Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 54 998
  • 843
  •   1
Отговори
# 795
  • USA
  • Мнения: 7 289
Станислав за Дарина - Дърта кукувица,аман от циркаджийските й номера.

 Joy Peace

# 796
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Станислав за Дарина - Дърта кукувица,аман от циркаджийските й номера.

 Joy Peace

По-точно от това няма как да се каже  Joy

# 797
  • Мнения: 14 830
Станислав как се мазни на зрителите. За много ”истински” се има. Сигурно си мисли, че е любимеца на публиката.
Ами като помисля предпочитам Станко пред доста от останалите.
Ако пък трябва да избирам между него и Елена със сигурност ще избера него.

# 798
  • Мнения: 4 936
Дарина явно загуби тази игра, ако вземе Алманаха всичко ще се решава в 5 игра и там работата е на кантар

# 799
  • Мнения: 2 089
И Станислав, и Дарина потвърдиха, че Ленчето се е скатавала, не са крили продуцентите мужишкия ѝ труд.
Е, па не е честно да победи. Crossing Arms

# 800
  • Мнения: 6 168
Водещите как се бъзикат с Яни и неговата мъжественост Mr. Green ама дано момчето спечели формата

# 801
  • Мнения: 4 592
Боже, Дарина ме изумява с простотията си, а иначе претенции до небето!

Станислав и мен много ме дразни! В дъното на класацията ми за победител е, заедно с Алек, Валерия и Гечо.

# 802
  • Мнения: 4 821
Боже, Дарина ме изумява с простотията си, а иначе претенции до небето!

Станислав и мен много ме дразни! В дъното на класацията ми за победител е, заедно с Алек, Валерия и Гечо.
И в моята класация тези четиримата са на дъното.

# 803
  • На морето!
  • Мнения: 5 755
Предусещам как и Елена си заминава. Дарина се справи добре, щом Алманахът е 4 точки, просто няма шанс...
За съжаление и аз така усещам. Самодоволната физиономия на Дарина е по-неприятни и от драмите й.

# 804
  • Мнения: 4 592
Браво на Елена, достойно се представи, на косъм беше да я победи в "нейната" игра.

# 805
  • Мнения: 217
Дано си замине Елена...Писна ми от интригите й

# 806
  • Мнения: 4 936
 Laughing Laughing Laughing според Елена юристите по цял ден учат история!

Simple SmileSimple SmileSimple Smile  - вярно с това се влиза право, ама след това гран не се ползва или учи...
Често съм се чудила защо се кандидатства право с история

# 807
  • Мнения: 1 005
Язък и за претенциите на Дарина... да си беше дала 5 точки на Алманаха и да я беше била без проблем, от какъв зор остави тази тежка битка за финална?

# 808
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Защото можеше да не се стигне до алманах ако е 5-тата

# 809
  • Мнения: 4 592
Боже, Елена не е ковала, то е ясно, но Дарина пък кога е ковала, че и сметка й търси?!? Първата поне казва, че е влязла да играе, не да работи, а втората се прави, че работи неспирно, а нищо не върши. Определено поведението на Дарина ме дразни повече, дано си тръгне!

Общи условия

Активация на акаунт