Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 54 950
  • 843
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 269
Вем, ако искаш може да ти пиша  кои били на финала според спойлерите.

Да, моля. Извинявам се за спама.

# 31
  • Мнения: 4 558
Пишете и на мен, моля.

Радвам се, че и Вили не беше седнала от страната на Алек. Това ми показва, че не е лицемер, макар да беше обвинявана за такъв по-напред, макар че не съм забелязала. Според мен него го жегна този факт, макар и да не го показа, защото видя, че той може да е много разочарован от Виолета, но на нея не и дреме и въпреки неговите опити за оправяне на отношенията и мазнене, тя си има едно наум (или поне се надявам, то при Виолета никога не знаеш Joy )

# 32
  • Мнения: 14 817
Благодаря за темата.
Още ме е яд че " Сълзата" спечели.
Как ревеше на края ще рече човек че се е бил с Кличко.Много самочувствие, много нещо , а е пълен комплексар.
Дано и Гинчев излезе от нашия отбор/ на гаднярите/ и не го избере за фермер, а сложи за такъв ...примерно Вили.
Обаче ме съмнява.Гинчев ще изпълни обещанието си.

# 33
  • Мнения: 269
Стана ми смешно за един от коментарите във фейсбука. Коментират се игрите от дуела и един е написал; Дадоха им тежести да вдигат, сякаш не знаят, че Алек е постоянно във фитнеса, да им бяха дали и дузпи да бият Joy

# 34
  • Мнения: 5 593
И аз съм на мнение, че игрите бяха нагласени да победи Алек!  Явно той е по интересен за продукцията.
Относно Валерия, аз съм на мнение, че тя може, но не иска да отреже Алек. Тя разбира чудесно, че той я подкрепя и всички останали заради него не се заяждат с нея. Ако му каже истината той може да ги настрои против нея.

# 35
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Кой и за какво пък би се заяждал с Валерия? Тя не е конфликтна, печели си дотук битките за имунитет, изтрябвала ѝ е неговата обсебваща "подкрепа" . Явно и не може, и не иска да го разкара. Много искам и аз да му пуснат видеото с "другарския съд" , ама той пак може да си го разтълкува по неговия си начин. Wink Ще видим. Wink

# 36
  • Мнения: 19
Избора на игрите беше чисто тенденциозен в полза на Алекс. Не виждам с какво Алекс е по полезен от Иван Гинчев във фермата. За продуцентите може би да...но за зрителите!? Ами на мен ми омръзна да гледам сълзи и сополи и разни любовни драми на двама души. Нали това е Фермата все пак и ми се гледат фермерски истории...Ако двубоите бяха чисто фермерски И.Г. можеше и да отвее Алекс, но продуцентите заложиха на силови двубои въпреки, че знаеха за болките в кръста на И.Г.

# 37
  • Мнения: 1 437
Много грозно викаше Алек след играта с тежестите. Искал да слезе с лоста и тежестите пък те искали да му помогнат. Тъпчо!
yess не мога да повярвам че започваш да харесваш Калоян Joy

# 38
  • Мнения: 19
Много грозно викаше Алек след играта с тежестите. Искал да слезе с лоста и тежестите пък те искали да му помогнат. Тъпчо!
yess не мога да повярвам че започваш да харесваш Калоян Joy

Да! Абсолютно! Изключително грозно и надменно.. Какво иска да покаже или да докаже - вижте колко съм як, мога и без вас...Комплексар!

# 39
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Оф, а на последната битка ли крещеше Алек "бих го, бих го!" ? Досега никой не е крещял така, простак. А след загубата на първите две битки яко му бяха потънали гемиите.

# 40
  • Мнения: 4 558
Абсолютно грозно поведение! Дори и това, че отиде накрая и го вдигна пак беше показност от негова страна, в стил "вижте ме колко по-силен съм от него, щом имам сили да го нося след тези тежки битки." Отврат!

# 41
  • Мнения: 269
Точно това крещеше. А откъде знаеше, че неговото време е по-добро? Изключително неприятно поведение.

# 42
  • София
  • Мнения: 19 973
Оф, а на последната битка ли крещеше Алек "бих го, бих го!" ? Досега никой не е крещял така, простак. А след загубата на първите две битки яко му бяха потънали гемиите.
Да, на последната, като си видя времето.  Peace Абсолютен кретен се оказа Алек, ужасно впечатление ми направи накрая като грабна Гинчев на гръб да го изпраща към Берлин.  Sick
И аз като всички съм разочарована от тенденциозния избор на игрите. Опосумите страшно са се объркали, че на някого му е интересна тъпата любовна история.  Confused

Ензимче, благодаря за новата тема!  Hug

# 43
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Ма наистина много тенденциозен подбор на игрите, с болната Дарина се бяха съобразили и нямаше силови игри на последния ѝ дуел, с Гинчев - уви - не. А на мене ми стана мъчно, че толкова млад човек има перманентен проблем с кръста, сега е на 33-4, какво ще прави на 50... Sad

# 44
  • София
  • Мнения: 19 973
Аз много му се ядосах на Гинчев, че не пожела да му боцнат една обезболяваща инжекция след третата игра. Щеше да го отпусне поне малко и да играе по-спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт