Eвровизия 2006

  • 2 862
  • 67
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 1 262

Евровизия 2006 е на 18 май. Мариана Попова призова всички българи в чужбина да подкрепят България и песента Let me cry/Остави ме да плача на конкурса.

Подкрепете българската песен за Евровизия на 18 и 19 май
http://www.marianapopova.com/

П.С. Извинявам се ако има вече такава тема, не съм я видяла... Laughing Grinning

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
има тема, но в Клю-то....а кьде да се гласува 3а песента не можах да ра3бера newsm78

# 2
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ами аз я пуснах тук - защотот само от чужбина ще важат гласовете - тези които гласуват ит БГ няма да се смятат.

Ще се гласува с sms-и по време на предаването на конкурса по TV, и които го гледа ще види номера и ако иска ще гласува Laughing Laughing

Поздрави

# 3
Май се гласува директно, когато го излъчат. На 18 е полуфинала, в който ще участва българката. Ще се яви още в началото, втора подред е. Дано се класира за ФИНАЛ.

Иначе аз съм голям фен и на испанската песен тази година. Дали може да се гласува повече от 1 път, но за различна държава??

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ще гласуваме тогава, нали е наше момиче... Peace

# 5
  • Мнения: 2 825
А някой знаели дали ще дават полуфинала на 18-ти и от колко часа е?
А то е ясно, че ще гласуваме за нея  Peace Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 475
А къде се гласува?  newsm78  Къде се пращат смс-и?
Италия е единствената страна ,която не участва в този конкурс и не го излъчват по телевизията,дали има начин тези които живеем тук да гласуваме?

# 7
  • Мнения: 533
Разбира се, че ще гласуваме  Peace

Дано тази година се представим по-добре от миналата. Да попитам - и тазгодишната ли песен е на английски, че не съм я чувала?

А къде се гласува?  newsm78  Къде се пращат смс-и?


По време на самия концерт се дават номерата, на които да се пускат sms-и за всеки изпълнител. Поне миналата година беше така.

# 8
  • Мнения: 5 475

Да,песента е на английски  ето я  тук

 Thinking  Тъкмо намерих в сайта на конкурса инфо за  тел номера ,но от Италия не може да се гласува,жалко !   #2gunfire

# 9
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ха, и от Канада не може, жалко.

# 10
  • Мнения: 7 914
ще гласуваме тогава, нали е наше момиче... Peace

Разбира се, че ще подкрепим българското newsm10

# 11
  • Мнения: 1 526
През нета може ли да се гласува newsm78

# 12
  • Мнения: 1 910
Ха, и от Канада не може, жалко.
Ами няма да може. Нали е ЕВРОвизия.
А от Италия не може да се гласува, защото нямат свой участник (предполагам).

# 13
  • Мнения: 2 825
Някой знае ли дали ще дават полуфинала на 18-ти и от колко часа ще са предаванията?

# 14
  • Мнения: 392
Проверих в гръцкия сайт на Евровизията -  на 18.05.06 в 22.00 българско време е началото на полуфинала и ще свърши към 02.00. Ще се излъчва и по сателитния гръцки държавен канал ЕРТ САТ, поне така пише на телетекста на държавния им канал тук.

# 15
  • Мнения: 3 880
В Германия ще го дават по NDR от 21:00 часа.
Дано да не забравя да го гледам, че може и да не стигнем до финала, както миналата година, поне утре да я видя нашата мацка Wink

# 16
  • Мнения: 1 526
А от българските по кой канал ще го излъчват и от колко часа

# 17
  • Мнения: 1 502
И аз ще гласувам! Peace
Много ме кефи песничката, а и Мариана Попова, много добре пее на живо, просто си е професионалистка.

Днес много готино ми стана, като я чух песничката в един търг.център. Тук вече и диск с песните издадоха. Побъркват се, когато наближи Евровизия, особено сега с тяхната шантава певица - големи надежди имат.
Сори за ОФФ-а. Embarassed

Аз мисля, че и ТВ-България ще излъчва утре 1/2 финала.

