Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 002
  • 843
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 437
Ако Вили стане фермер другата седмица да (а дано), ще прати Марина ратай и дуелист, откога я чакам Маринка на дуел аз.. Twisted Evil
Данооо и аз много се надявам.
Серума на истината пасти да яде пред сладкото на Гинчев и виното на Вили Joy

# 586
  • Мнения: 269
Олеле Дарина в промото пак с превързана ръка. Стига бе, не и ли писна вече!

# 587
  • Мнения: 1 479
Мама Галя като започна да пише името на избрания от нея, направи отвесна черта надолу. Значи Алек и Станислав не са избраните от нея. Вили също не е, заради думите ѝ, че избира човек, който с никой не се кара Grinning Аз мисля, че е посочила Яни. Второто ми предположение е Марина, третото - Калоян.

# 588
  • Мнения: 2 089
Аз съм силно разколебана. От една страна ми се иска Дарина да победи и Елена да отива да си оправя отношенията с Франческа Mr. Green, защото ми е напълно безполезна във фермата. Тя от сив кардинал уж, вече ми е само една сива сянка. От друга страна, ако мама Дари падне, ще направи по-удачен избор на фермер във всеки случай. Няма да е Алек, няма да е Марина, няма да е Елена, малко вероятно да е Гечо, също и Станислав. Но ако е Станислав, пак ще е интересно.

# 589
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не вярвам мама Галя да е посочила друг, а не Маринка, както я нарича. Simple Smile
Дано другите ветерани не изберат Маринка само. Simple Smile
Дарето си беше с превързана ръка още вчера, на избора на втори дуелист. 😂

# 590
  • Мнения: 1 804
На мен ми се стори неискрена, но не заради режисура. Първо - обеща на всички, че ще му даде отговор и ѝ тежеше, държеше да си спази обещанието и да се освободи. Второ - реши да не го отблъсква, защото не ѝ се разправя, следва пътя на най-малкото съпротивление, писна ѝ да я изнудва и притиска, но реши, че вътре във Фермата е по-добре да му каже "да" вместо да го отреже и е по-изгодно разбира се. Wink Пък навън ще му мисли.
Точно! И аз подкрепям един от предишните ви постове, че Алек наистина я притиска и изнудва емоционално. Айде стига вече това притискане в ъгъла и това ежеминутно обсебване и висене на врата... пфуууууу отвратително досадно е. То направо на психическо изнасилване си прилича. Кажи та кажи, признай та признай, мама Галя и тя се опита по някакъв начин натиск да и даде. Айде стига толкова!!!
На мен всяка вечер ми се набива в погледа как не спира да я дърпа и да търси физически (или физиологичен според Дара Joy ) контакт. Като отиваха да кажат "добро утро" на ратаите я беше обгърнал с ръце отзад, беше се залепил за нея и така вървяха. После на Прошките на масата тя си беше подпряла брадата с юмрук, той ѝ издърпа ръката да я държи. Едно "добър ден" да му каже без той я приклещва във френски ключ. Пие ѝ от енергията постоянно.

# 591
  • Другата България
  • Мнения: 37 241
Мама Галя ще е за Марина, то е ясно.
Въпросът е другите за кого ще са и как общо ще го решат въпроса.

# 592
  • София
  • Мнения: 20 062
Аз съм силно разколебана. От една страна ми се иска Дарина да победи и Елена да отива да си оправя отношенията с Франческа Mr. Green, защото ми е напълно безполезна във фермата. Тя от сив кардинал уж, вече ми е само една сива сянка. От друга страна, ако мама Дари падне, ще направи по-удачен избор на фермер във всеки случай. Няма да е Алек, няма да е Марина, няма да е Елена, малко вероятно да е Гечо, също и Станислав. Но ако е Станислав, пак ще е интересно.
Ако Дарина падне, най-вероятно ще избере Виолета за фермер.  Thinking

# 593
  • Мнения: 14 830
Ако Вили стане фермер другата седмица да (а дано), ще прати Марина ратай и дуелист, откога я чакам Маринка на дуел аз.. Twisted Evil
И Маринка да дръпне Бентлито.
Дори и Валерия да победи, оня ще се наака от страх до дуела.
Леле кеф.

# 594
  • Мнения: 2 089
На мен всяка вечер ми се набива в погледа как не спира да я дърпа и да търси физически (или физиологичен според Дара Joy ) контакт. Като отиваха да кажат "добро утро" на ратаите я беше обгърнал с ръце отзад, беше се залепил за нея и така вървяха. После на Прошките на масата тя си беше подпряла брадата с юмрук, той ѝ издърпа ръката да я държи. Едно "добър ден" да му каже без той я приклещва във френски ключ. Пие ѝ от енергията постоянно.
Никаква химия няма между двамата. Той може и да изпитва някакво физическо привличане, но при нея дори и това отсъства. За любов и дума да не става. Това, през моя поглед, разбира се. Въртяха някакви кадри през сезона, които показваха как се гушкат двамата, но пред очите ми си остават десетките случаи, в които тя с явна неохота понася опитите му за близост. Направо ми е мъчно за нея. Такава досада е, когато някой ти се забива като кърлеж. Tired

# 595
  • ново
  • Мнения: 5 960
Аз мисля, че победител в дуела ще е Елена. За Дарина ми се струва, че се е предала предварително.
Последните редове показват причината, поради която ми изглежда така.

И аз съчуствам на Валерия, не вярвам в чуствата и. Представям си какво и коства да понася непрекъснатото дишане във врата от Алек. Такова задушаващо поведение не се търпи лесно, но остават само 3 седмици.

# 596
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ако Вили стане фермер другата седмица да (а дано), ще прати Марина ратай и дуелист, откога я чакам Маринка на дуел аз.. Twisted Evil
И Маринка да дръпне Бентлито.
Дори и Валерия да победи, оня ще се наака от страх до дуела.
Леле кеф.
Нема да е никак лошо, ама не вервам Маринка да дръпне точно Бентлито, като има на разположение я Дарето, я Ленчето.  Mr. Green Няма да посмее според мен. Пък и нали уж ѝ симпатизира, прави се на много загрижена, че Вили я била използвала, което е много тъпо, откъдето и да го погледнеш. Mr. Green

Сега погледнах линка на Г&В. Дали тази вечер ще се разбере кой ще получи така мечтания амулет? Thinking

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 14:24 от Ензим

# 597
  • София
  • Мнения: 20 062
Сега погледнах линка на Г&В. Дали тази вечер ще се разбере кой ще получи така мечтания амулет? Thinking
Би трябвало, нали "днес" си тръгват гостите.

# 598
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Да де, аз имах предвид, че може примерно в понеделник да разкрият избора на гостите, понеже имат навика да ни показват на ден по лъжичка, затова. Simple Smile А нямам търпение и искам да е днес. Simple Smile

# 599
  • София
  • Мнения: 20 062
Ох, дано не ни карат да чакаме до понеделник.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт