Новата мис България

  • 87 974
  • 907
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 565
Потресена съм и нямам думи с ,който да опиша новата мис България .По скоро е мис Годзила .

# 1
  • Мнения: 10 365
Да допуснем, че не е фотогенична Rolling Eyes...

# 2
  • Мнения: 1 565
Да допуснем, че не е фотогенична Rolling Eyes...
дълбоко се съмнявам и с тоя голям нос изглежда над 30 г .Другите момичета на второ и трето място в пъти по добре .И по телевизията ли не е фотогеночна или пръщи от ум ?

# 3
  • Down south
  • Мнения: 7 617
Miss или Mrs. дали няма объркване?

# 4
  • Мнения: 11
Тук някой е играл с photoshop Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 5
  • Мнения: 9 991
Гледах я в интервю, не е толкова страшна. Топ годзила си остава Антония Петрова. Конкурсите са винаги нагласени, това се знае. Изобщо не очаквам Мисс, да е класна.

# 6
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Да допуснем, че не е фотогенична Rolling Eyes...
Алеле... тя не прилича на нищо, бе! А тази шия с тия бръчки, аз съм на 40 + и все още нямам. Какво говорим тука? Не че е нефотогенична, тя е отврат.

# 7
  • Мнения: 24 467
Много отдавна не гледам тези нагласени конкулси.
Тук, ако не бе темата, нямаше и да се запозная с поредното недоразумение. Тази година е голямо.
Потърсих из нета и други снимки - ми не става жената!
Като ще е с връзки, то поне да е барем и малко хубава. Само грозните ли са с връзки вече у нас  не знам. Тази жена дори не мога да я представя като средна хубост, за съжаление.
Ако бях красиво младо момиче, не бих си причинявала излагацията да участвам в бг конкурс от този тип.

https://namoreto.bg/izbraha-mis-balgariya-2017/

https://www.flagman.bg/article/143363

https://www.goreshto.net/10760/mrejata-zavrya-sravnyavat-novata- … snimki-na-tamara/

http://blife.bg/article-47521


Най-голям хумор обаче е журито.

Този път много я прекалиха, наистина.

Същото е и за новата Мис вселена България 2017:

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 11:08 от bubanka

# 8
  • Мнения: X
И аз сега гледах интервюто по БТВ и не водях нищо грозно в Тамара. Въпреки че беше седнала си личи, че има много хубава фигура. Двете й подгласнички са симпатични момичета, но далеч от красавици.

И аз намерих други снимки и пак не ми се видя грозно момичето.





Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 12:29 от Анонимен

# 9
  • Мнения: X
Да допуснем, че не е фотогенична Rolling Eyes...
дълбоко се съмнявам и с тоя голям нос изглежда над 30 г .Другите момичета на второ и трето място в пъти по добре .И по телевизията ли не е фотогеночна или пръщи от ум ?
То да беше само носът. Вратът й, поне на снимките от конкурса, е по-сбръчкан от този на жени, родени през '56-та.
Може пък фотографът да й има зъб нещо.

# 10
  • Мнения: 47 821
Все едно гледат механичен сбор цифри- толкова и толкова висока, толкова и толкова тегло, веждите да са еди какви си, устните еди какви си и т.н. И там някаква коса, може и с подлепени няколко пласта екстеншъни, щото това вече нищо не е, и воала. Не се гледа излъчване, не се гледа нищо....

# 11
  • Мнения: 30 802
Брей, много контур е играл, и на мадамата, и на гаджето. Все едно са очертавани с химикалка. Не знам изобщо какви са им естествените черти, прекалено направени са...

# 12
  • Мнения: X
Нито Тамара ми харесва, нито подгласничките. Ето я по бански:
Скрит текст:

# 13
  • Мнения: 24 467
Скрит текст:
И аз сега гледах интервюто по БТВ и не водях нищо грозно в Тамара. Въпреки че беше седнала си личи, че има много хубава фигура. Двете й подгласнички са симпатични момичета, но далеч от красавици.

И аз намерих други снимки и пак не ми се видя грозно момичето.
Скрит текст:






Брей, много контур е играл, и на мадамата, и на гаджето. Все едно са очертавани с химикалка. Не знам изобщо какви са им естествените черти, прекалено направени са...
Peace

От тези снимки точно не мога да имам представа как изглежда реално тази жена.
Но от снимките от конкурса са ясно видими несъразмерният нос, бръчките покрай устата, издадената долна челюст и брадичка /в профил се вижда много добре/, големите уста и неособено деликатната шия.
От последната сникма на Лейди Стардъст пък впечатленията ми съвсем се потвърждават - ханшът също не е добре оформен. Може и този модел бански да не й подхожда, но при една наистина хубава фигура моделът не е проблем.
Порденият несполучлив "избор".

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 13:07 от Judy

# 14
  • Мнения: 1 565
И аз сега гледах интервюто по БТВ и не водях нищо грозно в Тамара. Въпреки че беше седнала си личи, че има много хубава фигура. Двете й подгласнички са симпатични момичета, но далеч от красавици.

И аз намерих други снимки и пак не ми се видя грозно момичето.






дори и да не е чак толкова грозна ,това ли е красота ,която трябва да представя България през цял свят не смятам .

Общи условия

Активация на акаунт