

Моят съвет е да потърсите друго място за празненство!  Crossing Arms

Аз също съм празнувала РД в "Арена Младост" и аз и детето ми останахме много доволни. Вярно че е малко скъпо, но нямам никакви забележки към служителите. Бяхме си платили и за клоун и децата останаха доволни. Пицата беше топла и вкусна и децата имаха достатъчно време да я ядат, имаше шампанско и всичко беше наред. Какичките бяха много усмихнати и дружелюбни, едно дете се разплака и те бързо успяха да го успокоят. Единственото, което не ми хареса бяха цените и снимките!

# 33
  • Мнения: 35 950
не съм доволна, били сме на ПД там, а и не дават да се снима!  Shocked

# 34
  • София
  • Мнения: 235
logo5a, Лекси, дайте, моля, координати на тези клоуни и аниматори...
Надявам се да са на по-народни цени... Не ми се дават 200 лева за какички, на които 2 годишни хлапета няма да са особено интересни  Confused

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами то снимки на купона като не можеш да направиш!... Sick Дори само заради това не бих отишла там никога Naughty

Общи условия

Активация на акаунт