# 18
  • Мнения: 3 880
Аз мисля, че и ТВ-България ще излъчва утре 1/2 финала.

Да, сега погледнах в програмата- от 22:00 часа БГ-време, също и по Канал 1
За тези, които нямат сателит и са пропуснали темата с телевизиите ето го линкчето за гледане на ТВБългария

# 19
  • Мнения: 1 854
Аз мисля, че и ТВ-България ще излъчва утре 1/2 финала.

Да, сега погледнах в програмата- от 22:00 часа БГ-време, също и по Канал 1
За тези, които нямат сателит и са пропуснали темата с телевизиите ето го линкчето за гледане на ТВБългария

Дано да изльчват К1 чрез този линк и утре, защото сьм установила, че през различните дни и седмици дават различни канали. Понякога дават Нова ТВ, друг пьт К1, а в момента е БТВ.

# 20
  • Мнения: 3 880


Дано да изльчват К1 чрез този линк и утре, защото сьм установила, че през различните дни и седмици дават различни канали. Понякога дават Нова ТВ, друг пьт К1, а в момента е БТВ.

Аз затова умишлено дадох линка на ТВ България, а не на другите смески, защото не се знае какво ще пуснат Peace
ТВ България не я сменят и там със сигурност ще може да се гледа (освен ако не се скапе нещо качеството, но това е "божа работа" Wink)

# 21
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Аз мисля, че и ТВ-България ще излъчва утре 1/2 финала.

Да, сега погледнах в програмата- от 22:00 часа БГ-време, също и по Канал 1
За тези, които нямат сателит и са пропуснали темата с телевизиите ето го линкчето за гледане на ТВБългария

как да се регистрирам на то3и сайт newsm78

# 22
  • Мнения: 3 880
Няма нужда от регистрация. Регистрацията струва пари Wink
Просто кликваш линка "гледай онлайн" и тръгва (ако имаш инсталиран Уиндоус медиа плеър)

# 23
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не иска да трьгне това ТВ #2gunfire Close

# 24
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Значи всички могат да гласуват за определена песен,само не от държавата,от която е тя.За Мариана може да гласува цяла Европа,без БГ.Много жалко,дано да я подкрепят!А Евровизията ще я излъчват в 20ч бг време по Канал1.Мариана ще пее втора.

# 25
  • Мнения: 1 502
Значи всички могат да гласуват за определена песен,само не от държавата,от която е тя.За Мариана може да гласува цяла Европа,без БГ.Много жалко,дано да я подкрепят!А Евровизията ще я излъчват в 20ч бг време по Канал1.Мариана ще пее втора.

Ами то иначе няма логика от цялата работа.
Евровизия е обявена по тукашната програма от 19ч, което значи 22ч. българско време, нещо си в грешка.

Много ме е яд на БНТ, че не предават никакви новини за Марияна- пресконференции, репетиции, подготовката и т.н. Исландците в момента са около 10-на души екип там и всяка вечер има репортажи от Атина, вестниците не спират да пишат, а нашенци нищо и в нета се рових вчера никаква информация. От сайта на Евровизия гледах снимки от репетициите на Марияна, с много красива рокля ще бъде.

# 26
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Сори,объркала  Embarassedсъм часа.

# 27
  • Мнения: 3 880
не иска да трьгне това ТВ #2gunfire Close

Опитай сега отново, тази сутрин и при мен не тръгна, изглежда е имало проблем, но сега си работи (проблема не е бил в твоя "телевизор" Wink).
Даже тъкмо даваха клипа на Мариана и отдолу призив към "скъпите сънародници" да подкрепят момата  Laughing

# 28
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не иска да трьгне това ТВ #2gunfire Close

Опитай сега отново, тази сутрин и при мен не тръгна, изглежда е имало проблем, но сега си работи (проблема не е бил в твоя "телевизор" Wink).
Даже тъкмо даваха клипа на Мариана и отдолу призив към "скъпите сънародници" да подкрепят момата  Laughing

стана сега, благодаря  Hug Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 392
01.Армения
02.България
03.Словакия
04.Андора
05.Беларусия
06.Αлбания
07.Белгия
08.Ирландия
09.Кипър
10.Монако
11.Македония
12.Ποлша
13.Ρосия
14.Турция
15.Украйна
16.Φинландия
17.Холандия
18.Литва
19.Πορτугалия
20.Швеция
21.Естония
22.Босна-Херцеговина
23.Исландия
Това е реда на излизане на отделните държави. Току що по гръцката телевизия имаше интервю с Марияна. Казаха, че има шансове за финала. Стана ми много готино, ще гласуваме довечера, нали?

# 30
Във Франция ще излъчат полуфинала тази вечер от 21:00 по France 4.
А на този линк (на гръцката телевизия) http://www.eurovisionathens.gr/en/participants.asp могат да се чуят всички песни в пълната им версия. 

# 31
  • Мнения: 522
Разбира се,че ще гласуваме.Задължително трябва да подкрепим нашето момиче, а и песента е
много хубава, за разлика от миналогодишната боза!
В 22 часа българско време - не забравяйте мами!  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 947
   Божкеееей, доживях и това да видя - Азис по немска телевизия.......  rotfImao

# 33
  • Мнения: 1 854
Марияна изпьлни песента страхотно...всичко беше на ниво!!!!Стискам палци да успеят Hug
Ама на Азисчо мъ бяха спретнали едно дьлго перчемче...хохохо

# 34
  • Мнения: 1 502
СУПЕР БЯХА БРАВОООО!

# 35
  • Мнения: 818
Дайте номера за гласуване момичета:)

# 36
  • Мнения: 1 854
А какво ще кажете за сервитьорката от Андора Shocked, и танцьорките и бяха много зле. Дори водещия каза, че по-добре без тях да е била излязла да пее Laughing
След бьлгарите ми хареса песента и изпьлнението на албанеца.

# 37
# 38
  • Мнения: 533
Biba, много мерси за линка   bouquet Гледам през него, че т....е австрийци като не участват и по нито една програма не я излъчват  Close.

Плиииис, дайте номера, на който да гласуваме за бълг. песен.

# 39
  • Мнения: 1 502
Току що казаха, за вяка държава е различен номера. Трябва да се види от телевизията от която гледате. Иначе е 02, но мера на песента.

ВСЕКИ МОЖЕ ДА СЕ ОБАДИ ИЛИ ДА ПУСНЕ СМС МАКСИМУМ 20БР.!!!!

# 40
  • Мнения: 533
И значи ли това,  newsm78че ние в държавите, дето не излъчват Евровизия по нито един техен канал не можем да гласуваме   Close Close Close

# 41
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Oще не е започнало гласуването!Веднага ще пуснем номера!Само от БГ НЕ МОЖЕ да се гласува-от всички други страни ДА!!!

# 42
  • Мнения: 3 880
И значи ли това,  newsm78че ние в държавите, дето не излъчват Евровизия по нито един техен канал не можем да гласуваме   Close Close Close

Държавите, които не участват не могат да гласуват, доколкото знам...

# 43
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Телефона е 13502

# 44
  • Мнения: 3 880
Ехааа, финландците избиха рибата Joy Joy Joy

# 45
  • Мнения: 3 880

Тц. Това е номера за гласуване от БГ, а от там не може да се гласува с 02 Wink

От Германия е: 0137 20 20 1- (01 до 23) (0,12 Euro/Anruf),
SMS на 40100 с текст 01 до 23 (0,20 Euro/SMS)

# 46
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Номера от Холандия е: 0909 0302 / от телефон/....Не харесвам много песента, но да подкрепя българското....

# 47
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Момичета, как е класирането? Кажете за нас, непросветените. плиййс. Hug

# 48
  • Мнения: 1 854
Номера от Холандия е: 0909 0302 / от телефон/....Не харесвам много песента, но да подкрепя българското....

Току що пуснахме смс-си на 3111 и получихме потвьрждения"Eurovisie dankt u voor uw stem"

# 49
  • Мнения: 1 854
Ехааа, финландците избиха рибата Joy Joy Joy

Алилуя, Рок ен рол rotfImbo

# 50
  • Мнения: 3 880
Момичета, как е класирането? Кажете за нас, непросветените. плиййс. Hug
Потърпи още малко, сега започват да обявяват резултатите Wink

# 51
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Номера от Холандия е: 0909 0302 / от телефон/....Не харесвам много песента, но да подкрепя българското....

Току що пуснахме смс-си на 3111 и получихме потвьрждения"Eurovisie dankt u voor uw stem"

Аз набрах 3 пъти, защото първите 2 не беше отворена линията, въпреки че официално беше...Знаят хората как да печелят пари....Видях от другата тема, че и в Русия е било така.

# 52
  • Мнения: 1 854
Момичета, как е класирането? Кажете за нас, непросветените. плиййс. Hug

Край на предаването за днес,  избраните са:
Русия, Македония, Армения, Швеция,Турция, Босна&Херцеговина, Финландия, Украйна, Литва и още една дьржава, но ми се губи newsm78


пс: Сетих се..Ирландия

Последна редакция: пт, 19 май 2006, 00:37 от Оранжево небето

# 53
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Жалко, пуснах СМС, но печеливш пак ще е тел. компания  Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 1 502
12 пъти се обадихме, от 2-та гсм-а и дом. телефон.

Умрях си от яд, а песента ни наистина струваше!

Кефя се, че и тъпата исландка, не се класира, а бяха 100% сигурни.

# 55
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ей, че кофти ми стана! Sad Много се надявах да успеем този път. Жалко. Confused

# 56
  • Мнения: 7 914
Отпаднахме... Rolling Eyes ...многооо жалкооо ooooh!

# 57
  • Мнения: 5 475
Нещо не можах да схвана кога са ги избрали предишните финалисти... newsm78...имало е още един полуфинал ли?
  И това,което не ми хареса е,че когато обявяваха страните и участниците от тях ,според мен беше по-редно да завъртят няколко минути от съответната държава,а не постоянно да правят реклама на Гърция.

# 58
  • Мнения: 345
Ей, че кофти ми стана! Sad Много се надявах да успеем този път. Жалко. Confused
и на мен така бях на работа зарязах всичко само и само да видя кой се класи за финала,а то какво стана....
умрях си от яд newsm61 smile3515 smile3511

# 59
  • Мнения: 2 825
Много кофти  Sad толкова смотани песни се класираха  Sad  До края бях убедена, че ще се класираме, но уви  Sad

# 60
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Нещо не можах да схвана кога са ги избрали предишните финалисти... newsm78...имало е още един полуфинал ли?
  И това,което не ми хареса е,че когато обявяваха страните и участниците от тях ,според мен беше по-редно да завъртят няколко минути от съответната държава,а не постоянно да правят реклама на Гърция.

Финалистите са държавите класирали се от предната година до 14 място, те не участват на полуфинал.
Колкото до рекламата на Гърция, това не го определят те, винаги е било така. Показва се държавата домакин.

# 61
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
теоп е отговорила 3а предишните фииналисти...и ние гласувахме с татито, ама Sad...жалко, песента ми харесваше....

# 62
  • Мнения: 5 475
Финалистите са държавите класирали се от предната година до 14 място, те не участват на полуфинал.
Колкото до рекламата на Гърция, това не го определят те, винаги е било така. Показва се държавата домакин.

  Peace  Ясно.За първи път го гледам и то по сателита . Италия не участва ,не го излъчваше,а и не можеше да се гласува от тук.

# 63
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Гледах го от средата
Не можах да видя изпълнението на нашата мома, но гласувахме и двамата с 1/2.
Накрая само ги показаха бегло, мернах Азис Sick
Мисля, че имат италянците  участник, даваха коментари с него, но не си спомням как му беше заглавието ooooh!

# 64
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Италия не участва от години в Евровизия.
В момента гледам репортаж за снощната вечер. Казват, че са изненадани, че България не се е класирала и че не е имала никаква подкрепа и реклама, не само тук, но и в Бг. Жалко Sad и ние гласувахме, но уви, ще разберем утре на кое място сме се класирали.

# 65
Izvinete, ama naistina li ste ochakvali tazi pesen da specheli neshto??? Koy naivnik vyarva v tova?

# 66
  • Мнения: 3 880
Ехааа, финландците избиха рибата Joy Joy Joy

Алилуя, Рок ен рол rotfImbo

Честито на Финландия и на Мама от Финландия, раzбира се  Simple Smile  bouquet

 Обаче готина песничка Simple Smile
колкото повече я слуШам, толкова по_ми харесва, даже ме е яд, че детето спи и не мога да я пусна с походяЩа сила Mr. Green... 
Ех, как набърzо ме върнаха 15 години наzад тия дzверове Joy superuu

# 67
  • Мнения: 1 363
Финландската песен  Joy наистина е сладурска. Напомня ми на Алис Купър малко на моменти.

Според мен Евровизия е голяма измислица. Критерий не е  качеството на песента, а граничещи държави Tired

Радвам се, че Босненците се класираха на 3то място(по- добре от 19).  Тяхната песен и английската най- ми харесаха.

Общи условия

Активация на акаунт