Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте момичета въпроса ми е следния:Преди точно една седмица бях на гинеколог по друга причина и ме гледа с вагинален ехограф и не ми спомена за бременност, но сега седмица по - късно ми закъснява с 1 ден, като се има предвид че ми е супер точен цикъла и не е възможно да има друг гинекологичен  проблем, но пък си мисля че би трябвалода се види тогава? Вие как мислите? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 598
Ами невъзможно е да се види от гинеколог седмица преди датата на цикъла. Ти реално искаш да се види седмица след оплождане на яйцеклетката.

# 2
  • Мнения: 10 874
...като се има предвид че ми е супер точен цикъла и не е възможно да има друг гинекологичен  проблем, но пък си мисля че би трябвалода се види тогава? Вие как мислите? Simple Smile
Не е задължително да имаш гинекологичен проблем, за да ти закъснява. Много фактори могат да повлияят. Иначе на въпроса ти - не, няма как да се види толкова рано. То даже и седмица след закъснението трудно се вижда. Можеш да си направиш тест.

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Няма какво да се види седмица преди цикъл, най-рано 10дни след закъснение.Направи тест, може друга да е причината за закъснението.

# 4
  • Мнения: 11 336
Да, може да е имало бременост и гинеколога да не я види. Би било чудо да я види по какъвто и да е начин седмица преди закъснението.

# 5
  • Мнения: 25 737
Може да се види! Ако има кристална топка доктора, може. Naughty

# 6
  • Мнения: 273
Направи си тест,аз отидох на гинеколог 2 или 3 дни след закъснението на цикъла, но първо си направих два теста които се оказаха положителни, и на прегледа се видя плодно сакче

# 7
  • Мнения: 7
Благодаря за отговорите момичета да ще си направя тест днес, но присто си мислех че няма как да съм бременна щом гинрколога не го е видял, но не съм наясно кога може да се види Simple Smile

# 8
  • Мнения: 10 874
Благодаря за отговорите момичета да ще си направя тест днес, но присто си мислех че няма как да съм бременна щом гинрколога не го е видял, но не съм наясно кога може да се види Simple Smile
След около две седмици закъснение се вижда.

Общи условия

Активация на акаунт