Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 003
  • 843
  •   1
Отговори
# 630
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Из фейса бях мернала,че Алек са го видели да играе мач .А той нали и с недвижими имоти се занимава,може да развива бизнеса си  Thinking
представяш ли си само ако на тоя тюфлек ако не му се получи продажбата к`ви сълзи ще рони ??? hahaha

Няма такива работи, ще върви след тях и ще реве, докато не стане работата. Laughing
...и ония само за да се отърват от него ще са съгласни да платят имота без да го придобият  Joy

# 631
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Само се подигравате с горкото влюбено момче.  Cry  Crossing Arms
Щом Валерия е в Стара Загора, може Алекчо да се е пренесъл там, да си е наел жилище. И да я пуска само сутрин да тича самичка.  hahaha

# 632
  • София
  • Мнения: 22 944
Въобще не помнех как се определят 4-та финалисти, благодаря за информацията.  Simple Smile

А на финала бившите фермери гласуваха ли?

# 633
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
тази седмица кои фермери ще ми препоръчате да ги срещна из моловете ?  hahaha
може със скрит текст  Laughing

# 634
  • София
  • Мнения: 22 944
тази седмица кои фермери ще ми препоръчате да ги срещна из моловете ?  hahaha
може със скрит текст  Laughing


Днес всички са по моловете, тръгвай сега, другата седмица ще е късно.  Laughing

# 635
  • USA
  • Мнения: 7 291
Виолета не се слагала и подмазвала  Joy Ама хич..

Последна редакция: сб, 25 ное 2017, 18:17 от Beautyholicа

# 636
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
тази седмица кои фермери ще ми препоръчате да ги срещна из моловете ?  hahaha
може със скрит текст  Laughing


Днес всички са по моловете, тръгвай сега, другата седмица ще е късно.  Laughing
с тях си чукам срещите през почивните дни. днес е черен ден , а аз искам да ми е весело и светло  hahaha

# 637
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
ognob, искам Алек да срещнеш, да ни кажеш дали още реве. Joy А, забравих, ако може да срещнеш и Дарина, да кажеш дали е здрава, че се притеснявам. 😂

Бютихолика, айде по-полека с назидателния тон, не ти е за първи път, смешно е.  hahaha
Цитат
Ама вие си гласувайте за нея,голям пример за обществото. Rolling Eyes

Аз гледам шоу, не ползвам за пример участниците, нито пък поколението ми ще вземе пример от тях, та спя спокойно. Joy

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 19:30 от Ензим

# 638
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
ognob, искам Алек да срещнеш, да ни кажеш дали още реве. Joy
трябва да се имунизирам с/у рев.  къде мога да го направя ?

Бютихолика, айде по-полека с назидателния тон, не ти е за първи път, смешно е.  hahaha
по-спокойно де. ако днешният ден ти е черен  ние не сме ти виновни  hahaha
пп. к`во ми купи днес ?


Цитат
Ама вие си гласувайте за нея,голям пример за обществото. Rolling Eyes

Аз гледам шоу, не ползвам за пример участниците, нито пък поколението ми ще вземе пример от тях, та спя спокойно. Joy

# 639
  • Мнения: 4 936
 newsm78 аз не мисля, че реалитата трябва да възпитават и дават пример/
Дори и да имат претенции за това - както сега Фермата -
и не очаквам това от тях

# 640
  • Мнения: 14 830
Само се подигравате с горкото влюбено момче.  Cry  Crossing Arms
Щом Валерия е в Стара Загора, може Алекчо да се е пренесъл там, да си е наел жилище. И да я пуска само сутрин да тича самичка.  hahaha
Ти па, такава промяна.Той за 50 метрова раздяла орева формата сега ще я отдели на цял парк разстояние, нЕма начин
Сигурна съм  заляга из храстите и е пак след нея.

# 641
  • Мнения: 4 936
Сакън, Пешо за малко да ни вдигне данъците само и само Алек да не се засели насам. разминА се само в увеличена синя зона - да не може да паркира!

# 642
  • Мнения: 824
Оххх, бе хора, попиляхте ме от смях Simple Smile Simple Smile  Simple Smile
Представих си го Алек залегнал в храстите и ги полива обилно ... със сълзи! Стара Загора да не я мислим вече, няма да има проблеми с напояването.

До този момент не съм забелязала Виолета да е фаворит на някого, нито пък си кривим душата за грешките й, просто обръщаме внимание на моментите с "Във виното е истината" (не мога да го напиша на латински).
При всичките й недостатъци, не може 6а се отрече, борбено е момичето, не си оставя магерето в калта.

# 643
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
In vino veritas  Heart Eyes
И мене много ме развеселиха Джоли и Голд!  Joy

# 644
  • USA
  • Мнения: 7 291
E как да не е фаворит?На няколко пъти се писа,че биха гласували за нея на финал.
Каза 2-3 приказки на Алек и вече стана голямата работа.Някак всичките й излагации до момента изведнъж се забравиха..

Общи условия

Активация на акаунт