Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 ноем. 2017, 14:43 ч.

Сполучливи имитации на маркови парфюми - 21

• 98 638
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
Гледам сайта на Зодиака.. Нещо са го променили и не мога да открия кой техен парфюм чия реплика е. Преди пишеше "вдъхновен от".
Започнах да следа сайта, откакто от тук разбрах, че ще пускат "Габриел". Обаче дори и по номер - 378 - не мога да го открия.
Същото и с "Рефан".
Явно има забрана да се пише кой парфюм на кого е имитация. В Базара  се появи следния надпис:
Поради промени в продажбата на наливна парфюмерия се премахват списъците с марките и дизайнерите!
За уточнения при поръчка на лично съобщение или на мобилния номер !
Извинявам се за причиненото неудобство ! bouquet

# 46
  • Deutschland
И? Вече ще гадаем при покупка на имитация? Егати 😰

# 47
Снощи бях в Pull & bear за лакове, но зад мен бяха парфюмите и случайно пръснах от Phyllis. Убих се да се чудя на какво ми прилича и отворих фрагрантика като се прибрах.
https://www.fragrantica.com/designers/Pull-and-Bear.html

Иде ми да се скрия, че не познах любимото Клои Лав. Много добре са го направили, а и като плътност не е никак лош. И опаковката е готина. Редовната му цена е 30 лв. Вчера имаше 30 % намаление в магазина, но не знам дали на всичко.

# 48
Момичета аз още се тормозя с въпроса къде са преместили Заг в Търново...имаше някакъв номер в интернет даден,звъннах да попитам,но за жалост не ми вдигнаха. Grinning

# 49
На Руски паметник вече няма Парфен, а Мартинез. Confused

# 50
  • София
Днес в ДМ подуших този парфюм на Буржоа и ужасно ми заприлича на нещо познато но не мога да се сетя на какво, а във Фрагарантика го няма, ако някой го познава би ли споделил впечатления, че много ме е яд така  Laughing

# 51
  • София
Menerva,  мисля че е подобен на Lancome Magie Noire

# 52
  • София
На мен ми прилича на Lancome Magie Noire. Онзи ден го пробвах и аз.

# 53
  • София
Не, на мен не ми прилича на Мажи Ноар, имам го и току-що сравних, усещам доминиращо ванилия, роза и още нещо, което не знам какво е  Rolling Eyes

# 54
  • София
Някоя от Отровите на Диор? Thinking

# 55
  • София
М-м-не, ръката ми още мирише, душа я непрекъснато и направо ще се побъркам  Mr. Green

# 56
Бихте ли споделили, ако имате наблюдения, кои от вариантите най-много се доближават до Chloe (Chloe) и до Black Opium на YSL?
Благодаря предварително!

# 57
  • Бургас
Нелка,и двата бяха трайни като ги пробвах,но мъжкият може да е с една идея по-траен наистина.Пробвай да пръскаш на дрехи.Тествах новите аромати на Заг Скандал и Габриел за мен са много,много далеч от оригиналите,но са хубави като аромати.Най-ми хареса Аура,мощен,различен и много траен аромат,пробвайте.Chloe (Chloe) за мен е доста добър в имитация на Ди Енд Пи,а Black Opium във версията на Баргело.

# 58
На мен пък точно на дрехи дори оригинални парфюми не са ми трайни.Мисля,че е най-добре да се пробва на кожа.

# 59
  • Габрово
Нелка,и двата бяха трайни като ги пробвах,но мъжкият може да е с една идея по-траен наистина.Пробвай да пръскаш на дрехи.Тествах новите аромати на Заг Скандал и Габриел за мен са много,много далеч от оригиналите,но са хубави като аромати.Най-ми хареса Аура,мощен,различен и много траен аромат,пробвайте.Chloe (Chloe) за мен е доста добър в имитация на Ди Енд Пи,а Black Opium във версията на Баргело.

Bright Crystal,моля  те .опиши Аурата като аромат...има ли подобен на него ...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт